dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł63 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Mam przyjemność zaoferować Państwu piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

860 472 zł39 m² 22 321 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: budynek powstaje w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy między innymi, operę Wrocławską, galerię Renomę lub zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

866 139 zł47 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,33m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

498 000 zł33 m² 15 022,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Wrocław stare miasto, pkp, pks, centrum, blok Z windą 2014 Mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 33,15 m , umeblowane , na nowym stosunkowo osiedlu, po odświeżeniu ścian gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

998 000 zł59 m² 16 895,20 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z balkonem przy ul. Dobra 2-4 we Wrocławiu *powierzchnia 25 m2 *piętro 1 *miejskie ogrzewanie *w pobliżu Uniwersytetu Wrocławskiego Wyposażenie: *pokój:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 150 000 zł67 m² 17 113,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stylowy Apartament w Sercu Wrocławia - Stare Miasto, willa Księcia Witolda Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych zakątków Wrocławia! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

719 000 zł52 m² 13 768,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Marzysz o zamieszkaniu w sercu historycznego Wrocławia? Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, usytuowane przy urokliwej ulicy Więziennej, tuż obok Rynku. To idealna okazja, aby stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

783 920 zł38 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj w mieszkanie w nowej inwestycji 5 minut od Wrocławskiego rynku! opiekun oferty tel: otoczenie nieruchomości: budynek mieści się w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:6/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

998 000 zł59 m² 16 895,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł38 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

38,06 /apartament z widokiem na rzekę z balkonem + komórka lokatorska/młyn Maria Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 38,06 m2. Lokal znajduje się w zrewitalizowanym Młynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

508 164 zł27 m² 18 751 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: tel: kawalerka w samym centrum! Otoczenie nieruchomości: budynek powstaje w samym sercu Wrocławia. W sąsiedztwie inwestycji znajdziemy między innymi, operę Wrocławską,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł54 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w wysokim standardzie w centrum miasta (ul. Czysta), dostępny od 01.10.2024. W pobliżu Dom Towarowy renoma, galeria Dominikańska, centrum Handlowe Arkady. Do Rynku 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł55 m² 27 248 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 284 985 zł48 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu 2-pokojowy apartament o powierzchni 48,49 m2 z balkonem, numer D/1/01 na 1 piętrze w inwestycji Bernardyńska 4 - adres, który wyznacza nowy standard luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł56 m² 61 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 przy ulicy Tęczowej. ***dostępne od zaraz*** Lokalizacja: centrum Wrocławia, stare Miasto, ul. Tęczowa. Tylko 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy na prezentację 7 dni W tygodniu! Effective-Home tel. Mieszkanie 2-pokojowe W rynku przy ul.Kotlarskiej Mieszkanie jednostronne w kamienicy II piętro z IV. Strona świata:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł25 m² 27 920 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Ovo Apartamenty Do sprzedaży 6 jednopokojowych mieszkań z obsługą portierską zlokalizowanych w centrum Wrocławia w prestiżowym kompleksie apartamentowo hotelowym ovo. Oferta idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 016 004 zł59 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

1 170 000 zł47 m² 24 930,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w prestiżowej lokalizacji - ovo Wrocław! Zamieszkaj w jednym z najbardziej pożądanych miejsc we Wrocławiu! Oferujemy do wynajmu klimatyzowany apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

769 194 zł45 m² 17 127,40 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,91m2 loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 242 263 zł57 m² 21 882,40 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 56,77m2 z dużym balkonem 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym Mieście z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł60 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe trzypokojowe mieszkanie, położone przy ul. Długiej. Wolne od zaraz Kliknij w link do wirtualnego spaceru i zobacz to wnętrze bez wychodzenia z domu Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 300 000 zł88 m² 26 216,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Apartament w jednej z najładniejszych wrocławskich kamienic. Z widokiem na skwer Zygmunta Krasińskiego. W sąsiedztwie konsulatu Niemiec, przy ul. Podwale, tuż przy pl. Dominikańskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Prusa

Stare Miasto,Wrocław

10 000 zł204 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia. Elegancki apartament w Rezydencji Tumskiej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu dla wymagających klientów, położonego w prestiżowej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł90 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, wrocław ok. Rynku. Ten przestronny apartament o powierzchni 84 m zapewnia wyjątkowy komfort życia w sercu miasta. Centralnym punktem mieszkania jest nowoczesna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

819 200 zł48 m² 17 105,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 900 zł90 m² 98,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie: przestronny i elegancki apartament. Mieszkanie wyposażone i umeblowane. W kuchni znajduje się lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik oraz płyta indukcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na wysokim parterze przy ul. H. Bosaka. Budynek blok z lat 70-tych. Wysoki parter. Brak windy. Klatka schodowa przyzwoita. Centrum, doskonała komunikacja. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

786 083 zł43 m² 18 375 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty: tel: przestronne 2 pokoje z balkonem w samym centrum Wrocławia! Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana jest w Centrum Wrocławia. Na wyciągnięciu ręki znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł37 m² 18 669,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

514 900 zł23 m² 22 387 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki, która łączy funkcjonalność z doskonałą lokalizacją. Mieszkanie 22,68m2 usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 851 555 zł70 m² 26 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu 3-pokojowy apartament o powierzchni 69,87 m2, 4 tarasy, numer B/4/01 na 4 piętrze w inwestycji Bernardyńska 4 - adres, który wyznacza nowy standard luksusu i prestiżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł42 m² 18 857,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024