dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

301 728 zł29 m² 10 354,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! - 301 728 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana na terenach zielonych, w pobliżu Parku Sołtysowickiego. Elegancka trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc,! cena deweloperska! - 334 250 zł Opiekun oferty: sabina Inwestycja jest usytuowana na terenach zielonych, w pobliżu Parku Sołtysowickiego. Elegancka trzypiętrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na początek mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

244 199 zł38 m² 6 396 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sołtysowicka 21C to inwestycja składająca się z 250 mikro mieszkań o powierzchniach od 14,5 m2 do 45 m2. Są to lokale składające się z niewielkiego przedpokoju, łazienki i pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

240 300 zł32 m² 7 576 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowa Inwestycja przy Wyżej Szkole Logistyki i Transportu! tel. Mieszkanie w stanie deweloperskim, na spokojnych Sołtysowicach. Planowana data oddania: 2022 r. Nie czekaj aż ceny pójdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

272 538 zł26 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Kawalerka na Sołtysowicach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

277 038 zł26 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Ostatnie sztuki! Kawalerka z dużym ogrodem na cichym osiedlu dla pary lub studenta. Mieszkanie idealnie nadające się także na inwestycję pod wynajem! Oferta deweloperska, oszczędzasz kilka tysięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

309 000 zł30 m² 10 276 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokoje, i pętro, media miejskie! budynek po kompleksowej renowacji W 2003 roku! sołtysowice. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone na I piętrze położonym przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

695 000 zł70 m² 9 949,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Komfortowe 3- pokoje/ garderoba/ ogródek/ kameralne, monitorowane osiedle/ Sołtysowice Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

415 000 zł39 m² 10 724 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Osoba prowadząca Tel: polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2014 r. na Psim Polu na osiedlu Sołtysowice. Budynek Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

273 306 zł27 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Sołtysowice,Wrocław

510 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu z dużą, wygodną kuchnią, ustawnym salonem i łazienką wykończoną w wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Lux 3 pokoje + balkon + 2 m. w garażu / Sołtysowice Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 55m2 zlokalizowane na szóstym piętrze, położone na osiedlu Sołtysowice. Mieszkanie od strony południowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

615 000 zł66 m² 9 385,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam przestronne 2 pokoje z ogródkiem w ramach nowej inwestycji na wrocławskich Sołtysowicach. Kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

288 040 zł28 m² 10 398,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

* oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne mieszkanie dla singielki / singla lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

632 000 zł63 m² 10 015,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam na sprzedaż mieszkanie/apartament o powierzchni 63.1 m2 usytuowane na 6 piętrze (ostatnim) budynku którego budowa została zakończona w 2016r. Mieszkanie składa się z dużego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

277 038 zł26 m² 10 470,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

667 647 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

* oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne mieszkanie dla rodzin lu na Sołtysowicach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

602 876 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nie pobieram żadnej prowizji ani opłat od usługi! for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Kameralne osiedle na Zielonych Sołtysowicach to opcja idealna dla osób aktywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

329 935 zł35 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

667 647 zł72 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

459 000 zł40 m² 11 359 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: telefon Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,41 m mieści się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku. Otoczenie nieruchomości: w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

411 792 zł45 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

563 040 zł61 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

256 035 zł25 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C217 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

259 820 zł32 m² 8 058,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje w cenie kawalerki! - Ostatnie takie mieszkanie Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu Dobra komunikacja z miastem- bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

303 590 zł39 m² 7 867,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje w cenie kawalerki! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu Dobra komunikacja z miastem- bezpośredni autobus do Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Kup, umebluj i zamieszkaj! Oferta sprzedaży przestronnego, wyremontowanego, 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 63m przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

602 876 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C107 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne dla rodziny mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam na prezentację wyjątkowego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni około 55m2. Lokal położony jest na nowoczesnym osiedlu, tereny zielone i rekreacyjne. Psie Pole/ Sołtysowice/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

282 438 zł28 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

304 278 zł32 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

630 000 zł61 m² 10 378,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wysoki standard / 3 pokoje + balkon / Sołtysowice Piękny, nowoczesny apartament o powierzchni 60,70 m2 zlokalizowany w dzielnicy - Sołtysowice. Kameralne osiedle ( 2 bloki mieszkalne ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

602 876 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

406 174 zł43 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C203 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne na start mieszkanie na Sołtysowicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

256 035 zł25 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Sołtysowice,Wrocław

327 750 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * mieszkanie C111 * Termin oddania IV Kwartał 2023 Idealne pod inwestycję lub dla singla mieszkanie na Sołtysowicach.