dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

759 000 zł64 m² 11 844,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Narożne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

709 000 zł61 m² 11 551 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie na zielonym osiedlu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

748 998 zł60 m² 12 380,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w spokojnej okolicy! Jeśli szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł60 m² 12 089,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! poprzednia cena 749000 zł! Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

635 641 zł66 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65,53 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

639 000 zł49 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Rozkładowe mieszkanie z tarasem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z balkonem oraz ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

571 046 zł58 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Sołtysowice,Wrocław

630 000 zł44 m² 14 433 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania atrakcyjne, wykończone, wyposażone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,65 m2 z dwoma balkonami , położone na terenie wrocławskich Sołtysowic. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

748 999 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kameralne osiedle w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich Sołtysowicach. Trzypiętrowy budynek z windą. Mieszkania o metrażach od 25mkw do 71mkw. Przemyślane rozkłady mieszkań. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

563 000 zł61 m² 9 199 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez pcc! Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości tel. Nowe mieszkanie, do własnej aranżacji o powierzchni ok. 61,2 m2. Położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

529 000 zł45 m² 11 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

593 400 zł61 m² 9 696,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,20 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

396 750 zł34 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Proszę dzwonić na nr Przedstawiam Państwu na wynajem przytulne 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na spokojnym osiedlu przy ulicy Rafała Wojaczka. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

739 000 zł60 m² 12 255,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł39 m² 13 980,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Falskiego

Sołtysowice,Wrocław

778 000 zł64 m² 12 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni: 64m2 położone na osiedlu Sołtysowice we Wrocławiu, blisko ul. Falskiego ( Dzielnica Psie-Pole ) z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

849 000 zł73 m² 11 641,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł45 m² 12 254,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie z południową ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Jeśli cenisz sobie codzienny spokój i jest dla Ciebie ważna zarówno bliskość wielkiego miasta, jak dostępność szybkiego wyjazd z niego - to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 408,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Funkcjonalne mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

519 000 zł36 m² 14 408,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Idealne, jako mieszkanie na start lub inwestycja kapitałowa na przyszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czytankowa

Sołtysowice,Wrocław

778 000 zł64 m² 12 156 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2, zlokalizowane na osiedlu Sołtysowice. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w budynku z 2003 roku, w którym zlokalizowanych jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Sołtysowice,Wrocław

630 800 zł66 m² 9 626,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

455 001 zł43 m² 10 616 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe | 2 Pok. | rozkład! | Sołtysowicka. Polecam na sprzedaż lokal o powierzchni 42,87m2, wrocław ul Sołtysowicka. Inwestycja oddana początkiem 2023r, nowe budownictwo. Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 315,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 421,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

789 000 zł64 m² 12 312,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

525 001 zł47 m² 11 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lux 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja top. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 153,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lux 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja top Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

689 000 zł64 m² 10 765,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64m2. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduję się w atrakcyjnej lokalizacji dla każdego. Dobra komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

325 850 zł34 m² 9 444,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż kawalerka z balkonem w dogodnej lokalizacji, która zapewnia komfort i wygodę codziennego życia oraz doskonały dojazd do centrum miasta. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

525 000 zł47 m² 11 163,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Premium 2-pok/ 47,09M2/ ul. Gorlicka/ lux Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

378 000 zł34 m² 10 956,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ostatnia kawalerka z balkonem w dogodnej lokalizacji, która zapewnia komfort i wygodę codziennego życia oraz doskonały dojazd do centrum miasta. Nieruchomość składa się.