dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

778 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

778 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Stare Miasto,Wrocław

185 000 zł34 m² 5 441,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Zachodniej / niska zabudowa / dobra komunikacja Na sprzedaż mieszkanie na sprzedaż w okolicy ul. Zachodniej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w centrum przy ul. Krasińskiego- bardzo blisko Galerii Dominikańskiej i Pl. Grunwaldzkiego. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 39m2. Składa się z otwartego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Jasne, przytulne mieszkanie 3-pokojowe w odnowionym bloku w centrum ok. Placu Jana Pawła II. Powierzchnia cał. 47m2, czynsz ok. 300zł, balkon, okna drewniane. Media miejskie. Z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

928 000 zł76 m² 12 210,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Trzypokojowe mieszkanie /76m2/ na czwartym piętrze kamienicy wrocławskiego Rynku. Salon z aneksem kuchennym /29m2/. Pokoje / 22m2, 13m2/.Toaleta /1m2/ oraz łazienka /3m2/ oddzielnie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

179 000 zł26 m² 6 829,45 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja - ok. Dworca pkp! Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych. Oferta dostępna tylko u Naszym biurze! Polecam mieszkanie 1-pokojowe, położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Stare Miasto,Wrocław

365 000 zł76 m² 4 802,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w rejonie ul. Legnicka/zachodnia, stare Miasto Mieszkanie komfortowe o powierzchni 76 m2 położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

169 000 zł27 m² 6 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy na sprzedaż kawalerkę położoną w rejonie ulicy Legnickiej, stare Miasto Kawalerka o powierzchni 27 m2, położona na parterze w 8-piętrowym bloku wybudowanym w 1966 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraińskiego

Stare Miasto,Wrocław

379 000 zł60 m² 6 369,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

***oferta na wyłączność*** Polecam do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji- bezpośrednie sąsiedztwo Ostrowa Tumskiego, galerii Dominikańskiej, do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Strzegomskiej / balkon / ciche / super lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Strzegomskiej o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

220 000 zł27 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania luksusowy apartament w najnowszej inwestycji City Island przy ul. Dmowskiego we Wrocławiu. Lokalizacja Prestiżowy apartamentowiec City Island powstał w 2014 r. w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Stare Miasto,Wrocław

380 000 zł87 m² 4 367,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Więckowskiego / chudoby / balkon / rozkład / Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji centrum miasta Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

269 000 zł48 m² 5 604,17 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Media miejskie /pełen rozkład! Polecam, jasne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2/ Szczepin / Stare Miasto Bardzo dobra cena, doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

398 000 zł46 m² 8 583,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż bardzo ładne, kompletnie wyremontowane mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 2 piętrze w niskiej zabudowie w ścisłym centrum Wrocławia przy ul. Świdnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

550 000 zł86 m² 6 395,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie , po generalnym remoncie, przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, wszystkie instalacje wymienione, klimatyzacja. W łazience wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 63,5 m2. na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie rozkładowe, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz - 50m2 -3 pokoje, kuchnia, łazienka+balkon+pom.gosporadcze np. na rowery. X piętro z nową windą, po remoncie, nowe agd w kuchni, nowa kabina prysznicowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Stare Miasto,Wrocław

304 000 zł50 m² 6 080 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik szczepin! 2 pokojowe, po remoncie, śliczne, rozkładowe Z balkonem. Mieszkanie po remoncie składające się z dwóch oddzielnych, ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Stare Miasto,Wrocław

225 000 zł40 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 39 m kw. w dzielnicy Stare Miasto - Szczepin, okolice ulicy Zachodniej. Lokal składa się z: -dwóch pokoi -oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

230 000 zł50 m² 4 581,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Okazja -duża obniżka ceny; 2 pokoje w centrum Wrocłwia, pow. 50m2, za jedyne 230 tys. zł. Mieszkanie rozkładowe, kuchnia osobna z oknem, balkon. Piętro 8 w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 w doskonałej lokalizacji. W samym centrum Wrocławia, okolice Podwala Super pod inwestycję! Idealne pod wynajem Mieszkanie składa się: *salonu (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

304 000 zł50 m² 6 080 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa sołtysikwyłączność. Stare miasto! 2 pokojowe, śliczne mieszkanie po remoncie, w pełnym rozkładzie, z balkonem - W doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

261 522 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja do końca czerwca 2015r! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w standardzie deweloperskim znajdujące się całkowicie odrestaurowywanej obecnie przez inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

285 320 zł51 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Promocja ograniczona czasowo! *** 5600 zł/mkw- tylko do końca czerwca 2015! *** 0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! winda, centralne ogrzewanie, możliwość wykończenia pod klucz! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -tel: mieszkanie o powierzchni użytkowej 51 m2. znajduję się na 4 piętrze w 4-piętrowej kamienicy Z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

168 000 zł25 m² 6 640,32 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Opis mieszkania: kawalerka o powierzchni użytkowej 25,30 m2. Lokal położony jest na wysokim parterze w 8 piętrowym bloku mieszkalnym. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

395 000 zł74 m² 5 355,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Witamy. Polecamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką na parterze kamienicy przy pl. Muzealnym. Mieszkanie od frontowej strony pl. Muzealnego obok Sądu i kw Policji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mennicza

Stare Miasto,Wrocław

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Stare Miasto ok. Teatralnej / umeblowlane / niska zabudowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Stare Miasto,Wrocław

213 000 zł41 m² 5 195,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 41 m kw. na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

278 000 zł36 m² 7 722,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - plac legionów / loggia / doskonała lokalizacja Polecam Państwu mieszkanie w doskonałym stanie z balkonem w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja Atrakcyjna oferta! Polecam do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w centrum miasta- 100m od Galerii Dominikańskiej. Mieszkanie o pow. 39m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Stare Miasto,Wrocław

349 000 zł62 m² 5 610,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Szczepinie o pow. 62,2m2, znajdujące się na 4 piętrze w niskiej zabudowie w budynku z 1979 roku przy ul. Czarnieckiego u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

427 848 zł71 m² 5 998,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczepin- centrum Wrocławia. W dwóch kameralnych budynkach powstaną 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach, od 28 do 90 mkw. Inwestycja zostanie zrealizowana jednoetapowo do końca 2015 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

392 958 zł64 m² 6 098,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczepin- centrum Wrocławia. Mieszkanie 3-pokojowe z tarasem o pow. 22m2! W dwóch kameralnych budynkach powstaną 183 mieszkania w atrakcyjnych metrażach, od 28 do 90 mkw. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

608 604 zł91 m² 6 699 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

318 750 zł51 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczepin- centrum Wrocławia. Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią bądź mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym. W dwóch kameralnych budynkach powstaną 183 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

273 189 zł44 m² 6 198,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękne i ciche mieszkanie w centrum Wrocławia , 3 min do rynku. mieszkanie ma 2 sypialnie i pokój dzienny, łącznie 45m2. Pomimo ścisłego centrum mieszkanie jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

140 000 zł30 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nowa Cena! Jednostronne, 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście w ok ul.Braniborskiej 2-pokojowa nieruchomość zlokalizowana jest na 4 piętrze w budynku z 1971roku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł104 m² 5 278,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Opis mieszkania: 3-pokojowe, urokliwe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum miasta. W skład lokalu chodzą 3 przestronne pokoje (35 m2, 35 m2, 22 m2), w tym 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pszenna

Stare Miasto,Wrocław

170 000 zł37 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wysokim parterze 12 minut pieszo od wrocławskiego rynku. W największym pokoju jest antresola, która służyła za sypialnię zdecydowanie poprawiając ilość przestrzeni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł87 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Mieszkanie o powierzchni ok. 87m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Lokal po remoncie,.