dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

775 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

775 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 650 zł40 m² 66,25 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Lokalizacja: krzyki/rakowiec Ilość pokoi: 2 Metraż: 40 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3 (winda ) Informacje dodatkowe: nowe osiedle z 2021 r. Dostępne od 1 maja. Opis nieruchomości: do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

998 000 zł105 m² 9 534,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Wrocław stare miasto, okolica pkp, 3 pokoje 105 M2, rozkładowe, media Mieszkanie w centrum Wrocławia, w okolicy ulicy Dworcowej, usytuowanego na 2 piętrze zadbanej kamienicy (jedne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 079 000 zł84 m² 12 788,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne dla Rodziny mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

838 999 zł59 m² 14 179,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Premium wykończone!3m z balkonem+parking/centrum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Polecam na sprzedaż świetne, 2-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 31m2. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowej, odremontowanej kamienicy, która mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 364 001 zł101 m² 13 522,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Oddane do użytku Apartament na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka usytuowana nad Odrą, przy ulicy Księcia Witolda. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 419 000 zł87 m² 16 246,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Polecam mieszkanie 4-pokojowe, z trzema balkonami o łącznej powierzchni 50 m2 na Starym Mieście. Promocja- podstawowy pakiet wykończenia pod klucz w cenie! Nieopodal Odry, na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł67 m² 13 865,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na pierwszym piętrze w samym centrum Wrocławia - Plac Legionów. Doskonała lokalizacja, blisko transportu, parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

840 000 zł46 m² 18 260,90 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiam Państwu świetne, funkcjonalne mieszkanie położone na 6 piętrze w budynku Odra Tower przy ul. Podwale zaraz obok placu Jana Pawła II, idealny dla pary lub singla o powierzchni 46m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

831 369 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:2/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o optymalnej, wygodnej pow. 44,66m2 z balkonem 10,97m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym Mieście z widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 137 960 zł52 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,2m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraińskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 700 zł58 m² 98,28 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, designerskiego mieszkania na wynajem dla pary lub rodziny z dzieckiem. Mieszkanie urządzone zgodnie z projektem architekta wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

552 598 zł37 m² 15 008,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne mieszkanie W centrum wrocławia 2 pokoje | wysoki standard | balkon | 2012 r. ***** układ I standard: stylowe i nowoczesne mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Stare Miasto,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż, pięknie doświetlone, 3 pokojowe, klimatyzowane, rozkładowe mieszkanie z loggią oraz miejscem postojowym w ścisłym centrum Wrocławia. Kluczowa lokalizacja! Idealne jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

875 340 zł51 m² 17 193 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 2 pokoje | 50,91 m2 | III kwartał 2026 | 762 377 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gwarna

Stare Miasto,Wrocław

485 668 zł27 m² 17 667 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For english please swipe down or call us to discuss the details. 0% Brak podatku od czynności cywilnoprawnych! 1 pokój | 27,49 m2 | III kwartał 2026 | 485 668 pln Lokalizacja: zapraszamy do zakupu uroczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 099 000 zł78 m² 14 010,70 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Marzysz o życiu w miejscu, gdzie historia i klimat dużego miasta wchodzi do twojego mieszkania drzwiami i oknami? Ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

8 000 zł68 m² 118 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na Wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 351 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun Oferty: tel: nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu, bardzo blisko centrum miasta - doskonale skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu ok. 2 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 048 000 zł71 m² 14 696,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0zł prowizji + 0 zł pcc - płacisz tylko za mieszkanie, wybrane opcje dodatkowe jak miejsce postojowe oraz usługi notarialne. Możliwość obsługi w języku angielskim - I speak English fluently.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

565 000 zł31 m² 18 051,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

~~luksusowa kawalerka z ogródkiem w ścisłym centrum Wrocławia!~~ Lokalizacja: ścisłe centrum - tuż przy fosie miejskiej Powierzchnia mieszkania: 31,30 m Ogródek: 8,18 m Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Jodłowa

Stare Miasto,Wrocław

8 900 zł100 m² 89 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tądel () tel: (for english scroll down) Nieruchomość dostępna od zaraz! Polecam na wynajem piękny, luksusowy apartament - penthouse, tuż przy płycie Rynku (dokładna ulica: jodłowa).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 902 000 zł79 m² 24 201,60 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament 4 pokojowy o pow. 78,59m2 z zapierającą dech w piersiach panoramą Wrocławia położony jest na 21 pietrze w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł40 m² 19 123,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji cena za wykończony lokal! for english, please call or leave an inquiry możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! codzienność staje się oazą luksusu i wypoczynku. każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł28 m² 19 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania w odrestaurowanym budynku na Starym Mieście! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie łączy w sobie unikalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

850 000 zł45 m² 18 909,90 zł/m²

 

Piętro:11/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,95m2 z loggią o pow. 4,19m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 169 000 zł67 m² 17 396 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie z potencjałem w samym centrum Wrocławia! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: staromiejski klimat dla koneserów zabytkowej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

560 000 zł27 m² 20 740,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o łącznejpowierzchni wraz z komórką o pow. 29,19 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku " Apartamenty Halo" przy ul. Tęczowej. Mieszkanie zaaranżowane w doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 320 000 zł66 m² 20 012 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Opiekunka oferty tel. Nr Licencji pfrn 23675 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej. Układ lokalu: - pokój z aneksem kuchennym (ok. 26mkw) - sypialnia (ok. 13,5mkw) - pokój (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 245 434 zł57 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania wykończonego "pod klucz" z pięknym widokiem na Odrę. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania- cena zawiera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

593 600 zł28 m² 21 483,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry! Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewniam pełne wsparcie w zakupie tej lub innej nieruchomości! Nie płacisz za moją obsługę - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Zadbam o Twój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 241 674 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 390 000 zł77 m² 18 051,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 77 m + loggia, położonego na pierwszym piętrze prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

699 999 zł60 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 60m2 na 3-piętrze w samym centrum miasta ( 200m od Rynku) przy ul. Łaciarskiej we Wrocławiu. Pełna własność z księgą wieczystą bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

695 565 zł36 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Ci nowoczesne studio w samym sercu Wrocławia. Nie czekaj i skontaktuj się ze mną już dziś, a być może stanie się Twoim nowym domem albo dochodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 130 000 zł56 m² 20 178,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam apartament w prestiżowym budynku justin center we Wrocławiu. Dojście do Rynku deptakiem - ulicą Oławską bez ruchu samochodów zajmuje kilka minut. Centrum - węzły komunikacyjne wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

552 334 zł27 m² 20 121,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opis: metraż 27,45 m2 /kawalerka / 4 piętro / balkon / winda / ekspozycja zachodnia Smart home, wysoki standard, nowoczesność i funkcjonalność. Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij