dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

778 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

778 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Stare Miasto,Wrocław

279 000 zł55 m² 5 109,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje l balkon l media miejskie l stare miasto Polecam na sprzedaż atrakcyjne W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na Starym Mieście, przy ulicy Słubickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie o pow. 47 mkw z balkonem. Media miejskie, do remontu w centralnej lokalizacji. Niedaleko Plac Jana Pawła II, rynek, dworzec Świebodzki, prywatne uczelnie Wyższe: wsb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dubois

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie / studio przeznaczone dla osób prywatnych lub na biuro / pracownię. Nowe, świeżo wykończone w wysokim standardzie, gotowa jest łazienka i w pełni wyposażona kuchnia, pozostałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia - Rynek opis: mieszkanie o powierzchni 52mkw na co składają się przestronny salon, przytulna sypialnia, komfortowa łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 616 zł46 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wrocław, 5 minut od Rynku- do wynajęcia ekskluzywny apartament o pow. 45 m2. Lokalizacja- nowy apartamentowiec, winda, ostatnie [bardzo ciche] piętro, ochrona 24/dobę, portiernia. Apartament spełnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

900 000 zł80 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rynek wrocławia. Super oferta! Gruntownie wyremontowane mieszkanie w kamienicy położonej przy samej płycie wrocławskiego rynku. Przestronne, jasne, 3 pokoje.Kuchnia i łazienka z oknami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

4 100 zł68 m² 60,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Luksusowy Apartament 3 pokojowy 5 minut od Rynku pow. 68 m2. Położenie: wrocław, stare Miasto, w nowym apartamentowcu z windą i całodobową ochroną. Przestronny salon z wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie 2-pokojowe w nowym apartamentowcu. Wrocław, stare Miasto, nowy apartamentowiec przy Arsenale, 5 min do Rynku. Klimatycznej lokalizacji towarzyszy efektowna architektura budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl. Muzealny wynajem 3-pok. mieszkania na parterze. Dwustronny 70 mkw lokal na parterze, tuż przy Sądzie, skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego i Sądowej. Idealnie nadaje się na kancelarię, notariusz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, rynek, do wynajęcia mieszkanie 42 mkw. Do wynajęcia lokal mieszkalny w najlepszej z możliwych lokalizacji, z pięknym widokiem na Wrocławski Rynek. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu w pełni rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Placu Muzealnym. Mieszkanie skierowane na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

258 000 zł47 m² 5 489,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Świdnicka, wynajem nowoczesnej kawalerki. Luksusowe mieszkanie 1-pokojowe w doskonałej lokalizacji. Widok z okien na Operę, forum Muzyki i Hotel Monopol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje/ rozkład/ Rynek! Wynajmę 3-pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie przy wrocławskim Rynku. Składa się z: - 3 oddzielnych, nieprzechodnich pokoi - oddzielnej kuchni z oknem - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

394 396 zł62 m² 6 396,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

517 435 zł76 m² 6 828,12 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

239 000 zł41 m² 5 829,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania klimatyczne ,wysokie 5m z antresolą ,w pełni rozkładowe mieszkanie w centrum przy ul.Kościuszki pomiędzy ulicą Stawową a Kołłątaja. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

570 000 zł85 m² 6 705,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 85 m2 na sprzedaż. Przytulne wnętrze, bardzo dobrze doświetlone mieszkanie położone w centrum miasta, z niezwykłym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

264 263 zł36 m² 7 340,64 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

554 717 zł84 m² 6 604,56 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane do mieszkania należy dokupić komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pochyła

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia! Polecam do wynajęcia w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie o powierzchni 54mkw na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

350 000 zł62 m² 5 617,98 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu 3 pokojowe, ustawne mieszkanie blisko centrum! Składa się z kuchni otwartej na salon, dwóch pokoje o pow ok 9,5m2 każdy, łazienki z oknem, osobnego wc. Posiada również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł61 m² 41,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, przy Rynku apartament do wynajęcia. Eleganckie mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni o powierzchni ok. 61 m2. IV piętro. Klimatyzacja. Dwa wyposażone i umeblowane pokoje: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

492 868 zł71 m² 6 900,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

528 440 zł82 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław Przy Rynku Placu Jana Pawła II. Mieszkanie 3 pok. Pow. 59,4 mkw balkon-loggia, 2p. w 4p., plomba ?91 rok, w pełni rozkładowe, z oddzielną jasną kuchnią, dwustronne, stan do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widok

Stare Miasto,Wrocław

529 729 zł78 m² 6 819,37 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2, położone w okolicy pl. Jana Pawła II, na Starym Mieście Mieszkanie ciche, przytulne i słoneczne na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

269 915 zł37 m² 7 340,63 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

454 431 zł70 m² 6 468,77 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

338 014 zł54 m² 6 318,02 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane oferta specjalna dla mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

280 000 zł46 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne (pn-pd) 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 w budynku z cegły. Czynsz 380zł (co miejskie, ciepła woda piecyk gazowy). Wymieniona instalacja wodno-kanalizacyjna, okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Mieszkanie dwupokojowe (40m 2 ) znajdujące się na 3 piętrze w 4-pietrowej kamienicy, w okolicy ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu połączonego z kuchnią, - sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Stare Miasto,Wrocław

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Więckowskiego / chudoby / balkon / rozkład / Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji centrum miasta Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krupnicza

Stare Miasto,Wrocław

359 000 zł52 m² 6 903,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WP nieruchomości oferuje do sprzedaży! Mieszkanie o powierzchni 52 m2 , mieszczące się w samym Centrum Wrocławia w kamienicy na 2 piętrze. Mieszkanie po remoncie wymienione okna na nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

249 000 zł38 m² 6 552,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 38m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

350 930 zł53 m² 6 589 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Super oferta! Piękne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia o powierzchni 46m2 w okolicy ul. Kazimierza Wielkiego! Wysokie na 3,2m! Na sprzedaż piękne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Stare Miasto,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41,5 m2 w okolicy ul. Białowieskiej. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia - pl. Jana Pawła. Lokal mieści się na 4 piętrze 4 piętrowej kamienicy. Inwestycje szczególnie polecam pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł62 m² 5 629,03 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwustronne w bloku 4 piętrowym. W mieszkaniu wszystkie instalacje i piony wymienione na nowe. Mieszkanie.