dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

324 300 zł34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już w Marcu Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

2 650 zł36 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie położone na osiedlu Sołtysowice! pierwszy najem! Lokalizacja: ul. Sołtysowicka 21C Ilość pokoi: 2 Metraż: 35,87 m2 Piętro: parter lokal składa się Z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

484 900 zł52 m² 9 342,97 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja Gorlicka Nowy blisko centrum Blok 2 pok/winda ok. Korony-! Polecamy na sprzedaż Państwu komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

336 480 zł35 m² 9 657,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Kawalerka z ogrodem na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Kawalerka z balkonem na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 555 zł51 m² 9 678,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja Gorlicka nowyblisko centrum Blok 2 pok/winda ok. Korony- polecamy na sprzedaż Państwu komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

284 130 zł27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

2 550 zł36 m² 71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne mieszkanie położone na osiedlu Sołtysowice! pierwszy najem! Możliwość odliczenia 23% vat. Lokalizacja: ul. Sołtysowicka 21C Ilość pokoi: 2 Metraż: 35,87 m2 Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

493 999 zł51 m² 9 686,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy- - blisko centrum Blok 2 pok/winda ok. Korony-! Nowy blok Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

386 508 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wybierz i zaplanuj urządzenie już teraz, zamieszkaj w przyszłym roku! tel. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na spokojnych Sołtysowicach. Planowana data oddania: 2023 r. Nie czekaj aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

465 612 zł47 m² 9 910,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

301 728 zł29 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

393 888 zł45 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Dwupokojowe mieszkanie na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

322 620 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 000 zł51 m² 9 707,21 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy - blisko centrum Blok 2 pok/winda ok. Korony! Nowy blok Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

547 911 zł58 m² 9 402,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

616 876 zł66 m² 9 413,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Narożne mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

303 056 zł29 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 995 zł51 m² 9 724,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy -blok 2 pok/winda ok. Korony! Nowy blok Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

540 000 zł46 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mam Państwu do zaoferowania piękne, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją przy ulicy Sołtysowickiej w dzielnicy Psie Pole. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 999 zł50 m² 9 801,96 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

To wspaniała okazja! Dwupoziomowe mieszkania z balkonem o powierzchni około 120m2. Lokal położony jest na nowoczesnym osiedlu, w okolicy niska zabudowa, tereny zielone i rekreacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

386 508 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,56 m2. Inwestycja mieści się nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

505 468 zł54 m² 9 397,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Mieszkanie z ogrodem na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

449 900 zł48 m² 9 374,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,99 m2, z balkonem. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

547 911 zł58 m² 9 402,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeżeli szukasz atrakcyjnego mieszkania blisko terenów zielonych, ta inwestycja jest dla Ciebie. 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,27 m2, z ogródkiem! Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

330 980 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Kawalerka z na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

329 935 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Klucze do Lata 2023 Duża Kawalerka na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

494 999 zł51 m² 9 724,93 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

616 876 zł66 m² 9 413,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację - bez prowizji i podatku pcc - oferta deweloperska. Kolejny, już trzeci etap, kameralnego osiedla usytuowanego w sąsiedztwie pięknego parku na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

386 508 zł42 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Idealne na start mieszkanie na Sołtysowicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

284 130 zł27 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania do III Kwartału 2023 Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

451 106 zł48 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

311 328 zł33 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Pozostały ostatnie lokale! Kawalerka na kameralnym osiedlu na Sołtysowicach dla studenta lub pary. Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy, ale także ma bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z balkonem na cichym osiedlu w sąsiedztwie zieleni. Mieszkanie może być dobrą inwestycją! Nieruchomość znajduje się w zielonej i cichej okolicy, ale także ma bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

730 000 zł74 m² 9 913,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 73,64 m2 na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Sołtysowickiej 32. Osiedle Sołtysowicka 32 to znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

465 612 zł47 m² 9 910,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na początek mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Pokój.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij