dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Loft 3-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

690 000 zł59 m² 11 695 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Luksusowy loft na Starym Mieście, mieszkanie w nietypowym budynku. Polecam każdemu, kto marzy zamieszkać w przepięknym wnętrzu o nietypowej architekturze. Opiekun oferty: kom. e-mail:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. (For English scroll down) ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia nowy, wykończony o wysokim standardzie 2pok. apartament. 2-pokojowy apartament znajduje się na 5 kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

4 500 zł58 m² 77,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w samym sercu Wrocławia, ul. Świdnicka Apartament mieści się w wyremontowanym budynku na skrzyżowaniu ulicy Świdnickiej z Ofiar Oświęcimskich. 80 metrów do Rynku, 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

642 296 zł55 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowy apartament W centrum miasta! Z widokiem na rzekę! Apartament na 6 piętrze. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Ekskluzywny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

481 053 zł39 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, 0% podatku pcc Termin realizacji: gotowe. Opiekun Oferty Magdalena Motak telefon 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,11 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kuźnicza

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł49 m² 47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: e-mail: ***wolne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe ul. Kuźnicza - Stare Miasto Umowa min. rok czasu. Mieszkanie (49m2) składa się z: -Salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare miasto - wysoki standard - do wprowadzenia *** klucze W biurze *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego zaledwie 250 m. od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

435 000 zł47 m² 9 265 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie Z A R E Z E R W O W A N E do 5 czerwca 2020 Opiekun oferty tel. ***wolne od zaraz** Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

500 745 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: II kwartał 2020 roku. Projekt, który zachowuje idealną równowagę pomiędzy życiem w mieście, a odpoczynkiem. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł68 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Polecam! Mieszkanie czteropokojowe w okolicach Dworca Świebodzkiego. Opiekun oferty: tel. Budynek: mieszkanie mieszczące się na parterze w pięciokondygnacyjnym budynku (nowe budownictwo). Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pok. Apartament Mieszczańska, wysoki standard osoba prowadząca tel. 2-pokojowy apartament znajduje się na 6 kondygnacji ośmiopiętrowego budynku w prestiżowej inwestycji, nieopodal Wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

325 294 zł40 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta by ulokować kapitał. Apartament w nadmorskiej miejscowości to doskonały pomysł by zainwestować. Obiekt jest atrakcyjny cały rok, latem dla wielu turystów chcących wypocząć na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu Just in the center, z recepcją, ochroną oraz windami. Ciekawe, architektoniczne rozwiązanie z patio na drugim piętrze obiektu oraz kładkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu komfortową kawalerkę w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce `ovo`, w którym znajdują się między innymi : Hotel Doubletree by Hilton, kasyno, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

717 608 zł88 m² 8 144 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

4 pokoje z garderobą nad rzeką blisko Rynku. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. mail: nowa inwestycja W centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

330 000 zł37 m² 8 919 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia blisko Sky Tower. Gotowe do zamieszkania! opis: pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym , drugi pokój osobny, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pułaskiego

Stare Miasto,Wrocław

600 000 zł73 m² 8 270,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją! Kamienica po remoncie! Polecam na sprzedaż dwupoziomowe, bardzo klimatyczne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 72,55 m2, usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. św. Trójcy

Stare Miasto,Wrocław

253 000 zł20 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni umeblowana i wyposażona kawalerka z balkonem o powierzchni ok. 20 m2 usytuowana na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku z lat 60, przy Dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament z tarasem w samym Centrum Wrocławia. Taras będzie idealnym miejscem na wypicie porannej kawy, relaks w ciągu dnia lub wieczorną lampkę wina. Lokalizacja: ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 62,5 m2, w którym obecnie trwa remont.Starannie i rzetelnie pracę wykonuje Firma Muradin a zdjęcia mają charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł57 m² 9 632 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Superoferta! 4 pokoje koło Rynku! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Polecam 4-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 1960 r. koło Rynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Doskonała lokalizacja-Piękne, 2-pokojowe mieszkanie-blisko tramwaj-kilka minut do Rynku. Układ sypialnia pokój dzienny osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

849 231 zł73 m² 11 665 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Ostatnie mieszkania w centrum na inwestycji na Starym Mieście przy rzece! 0% Prowizji i pcc! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,8m2 na najwyższym (8 piętrze) z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nożownicza / rynek / rozkład / ciche zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 52m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 200 zł23 m² 52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze. Pokój dostępny od zaraz! Opiekun oferty - tel. Do wynajęcia pokój na Starym Mieście! Polecam na wynajem przestronny pokój (23 m2) z wyjściem na 7-metrowy taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe studio w najbardziej ekskluzywnym budynku - hilton/ovo we Wrocławiu. Budynek położony blisko historycznego Starego Miasta, blisko komunikacji miejskiej oraz wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł37 m² 13 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowy, luksusowy apartament z dużym balkonem i podwójnym miejscem parkingowym na Kępie mieszczańskiejgłówne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

380 000 zł32 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w Centrum w odnowionej kamienicy! Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32m2 w kamienicy wyremontowanej w 2017 roku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta bogatego w różnorodne atrakcje!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł72 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament z tarasem nad Odrą. Spokojne miejsce w doskonałej lokalizacji -centrum. Lokalizacja: ul. Sikorskiego Inwestycja położona w ścisłym centrum miasta nad Odrą obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na parterze w samym centrum Wrocławia.Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń ogródekNieruchomość złożona z: salon 17 m.kw łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

360 000 zł38 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację stare miasto / zdrowa ok. / inwestycja Dwupokojowe mieszanie blisko centrum, powierzchnia mieszkania to ok. 38 m2. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł57 m² 46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny apartament w ścisłym Centrum Wrocławia - pierwszy najem!. Apartament jest nowy i jest usytuowany na IV piętrze budynku. Ekspozycja okien od strony południowej. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł55 m² 8 960,97 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 552 592 zł147 m² 10 569 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Jedyna taka inwestycja w centrum miasta! Apartament w ścisłym centrum o powierzchni 146,9 m2 z dwoma tarasami i widokiem na rzekę! Wysoki standard deweloperski. 0% Prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł62 m² 8 784 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szpitalna

Stare Miasto,Wrocław

437 000 zł61 m² 7 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne 2 pokoje w bloku z cegły niedaleko centrum Wrocławia. Potencjał zmian układu funkcjonalnego mieszkania! Opiekun Oferty telefon budynek Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla osób ceniących wysoki standard. W pełni umeblowane. Wykończone w nowoczesnym stylu. Z balkonem i miejscem w garażu. 1,5 km od rynku. *** balkon *** *** niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł91 m² 7 681 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie! Czteropokojowe rozkładowe mieszkanie blisko Rynku. Opiekun Oferty tel. Na sprzedaż przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 91m2 usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 100 000 zł72 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Luksusowy apartament w samym Rynku Salon z aneksem kuchennym bardzo duży, ustawny, z widokiem na rynek - podłogi wysokiej klasy panele ,okna pcv , - aneks kuchenny otwarty na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł50 m² 11 397,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam serdecznie, przedmiotem sprzedaży jest w pełni wyposażony i umeblowany Apartament z tarasem, o powierzchni ok 50 m2 usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowym.