dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

12 500 zł120 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela Informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy posiadają zainteresowanych klientów. Warunki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł75 m² 12 387 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie, które prezentują zdjęcia. Oferta bez prowizji ze strony kupującej! stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł37 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybacka

Stare Miasto,Wrocław

399 002 zł43 m² 9 377,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit/42,59m2-2pok/ul. Rybacka/centrum. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,59 m2. Lokal znajduje się na 4 kondygnacji w budynku z windą, a w jego skład wchodzą: -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

515 000 zł32 m² 15 846,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa lokalizacja 350 m od Rynku Wrocławia. Kawalerka na 1p. zadbanej kamieniczki. Na sprzedaż kawalerka o pow. 32,5 m2 z piwnicą na 1 p. kamienicy przy ul. Kiełbaśniczej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Solny

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł38 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentacje - tel. Licencja nr 22988 Do wynajęcia od zaraz na dłuższy okres atrakcyjny 2-pokojowy apartament w odrestaurowanej kamienicy (na I piętrze) przy Placu Solnym! Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł38 m² 14 420,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz dodatkowo wykończenie W cenie! Wykończenie obejmuje pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

349 900 zł49 m² 7 140,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia przy Narodowym Forum Muzyki. Lokal mieści się na czwartym piętrze w zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł30 m² 15 073,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł37 m² 14 568 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg183-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - korytarz z miejscem na szafę - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka przy ul. Iwana Pawłowa, niedaleko pl. Orląt Lwowskich. Usytuowana jest na ostatnim 5 piętrze bez windy. Jasna, ciepła, odświeżona po poprzednich Najemcach, dostępna od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

688 860 zł53 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie z balkonem przy rzece Opiekun nieruchomości: tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Do własnej aranżacji. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł70 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3 pokojowy, luksusowy apartament nad rzeką. Gotowe do odbioru. 2 pokojowy apartament o powierzchni 70,40m2 znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 918 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg163-rz zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał 2023 - mieszkanie w centrum, ale wśród zieleni - duża łazienka - garderoba - korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Złotoryjska

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł27 m² 78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia Luksusowa klimatyzowana kawalerka o powierzchni 27 m2, położona przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 200 zł75 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel. (For English scroll down) ***wolne od 01/07/2023*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o bardzo wysokim standardzie apartament. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 049 000 zł70 m² 14 901 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

598 000 zł59 m² 10 135,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Specyfika mieszkania: całkowita powierzchnia mieszkania to 59 m2. Lokal położony na pierwszym piętrze. Dwustronne, dobrze doświetlone. Kierunki świata dla sypialni i kuchni to północ/północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł70 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3 pokojowy, luksusowy apartament nad rzeką. Gotowe do odbioru. 2 pokojowy apartament o powierzchni 70,40m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

520 000 zł63 m² 8 264,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 62,92m2 usytuowane na 4 piętrze w pięcio piętrowym bloku mieszkalnym w samaym sercu miasta, róg ul. Piłsudkiego/zielińskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 099 000 zł70 m² 15 615 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł28 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Centrum przy odrze! nowy apartament! lokalizacja: ul. Księcia Witolda (stare Miasto). Topowa lokalizacja - w samym centrum miasta, bezpośrednio przy rzece Odrze. W pobliżu sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł37 m² 9 729,73 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na ok. pl. Legionów. Blisko Centrum - świetne pod inwestycje. Nieruchomość położona na 4 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł50 m² 11 515,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 795,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg165-rz zalety mieszkania: - przestronny korytarz z miejscem na szafę - wyjście na balkon z każdego pokoju - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

2 450 zł38 m² 64,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Wrocławia ul. Biskupia. M 2-pokojowe, 38 mkw, położone na wysokim parterze w budynku o niskiej zabudowie. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone, dwie szafy, dwa duże łóżka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

855 436 zł63 m² 13 678,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe Mieszkanie Narożne mieszkanie z wielkim balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

587 875 zł46 m² 12 719,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł62 m² 14 994 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3 pokojowy, luksusowy apartament nad rzeką. Gotowe do odbioru. 2 pokojowy apartament o powierzchni 61,69m2 znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garbary

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Можете обращаться ко мне так же на русском языке Lokalizacja: stare miasto/gabary Ilość pokoi:2, metraż: 38m2, kuchnia: aneks, piętro: 3/6, informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

409 000 zł26 m² 15 731 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kępa Mieszczańska - kawalerka do własnej aranżacji! cesja! Opiekun oferty: tel. Apartament do wykończenia w o metrażu 25,71 m2 w centrum, w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Białowieska

Stare Miasto,Wrocław

2 390 zł28 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*oferta bez prowizji* Oferuję do wynajęcia mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na nowym, prestiżowym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 28m2 wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

637 000 zł63 m² 10 111,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze, o powierzchni 63m2 na ulicy Iwana Pawłowa. W mieszkaniu znajduje się: - salon - dwa osobne pokoje - osobna kuchnia - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 099 900 zł70 m² 15 628 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

529 000 zł50 m² 10 546,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Teraz niższa Cena! Poprzednia Cena 559000 zł Kompaktowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł31 m² 14 960,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł46 m² 17 287 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje przy Rynku - Stare Miasto Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: mieszkanie znajduje się w budynku z lat 70 na jednej z bocznych uliczek od Rynku. Budynek położony jest.