dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

518 999 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia blisko pl. Jana Pawła II, w niskim zadbanym budynku na zielonym osiedlu szczepin. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie trzypokojowe o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Józefa

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Idealne dla studenta na start! Plac Dominikański! Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z windą bardzo ładnie wkomponowany w otaczające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

870 351 zł77 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Cena: 830 289zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł60 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Aleksandra Pobudejska tel. Wyjątkowe mieszkanie w super lokalizacji + taras z widokiem na rzekę. Możliwość wystawienie fv. Mieszkanie składa się z: - przestrzeń salonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

534 000 zł50 m² 10 645,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 052,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, bardzo blisko wrocławskiego Rynku, w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Podwale (stare Miasto) składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

908 432 zł80 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg098-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 79,99m2 Cena: 908 432zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł50 m² 10 501,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam mieszkanie 2pok w pełnym rozkładzie 52mkw w znakomitej lokalizacji w ścisłym Centrum Wrocławia - boczna ul. Grabiszyńskiej. Apartamentowiec z 2016 roku. Odnowione,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 345 000 zł104 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/olimpia port/2pok-41m2/balkon Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow 41m2 na osiedlu Olimpia Port. (Pierwszy najem). Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

879 000 zł70 m² 12 557,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na bezpłatną prezentację niezwykłej nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Grabiszyńskiej. Ta kameralna inwestycja została ukończona w 2017roku. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 103 598 zł98 m² 11 214 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg100-rz Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie o powierzchni 98.41m2 znajduje się na parterze w 9-cio piętrowym budynku. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

928 560 zł84 m² 11 020 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg099-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 84, 26m2 Cena: 928 560zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wszystkich Świętych

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł38 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz na wynajem mieszkania w ścisłym centrum Wrocławia w nowym budownictwie? Zależy Ci na jasnym, słonecznym wnętrzu i dużym balkonie? Lubisz żyć w centrum miasta, ale cenisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł54 m² 9 241 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania-Mieszkanie, jest ciche i słoneczne. Urządzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Otwarta część dzienna cieszy oko pięknym światłem, dzięki dużym panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 (for English scroll down) ***wolne od 1 marca 2023*** Polecam do wynajęcia nowy, wykończony o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł26 m² 13 410 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży inwestycyjne mieszkanie w Centrum Wrocławia - okolice Grabiszyńskiej / pl. Legionów. Znakomite pod wynajem, bardzo funkcjonalny układ, niska zabudowa. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu o powierzchni 55m2 z dwoma dużymi balkonami. Mieszkanie znajdujące się we Wrocławiu przy ul. Stefana Czarnieckiego w cichymi przyjaznym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 731 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł131 m² 53,44 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji! Więcej informacji udzieli: tel. We speak englisch, wir sprechen Deutsch, розмовляємо українською, говорим по-русски. Cicha uliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

415 000 zł47 m² 8 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie wraz z przynależną komórką w piwnicy o łącznej powierzchni 47 m do generalnego remontu. Mieszkanie składa się z pokoju o powierzchni 20 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł25 m² 112 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

1 500 000 zł92 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie w sercu Wrocławia opis Unikatowe mieszkanie o powierzchni 92m2, położone na 5 i 6 kondygnacji apartamentowca przy ul. Św. Mikołaja 59/60 we Wrocławiu. Wygodę w codziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

5 750 zł70 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam na wynajem komfortowe, 4 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum Wrocławia w inwestycji Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

739 999 zł49 m² 15 071 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: agata Sobczak tel. *oferta wyłącznie W sdp nieruchomości* Ostatnie piętro! Fantastyczny widok! Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z wyposażeniem i dużym balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

435 000 zł25 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun Oferty: tel: dostępne od zaraz wykończone mieszkanie w prestiżowej inwestycji na Księcia Witolda. Przestronna kawalerka o powierzchni 25m2 + 10 m2 antresoli z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

564 000 zł47 m² 11 964 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel: dział deweloperski sdp nieruchomości Na sprzedaż 2 pokoje w nowej inwestycji na Starym Mieście Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

826 000 zł59 m² 13 990,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe w centrum Wrocławia, kępa Mieszczańska. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, długi przedpokój, dwie osobne sypialnie, duży balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł58 m² 11 120,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w centrum miasta, podwale (stare miasto) od strony Galerii Dominikańskiej. Cena do negocjacji. Mieszkanie dwustronne, mierzące 58,36m2, składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świebodzka

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł47 m² 44,51 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zamieszkaj na Podwalu. Zapraszam na prezentację! Please call me, if you'd like to hear the offer in English. Apartament 35m2 położony bezpośrednio przy odrze. Budynek o podwyższonym standardzie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł38 m² 64,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża, przestronna kawalerka - w samym centrum Dostępne od zaraz- 1 pokojowe mieszkanie. Jego główne atuty to duża, otwarta przestrzeń, wysoki standard wykończenia mieszkania jak i całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w Centrum miasta. Nowe budownictwo, blisko komunikacja miejska, kawiarnie, restauracje, pl. Orląt Lwowskich. Mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

1 029 000 zł77 m² 13 364 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Opiekun Oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Mieszkanie Z windą W rynku otoczenie nieruchomości: to wyjątkowe mieszkanie w odległości 50 m od Rynku. Wiele osób które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

335 000 zł43 m² 7 790,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Lokal usytuowany na 4 piętrze w zadbanej kamienicy. Jest to ostatnia kamienica w ciągu, ściana szczytowa ocieplona oraz wyremontowana. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł84 m² 13 679 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł45 m² 11 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - ok. Renomy - samo Centrum. Po remoncie, idealne pod wynajem! Mieszkanie położona na 3 piętrze niskiej kamienicy. Powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białoskórnicza

Stare Miasto,Wrocław

837 000 zł54 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokal znajduje się w kamieniczce czterolokalowej na drugim .Mieszkanie składa się z trzech pokoi- salonu z otwartą kuchnią 26,2 m2,podłoga kafle z ogrzewaniem podłogowym od zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 809 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty tel. Piękne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia! Słoneczne, pięknie wykończone mieszkanie o powierzchni ok. 47m2. Znajduje się w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł15 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przytulna kawalerka w spokojnej okolicy. *Z pobliskich przystanków kursuje mnóstwo autobusów, co daje swobodę w poruszaniu się po mieście. *W okolicy punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 479 000 zł112 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z tarasem oraz balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.