dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: wrocław-Stare Miasto okolice ul. Poznańska * Ilość pokoi: 3 * Metraż: 60 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażona, * Piętro: 6/7(winda) * Informacje dodatkowe: duży balkon, konurka lokatorska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

468 000 zł36 m² 13 101,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,72m2 znajdujące się na Wrocławskim rynku przy ulicy Krawieckiej. Blok z wielkiej płyty, czysta klatka schodowa i elewacja w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja/centrum-pl. Muzealny/31m2/inwestycja Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 31 m 5 znajdujące się na 5 piętrze w 5-piętrowym bloku bez windy z 1962 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 099 900 zł63 m² 17 458,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 63 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - ostatnie piętro - dwustronne - lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł56 m² 11 857 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: lg074-rz oraz podatku pcc. Zalety mieszkania: - bardzo dobra lokalizacja 2,5 km do Rynku - realizacja już IV Q 2023 - mieszkanie dwustronne - sypialnie od strony wschodniej - salon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w ścisłym centrum Wrocławia - pl. Legionów. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze 5-piętrowego bloku z 1970 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

1 129 000 zł91 m² 12 406,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferta w pełni wyposażonego apartamentu położonego na pierwszym piętrze w czteropiętrowej, odrestaurowanej i zadbanej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

665 000 zł66 m² 10 030,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum miasta, dzielnica Stare Miasto, przy ul. Kolejowej (boczna Grabiszyńskiej). Do Rynku 10min, w pobliżu liczne sklepy, galerie, centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od kwietnia Serdecznie polecam na wynajem komfortową kawalerkę znajdujące w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/olimpia port/2pok-41m2/balkon Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow 41m2 na osiedlu Olimpia Port. (Pierwszy najem). Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

720 784 zł60 m² 12 053,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 690784zł Narożne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

550 621 zł44 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 520621zł Mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bema

Stare Miasto,Wrocław

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie wielkomiejski styl życia łączy się z przyrodą. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią sobie przestrzeń do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł44 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pok w odra tower to wyjątkowe miejsce w sercu Wrocławia balkon,garaż Do wynajęcia mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście ( 5 minut spacerem do Rynku ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

459 000 zł50 m² 9 134,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie w kamienicy w kapitalnej lokalizacji w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie: > Ekspozycja wschodnia. > okna od strony dziedzińca zapewniają ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł28 m² 14 199 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze 6 piętrowego apartamentowca z 2017r. Wysoki standard części wspólnych. W budynku znajduje się również rowerownia dostępna dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 479 000 zł112 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz loggiom na osiedlu Porto. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł33 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji od Najemcy! | Świetna lokalizacja | Stare Miasto Świetny dojazd do pwr, uwr, upwr, um i innych uczelni 2 pokoje | Centrum Wrocławia | Doskonałe dla studentów lub młodych osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł26 m² 87,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Nowoczesne, komfortowe studio, w samym centrum Wrocławia! Lokalizacja: stare Miasto, ul. Stawowa Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budynku w centrum, na ul. Czystej (okolice Renomy). Dwa osobne pokoje, kuchnia wyposażona w sprzęty agd (lodówko-zamrażarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł39 m² 10 205,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje W świetnej lokalizacji, blisko rynku! Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze 8-piętrowego budynku przy ul. Szpitalnej. Dostępne od zaraz. Na całość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stalowa

Stare Miasto,Wrocław

538 000 zł50 m² 10 760 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie 3pok., 50mkw w znakomitej lokalizacji w ścisłym Centrum Wrocławia - boczna ul. Grabiszyńskiej. Odnowione, odmalowane gotowe do zamieszkania. Mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

799 537 zł63 m² 12 053,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 769537zł Narożne Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł51 m² 8 921,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni 50,90 m2 Układ pomieszczeń: -salon -pokój -kuchnia -przedpokój -balkon Najważniejsze informację: - media miejskie -do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł51 m² 10 377,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 51,07 m oraz niebagatelnej wysokości 2,90m. Główne atuty mieszkania: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł16 m² 17 878,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 16,5 m2 w doskonałej lokalizacji - przy ul. Kazimierza Wielkiego, przy przejściu Świdnickim, minutka od Rynku. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 500 000 zł116 m² 30 303 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek wtórny apartament typu premium, dla osób ceniących sobie przede wszystkim fantastyczne widoki! Duże przeszklenia z bezpośrednim widokiem na rzekę! Przedmiotem sprzedaży jest komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł30 m² 13 525 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Cesja Umowy Deweloperskiej/1 pokojowe/29,5m2/balkon/kępa mieszczańska/river point Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie z widokiem na Park Mieszczański! -słoneczny apartament typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27 m2. Mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Bardzo blisko Rynku i z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej. W pełni wyposażone- gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł34 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres na mapie wrocławia bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

534 069 zł40 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. 1 pokojowe mieszkanie, z możliwością wydzielenia drugiego, o łącznej powierzchni 39,59 m2, mieści się na szóstym piętrze w 9-piętrowym budynku na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł106 m² 9 313 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1887

Opiekun oferty: tel. Wyjątkowe sześciopokojowe mieszkanie w kamienicy. Wynajęte. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w kamienicy z około 1887 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł127 m² 55,12 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku Justin Center zaledwie kilka kroków od wrocławskiego Rynku. Na pierwszym poziomie salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, wc, balkon. Na drugim poziomie dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biskupia

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum Wrocławia ul. Biskupia. M 2-pokojowe, 38 mkw, położone na wysokim parterze w budynku o niskiej zabudowie. Mieszkanie umeblowane oraz wyposażone, dwie szafy, dwa duże łóżka do.