dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

777 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

777 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

998 880 zł53 m² 18 918,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Lofty Platinum to połączenie elegancji z industrialną surowością, to miejsce, gdzie historia doskonale uzupełnia się ze współczesnością. Lofty Platinum powstały w zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 220 000 zł65 m² 18 769,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 65 m2 w samym centrum miasta! Atuty mieszkania: - gotowe do zamieszkania - lokalizacja - ergonomiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 950 zł47 m² 84,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasny klasyczny apartament W centrum doskonała lokalizacja spacerem do wrocławskiego rynku W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 999 zł47 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:15/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Taras na dachu * 2 pok * Atal Towers * loggia* przy Rynku Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażony, jasny i przytulny 2 - pokojowy apartament w prestiżowym budynku inwestycji Atal Towers,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 601 zł48 m² 54,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Olimpia port/2pok-41m2/balkon/top Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow 41m2 na osiedlu Olimpia Port. (Pierwszy najem). Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod Klucz Kompaktowe mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

825 436 zł63 m² 13 198,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 795436zł Narożne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 299 900 zł88 m² 14 705 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowy apartament w wysokiej klasy budynku w sercu wrocławia. Otoczenie nieruchomości: to wyjątkowe mieszkanie znajduje się blisko Rynku (3 przystanki tramwajem, około 15 minut spacerem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sądowa

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 40 m2 przy ul. Sądowej 5. Mieszkanie dostępne od 1.04.2023. Otoczenie nieruchomości: stare miasto to doskonałe miejsce, gdzie wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł52 m² 9 038,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Okazja/52m2-2pok/centrum-ul. Zachodnia Na sprzedaż mieszkanie w kameralnym budynku przy ulicy Zachodniej we Wrocławiu. Okolica bardzo zielona i bardzo dobrze skomunikowana ( Autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 999 zł47 m² 85,09 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Taras na dachu * 2 pok * Atal Towers * loggia * przy Rynku Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażony, jasny i przytulny 2 - pokojowy apartament w prestiżowym budynku inwestycji Atal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 801 zł48 m² 58,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium/olimpia port/2pok-41m2/balkon/top Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow 41m2 na osiedlu Olimpia Port. (Pierwszy najem). Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolecka

Stare Miasto,Wrocław

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, o powierzchni 47,7 m. Parking pod blokiem. Znajduje się na 2 piętrze. Klatka po remoncie. Do mieszkania przynależna jest piwnica Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefa

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Idealne dla studenta na start! Plac Dominikański! Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek z windą bardzo ładnie wkomponowany w otaczające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 345 000 zł104 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami oraz dwoma balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł65 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na Kępie Mieszczańskiej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spiżowa

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Max 2 osoby mini balkon osobna kuchnia ciche I słoneczne blisko rynek I centrum miasta opis nieruchomości: do wynajęcia dwupokojowe, mieszkanie mieszczące się w budynku z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

1 324 900 zł88 m² 15 056 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta w Kompas Nieruchomości. Zapraszam do kontaktu We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you. - prawdziwy apartament na Starym Mieście, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

577 875 zł46 m² 12 502,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 547875 zł Mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

497 000 zł71 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Bardzo dobra lokalizacja i cena do negocjacji. Mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe 71m w kamienicy na iip przy ul. Podwale przy placu Jana Pawła II, (800 metrów do Rynku). Mieszkanie nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

630 000 zł56 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Opiekun nieruchomości: telefon 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m2 znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 60-tych, w bardzo dobrej lokalizacji - obok Hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł51 m² 9 314 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. 2 pokoje na starym mieście! inwestycyjne mieszkanie na start! Mieszkanie o powierzchni 51m2 usytuowane na 4piętrze w kameralnym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł38 m² 14 158,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 509000zł dodatkowo wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w centrum, koło Wyspy Słodowej i pl.Bema. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, wyposażonych w rozkładane sofy i zestaw mebli. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

929 000 zł75 m² 12 387 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie, które prezentują zdjęcia. Oferta bez prowizji ze strony kupującej! stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego lokalu mieszkalnego przystosowanego na działalność biurową w ścisłym centrum Wrocławia - pl. Legionów. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł88 m² 13 057 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z trzema balkonami. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł44 m² 91 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 ***wolne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie apartament. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł48 m² 54,16 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top/olimpia port/2pok-41m2/balkon Do wynajęcia nowe mieszkanie o pow 41m2 na osiedlu Olimpia Port. (Pierwszy najem). Mieszkanie składa się salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł65 m² 9 984,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Dworcowa 3 (wejście od podwórka) Ilość pokoi: 3 Metraż: 65 m2 Kuchnia: oddzielna Piętro: 1/4, niski blok Informacje dodatkowe: parking ogólnodostępny pod budynkiem link.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

7 000 zł131 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. *** wolne od 23/02/2023 *** *** klucze W biurze *** Najważniejsze informacje: do wynajęcia dwupoziomowy apartament w inwestycji z 2010roku ''just in.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

455 000 zł49 m² 9 266,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

49,1mkw, 2pokoje, rozkładowe , dwustronne na wrocławskim szczepinie Sprzedam mieszkanie dwu pokojowe , rozkładowe, dwustronne pierwszym piętrze w 4-piętrowym wraz z piwnicą we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

821 462 zł73 m² 11 192 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg101-rz Mieszkanie o powierzchni 73,40m2 znajduje się na parterze. Na mieszkanie składają się: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 21,94m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

423 000 zł49 m² 8 705,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Plac kościuszki! Możliwość powiększenia mieszkania o dodatkową powierzchnię! Mieszkanie wynajęte na rok - najem okazjonalny. Można kupić jako gotowiec inwestycyjny i przepisać umowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruszwicka

Stare Miasto,Wrocław

518 999 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia blisko pl. Jana Pawła II, w niskim zadbanym budynku na zielonym osiedlu szczepin. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie trzypokojowe o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Józefa

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł26 m² 15 346 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

870 351 zł77 m² 11 259 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg097-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 77,30m2 Cena: 830 289zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł60 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Aleksandra Pobudejska tel. Wyjątkowe mieszkanie w super lokalizacji + taras z widokiem na rzekę. Możliwość wystawienie fv. Mieszkanie składa się z: - przestrzeń salonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

534 000 zł50 m² 10 645,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

449 000 zł34 m² 13 052,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia, bardzo blisko wrocławskiego Rynku, w pięknie odrestaurowanej kamienicy przy ul. Podwale (stare Miasto) składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

908 432 zł80 m² 11 357 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lg098-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 79,99m2 Cena: 908 432zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są.