dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Sołtysowice

93 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

93 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

226 967 zł29 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 68,03 m2 - Sołtysowice Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną, zieloną okolicą oraz bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

555 872 zł96 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie 5 pokojowe z 4 balkonami o powierzchni 95,84 m2 na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

355 680 zł62 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe przestronne mieszkanie o powierzchni 62,4 m2 w nowym budownictwie na Sołtysowicach. Mieszkanie świetne zarówno dla rodzin jak i posiadające walory inwestycyjne (możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

394 304 zł62 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W zielonym zakątku wrocławskich Sołtysowic powstaje drugi etap osiedla , zaprojektowanego w odpowiedzi na potrzeby młodych i aktywnych Wrocławian. Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

284 648 zł42 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 41,86 m2 ze skromnym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

428 589 zł68 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 68,03 m2 ze dużym ogródkiem w cichej okolicy na Sołtysowicach Mieszkanie idealnie nadaje się dla rodzin z dziećmi, którzy cenią sobie spokojną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

331 200 zł36 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przytulne mieszkanie, wyposażone i gotowe do wprowadzenia! Opiekun oferty tel. Na sprzedaż własnościowa nieruchomość, położona na I piętrze w sześciopiętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

421 867 zł63 m² 6 696,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w nowym budownictwie o powierzchni 63 m2 Apartament powstaje na małym zielonym ogrodzonym osiedlu, na którym będzie plac zabaw, miejsce do grillowania oraz fitness zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

274 620 zł39 m² 7 041,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

347 000 zł48 m² 7 229,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Jasne przestronne mieszkanie z widokiem na zieloną okolicę. Bardzo funkcjonalny rozkład ułatwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

555 872 zł96 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Trzypiętrowy, kameralny budynek wielorodzinny z windą znajdujący się we Wrocławiu przy ul. Sołtysowickiej. Atuty osiedla: - bezpieczeństwo (teren ogrodzony) - udogodnienia (winda do poziomu -1) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

418 950 zł63 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam serdecznie! piękne mieszkanie w cichej okolicy. Wspaniałe mieszkanie z 2016 roku , w budynku znajdują się dwie windy. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

349 000 zł39 m² 8 948,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Znakomita inwestycja! Mieszkanie, w pełni wykończone. Przy kampusie uniwersyteckim na Karłowicach.Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

278 000 zł49 m² 5 720,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w budynku po remoncie, z ładną klatką schodową. Elewacja po remoncie, dach również po remoncie. Jest możliwość przebudowy na 3 pokoje, stawiając tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

279 000 zł49 m² 5 739,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w budynku po remoncie, z ładną klatką schodową. Elewacja po remoncie, dach również po remoncie. Jest możliwość przebudowy na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

421 867 zł63 m² 6 696 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gotowa Inwestycja na Wrocławskich Sołtysowicach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Gotowe do odbioru! Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

337 989 zł49 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gotowa Inwestycja na Wrocławskich Sołtysowicach! dział deweloperski sdp nieruchomości Oferta bez podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Gotowe do odbioru! Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

282 000 zł38 m² 7 446,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji przy ulicy Sołtysowickiej. Lokal o powierzchni 37,87 m2 na który składa się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia z miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

289 000 zł49 m² 5 946,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w budynku po remoncie, z ładną klatką schodową. Elewacja po remoncie, dach po remoncie. Jest możliwość przebudowy na 3 pokoje, stawiając tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

354 705 zł54 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Inwestycja to dwa 5-piętrowe budynki otoczone młodym pokoleniem drzew, krzewów i pnącej zieleni. Inwestycja powstanie w szybko rozwijającej się dzielnicy, wśród nowej tkanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

599 000 zł102 m² 5 886,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Kup mieszkanie i odbierz klucze w 3 miesiące! Mieszkanie jak dom jednorodzinny. Dojazd do centrum 15 min. Dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym terenie z wyłącznym dostępem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

445 000 zł72 m² 6 212,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kup mieszkanie i odbierz klucze w 3 miesiące! Mieszkanie jak dom jednorodzinny. Dojazd do centrum 15 min. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,63 m2 na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

445 000 zł72 m² 6 188,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kup mieszkanie i odbierz klucze w 3 miesiące! Mieszkanie jak dom jednorodzinny. Dojazd do centrum 15 min. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 71,91 m2 na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Sołtysowice,Wrocław

289 000 zł38 m² 7 605 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie położone a 3 piętrze kameralnego bloku na wrocławskich Sołtysowicach (ul. Sołtysowicka na odcinku pomiędzy ulicami Czajkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

297 990 zł47 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

397 782 zł63 m² 6 314 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

290 000 zł49 m² 5 967,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam duże, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w budynku po remoncie, z ładną klatką schodową. Elewacja po remoncie, dach po remoncie. Jest możliwość przebudowy na 3 pokoje, stawiając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

263 400 zł38 m² 6 986,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania ustawne mieszkanie 2 pokojowe na Sołtysowickiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na I piętrze w niskim budynku z windą zjeżdżająca do poziomu -1. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

255 000 zł38 m² 6 760,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Odsprzedaż mieszkania. Przekazanie kluczy zaplanowane jest na grudzień 2018 r. Lokal znajduje się na parterze w czteropiętrowym budynku przy ulicy Sołtysowickiej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

291 000 zł49 m² 5 987,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w budynku odnowionym wewnątrz jak i zewnątrz. Klatka schodowa pomalowana, ładny wygląda. Kamienica - dach, elewacja - po remoncie. Dobra lokalizacja i dobry dojazd do centrum, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

199 000 zł27 m² 7 378,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z tarasem na nowym osiedlu przy ulicy sołtysowickiej Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26,97 m 2 z tarasem (8,48 m 2 ) oraz ogródkiem (6,85 m 2 ) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

255 000 zł38 m² 6 760,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Jasne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze w kameralnym bloku we Wrocławiu (sołtysowice). Lokal znajduje się na nowo powstającym osiedlu. Niska, kameralna zabudowa. Budynek z windą do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

382 096 zł63 m² 6 065 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na V piętrze w V piętrowym bloku o powierzchni 63 m2 z balkonem o powierzchni 8 m2. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

342 846 zł54 m² 6 302 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na I piętrze w V piętrowym bloku o powierzchni 54,4 m2 z balkonem o powierzchni 8,1 m2. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

323 202 zł49 m² 6 596 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49m2 z tarasem o powierzchni 8,2m2 usytuowane na parterze w V piętrowym bloku. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

319 959 zł49 m² 6 570 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w V piętrowym bloku o powierzchni 47,2 m2 z balkonem o powierzchni 7,5m2. Inwestycja zlokalizowana jest w rozwojowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

305 774 zł47 m² 6 478 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Serdecznie polecam! 2 pokoje na Sołtysowicach z dobrym dojazdem do centrum (6 km od rynku). 0% Prowizji i brak podatku pcc. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości: nr licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

384 558 zł64 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na II piętrze w V piętrowym bloku o powierzchni 64,2 m2 z balkonem o powierzchni 7,1 m2. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

344 993 zł54 m² 6 448 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na V piętrze w V piętrowym bloku o powierzchni 53,5 m2 z balkonem o powierzchni 7,7 m2. Inwestycja zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

373 323 zł64 m² 5 815 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Gorąco polecam! Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w V piętrowym bloku o powierzchni 64,2 m2 z balkonem o powierzchni 7,1 m2. Inwestycja zlokalizowana jest w rozwojowej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij