dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

778 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

778 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł43 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowy, klimatyzowany apartament w Sercu Miasta. Ekspozycja okien od strony południowej. Apartament znajduje się na 3 kondygnacji. Wykończony z elegancją i dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł19 m² 16 615 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 1 pokojowe w ścisłym centrum Wrocławia - 300 metrów od Rynku! Idealne jako inwestycja! W ofercie posiadamy jeszcze 2 mieszkania w tym budynku o metrażach 24,6 m2 oraz 22,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

339 900 zł34 m² 10 056,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe, balkon, umeblowane, ciche mieszkanie 5 min do Jana Pawła mieszkanie Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,80 m2 składa się: - salonu z balkonem, - sypialni , - oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł26 m² 12 037,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Super kawalerka w doskonałej lokalizacji, z balkonem, obecnie wynajęta! układ kuchnia z pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 150 zł46 m² 46,74 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokum Victoria to miejsce wyjątkowe, głównie ze względu na doskonałą lokalizację. Ulica Tęczowa to ścisłe centrum Wrocławia. Osiedle jest ogrodzone i monitorowane. Mieszkanie: mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

781 400 zł78 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc, bez prowizji. 4 pokoje w samym sercu miasta. Wysoki standard Opiekun oferty Paulina Derewiecka telefon Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł48 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 48 m2, dwupokojowe z dodatkowym pomieszczeniem na garderobę. Duża, elegancka łazienka oraz wyposażona, nowoczesna kuchnia. Mieszkanie jest przestronne i nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w nowym budynku z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

390 910 zł39 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun Oferty tel. Zapraszam na bezpłatną prezentację Polecam do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie przy ul. Łaciarskiej na Starym Mieście w samym sercu Wrocławia. Mieszkanie po remoncie. Ma ono powierzchnie 40 m2 i składa się z dwóch pokoi, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

288 360 zł32 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie mieszkanie 1 -pokojowe na parterze dwupiętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzą: - pokój 17,62 m2 - Kuchnia 5,25 m2 - Łazienka 4,56 m2 - Przedpokój 4,97 m2 - Balkon 9,10 m2 Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł62 m² 8 371 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Gorąco Polecam! Mieszkanie idealnie nadające się np. na kancelarię notarialną, inwestycyjnie pod wynajem dla studentów. Opiekun Oferty telefon Mieszkanie do kupna lub zamiany na dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł53 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - tuż przy wrocławskim rynku - ul. Ofiar Oświęcimskich. Mieszkanie na pierwszym piętrze, dwustronne, rozkładowe. Powierzchnia: 52,94 m2 Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

366 999 zł40 m² 9 174,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam jedyne takie w okolicy, bardzo jasne i przestronne mieszkanie! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe rozkładowe, o powierzchni ok 40 m2 usytuowane na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dubois

Stare Miasto,Wrocław

683 000 zł63 m² 10 841,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Link do wirtualnego spaceru -> świetna inwestycja dla osób ceniących przede wszystkim prestiżową lokalizację! Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowy Apartament z balkonem, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę umeblowane mieszkanie o pow. ok. 48m2 usytuowane przy ul Widok 3 / ok. 200 metrów od Rynku/ na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku bez windy. Mieszkanie ma dwa pokoje , balkon ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

5 501 zł80 m² 69,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Centrum miasta- doskonały lokal pod biuro/kancelarię. 3-pokojowy lokal, świeżo po remoncie o powierzchni 79,70m2, zlokalizowany na Starym Mieście, okolice ul. Sądowej. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

348 890 zł27 m² 12 921,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka z balkonem ok 27m2, usytuowany na siódmym piętrze w 8-piętrowym budynku z 2018 roku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie z ogródkiem w Centrum Wrocławia! Na szczycie budynku (XVIII piętro) znajduje się również taras widokowy dostępny dla mieszkańców. Rynek Główny w odległości 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

457 824 zł48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez prowizji - bez pcc - stare miasto - doskonała inwestycja pod wynajem Projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla studentów w Centrum Wrocławia. Pet Friendly! Lokalizacja: ul. Kościuszki Mieszkanie jest usytuowane na I piętrze w budynku z windą. Cicha okolica. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Rzeźnicza

Stare Miasto,Wrocław

295 000 zł21 m² 14 047,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świetna inwestycja dla osób ceniących przede wszystkim prestiżową lokalizację! Przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażona i umeblowana kawalerka o powierzchni ok 21 m2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Stare Miasto,Wrocław

366 999 zł40 m² 9 174,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł58 m² 8 672 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wygodne, przestronne i ciche mieszkanie, idealne na przykład dla młodej pary z dziećmi. Ma ciekawy i funkcjonalny rozkład oraz jest świetnie umiejscowione w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

519 000 zł51 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Mieszkanie w Centrum, kilka minut do Rynku! Nieruchomość składa się z: - kuchni, - dwóch pokoi, - salonu, - przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

472 066 zł48 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł62 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na Podwalu 15. Ma ono powierzchnie ok 62 mkw. Czynsz w wysokości ok 360 zł gaz i prąd według zużycia. Znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

1 400 zł52 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Obok dworca głównego i aquaparku, przestronne mieszkanie 2 pokojowe z osobną dużą kuchnią i balkonem. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych i nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mikołaja

Stare Miasto,Wrocław

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, rozkładowe, jasne i czyste mieszkanie w sąsiedztwie Rynku (ulica Św. Mikołaja, odchodząca od Rynku), 2 osobne pokoje (16 i 10 m kw), kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu 1 pokojowy komfortowy apartament w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `ovo`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pok-komfort-rynek Lokalizacja: rynek/ Stare Miasto Ilość pokoi:3 Metraż: 51m2 Kuchnia: osobna Piętro: 1 Informacje dodatkowe: wolne od Zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł30 m² 10 591 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - stare miasto - blisko odry - oddanie 2q 2022 R. *** bez prowizji *** W odznaczających się harmonijną i stonowaną estetyką budynkach powstaną komfortowe i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

374 752 zł38 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miernicza

Stare Miasto,Wrocław

3 150 zł112 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu przepiękny apartament w jednej z kamienic przy ul.Mierniczej. Apartament o pow.110m2 na 1 piętrze przeszedł gruntowny remont w 2016r. Pomieszczenia wysokie - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

404 622 zł54 m² 7 475 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana na osiedlu Stabłowice nad brzegiem Bystrzycy. Osiedle zlokalizowane jest w najbliższym sąsiedztwie terenów zielonych. W pobliżu znajduje się także stadnina koni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu 2 pokojowy komfortowy apartament w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `ovo`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł58 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu luksusowy,nowy,3 pokojowy apartament w inwestycji River Point ,archicomu, na Kępie Mieszczańskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 58m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Stare Miasto,Wrocław

394 000 zł48 m² 8 208,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. *** Inwestycja *** *** Super lokalizacja *** *** Możliwość przejęcia najemców *** Na nieruchomość o pow. 48 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia bardzo ładny apartamencik w Apartamentowcu Silesia.Budynek powstał w otoczeniu ulic Jagiełły, ks. Witolda.34m2 Apartament usytuowany jest na 4 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

455 271 zł23 m² 19 803 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty Paulina Derewiecka tel. Na sprzedaż luksusowe 1 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu w samym centrum miasta! Wysoki standard.