dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stabłowice

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

590 000 zł45,61 m² 12 935,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z ogródkiem, gotowe do zamieszkania, nowe osiedle, parking niski czynsz. W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe na spokojnym młodym osiedlu przy ulicy Stabłowickiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m , położone przy ul. Lubomierskiej we Wrocławiu. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

417 000 zł36 m² 11,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Ustawna i jasna kawalerka z balkonem, aneksem kuchennym, małym holem, łazienką oraz pokojem dziennym od strony południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 904 zł68,35 m² 10 240 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Kinga Kuźnia Numer licencji pfrn 30901 tel.   Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 100 zł59,30 m² 52,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: nowe osiedle przy ulicy Lubomierskiej na wrocławskich Stabłowicach - w otoczeniu zieleni i trasą spacerową wzdłuż rzeki Bystrzyca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł39,32 m² 12 589,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera! 0% prowizji | 0% pcc! Ostatnie mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem 22m2. Rozkład pomieszczeń - salon z aneksem kuchennym; - sypialnia; - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł65 m² 11 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Polecam: rozkładowe i dwustronne, słoneczne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garderobą na osiedlu Stabłowice w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł62,11 m² 11 576,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecam na sprzedaż przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach , w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych- parku Stabłowickiego, stawu Cegielnia i ogródków.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł61 m² 12 081,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż - nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie 4-pokojowe | Wrocław, ul. Lubomierska | 61 m Mam przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł62,50 m² 11 824 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie zlokalizowane w Wrocław, w dzielnicy Stabłowice. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2013 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Czteropokojowe, jasne, dwustronne, ustawne mieszkanie z dwoma balkonami oraz wystawą południową i zachodnią na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 166 077 zł75,23 m² 15 500,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,24 m z dużym ogrodem ok. 95 m , położone w nowej inwestycji przy ul. Daktylowej. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł47,75 m² 13 507,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwupokojowe mieszkanie 47,75 m2 w spokojnej, zielonej okolicy na Wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie w pełni urządzone sprzedawane bez wyposażenia ruchomego, jedynie stałą zabudową. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł55,44 m² 10 443,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji 0% pcc Trzypokojowe, jasne, ustawne mieszkanie z balkonem oraz wystawą zachodnią. Jest to doskonała propozycja dla rodzin 2+1. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

539 990 zł37,40 m² 14 438,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2 pokojowe z parkingiem i dużym balkonem, gotowe do wprowadzenia. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Możliwy zakup bez zezwolenia mswia. Polecam Państwu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 835 zł69,62 m² 11 905,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł73 m² 14 931,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Piękne, kameralnie położone 4-pokojowe mieszkanie | poddasze | nowa inwestycja 2025 | Stabłowice | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

564 375 zł45,47 m² 12 412,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na cichym osiedlu Zielonych Stabłowic. Opiekun oferty Marta Woźniczka-Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł62,11 m² 11 576,24 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne 3 pokoje z tarasem 17m | Po odświeżeniu | Gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe, jasne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł65,18 m² 10 417,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 65,18 m2, zlokalizowane w kameralnej inwestycji we Wrocławiu Stabłowice. Ważne informacje: inwestycja obejmuje 3.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł60,89 m² 12 103,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 -w pełni umeblowane, gotowe do wejścia, bez dodatkowych nakładów finansowych. Zlokalizowane na Stabłowicach przy.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł45,50 m² 12 945,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45,5 m , położone na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31,32 m² 14 367,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja Na sprzedaż komfortowa, funkcjonalna kawalerka z dużym balkonem, położona na spokojnym i zielonym osiedlu Stabłowice - ul. Oliwkowa we Wrocławiu. To idealna propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przytulne mieszkanie z ogrodem i garażem Stabłowice Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m po kapitalnym remoncie, położone w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,60 m² 12 973,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m z 40m prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

880 000 zł66 m² 13 277 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biura nieruchomości proszę nie dzwonić Na sprzedaż w pełni wyposażone 3 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie o powierzchni 66,28m2, zlokalizowane na ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

287 000 zł36 m² 7 994,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz -niska cena! -okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

998 000 zł74 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Prestiżowy dwupoziomowy apartament 74 mkw z tarasem i widokiem na wodę | Ostatnie piętro | Budynek z windą | Panoramiczny taras | Cisza i prywatność mogą stać się tutaj twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

678 900 zł65 m² 10 415,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

879 000 zł63 m² 13 952,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe do wprowadzenia | Funkcjonalny rozkład | Nowoczesne wykończenie | Spokojna, zielona okolica Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m , nowe wykończone pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

722 000 zł56 m² 12 892,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje | Klimatyzacja | 2 miejsca postojowe | Balkon | 4 piętro (ostatnie) | Winda Możliwość wprowadzenia od zaraz, w pełni umeblowane. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

287 000 zł36 m² 8 016,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

950 000 zł66 m² 14 344 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m | 2 loggie | 2 miejsca postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

880 000 zł64 m² 13 726,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny wystrój, komfort życia w mieście z ciszą i zielenią za oknem to jest to! Mieszkanie: 3 ustawne pokoje idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

679 000 zł65 m² 10 417,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pok Pierwszy najem | ogród+taras | 2xgaraż | Stabłowice | Łomnicka Nowy apartament 40 m z dużym ogródkiem i tarasem pierwszy najem. Mieszkanie znajduje się w niskim, nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 005 zł36 m² 8 022,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

niska cena! wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

999 000 zł81 m² 12 379,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Zapraszam do zapoznania się z ofertą cichego, dwupoziomowego mieszkania z komórką lokatorską, miejscem postojowym i ogródkiem Wyjątkowa oferta dla Rodziny! Wyłączny opiekun oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

2 800 zł49 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Stabłowicach, położonego na ul. Arbuzowej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 000 zł36 m² 8 112,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

2 600 zł36 m² 71,63 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 maja, 2 pokojowe mieszkanie na Stabłowicach Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 36m2 mieszkania z balkonem w budynku przy ul. Jodłowickiej Mieszkanie składa się z:.