dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Stare Miasto

779 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

779 ogłoszeń

3 300 zł52,70 m² 62,62 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 52,70 m 5 piętro ul. Krawiecka z widokiem na plac Dominikański - ścisłe centrum Wrocławia. Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł71 m² 71,83 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, luksusowo wykończony apartament 3-pokojowy z dwoma balkonami oraz widokiem na Odrę przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł51,77 m² 17 385 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 800 zł70,83 m² 11 941,27 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70,83 m , położone na 3 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

462 118 zł25,97 m² 17 794,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Brak prowizji oraz podatku pcc 2%. Nasza usługa jest całkowicie bezpłatna. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25,97 m , położone na 2 piętrze eleganckiego, nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia od 1. sierpnia mieszkanie po remoncie, nowocześnie urządzone, stare Miasto Wrocław, ul. Nabycińska. Układ pomieszczeń Na mieszkanie usytuowane na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,64 m² 15 753,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł71,40 m² 182 zł/m²

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia piękne, luksusowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w wieżowcu 24 piętrowym. Powierzchnia mieszkania to 71,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 000 zł31,30 m² 17 156,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% Prowizji | 0 pcc Ostatnia dostępna kawalerka w ścisłym centrum Wrocławia - teraz w promocyjnej cenie obniżonej, aż o ponad 58.000 zł. Lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz idealnej przestrzeni do życia w centrum Wrocławia, to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Pierwszy najem po remoncie generalnym. Mieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł46,91 m² 23 427,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronny i słoneczny (wystawa zachodnia) 2-pokojowy apartament z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 46.91m2, z balkonem i komórką lokatorską 3.89m2, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64,50 m² 54,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | Centrum | Rozkład | Widok | dostępne od 01.07 Numer oferty w biurze: 6500/4186/OMW WARUNKI UMOWY - umowa najmu okazjonalnego (notarialna) - minimalny okres najmu: 12 miesięcy -.

Szczegóły ogłoszenia

864 549 zł45,95 m² 18 815 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: barbara Bober tel.   Nowe mieszkanie z 2024 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie 2 pokojowe w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł53 m² 94,34 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

849 750 zł57 m² 14 908 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kamienica w nowym wydaniu | 2 pokoje | centrum Wrocławia | stan deweloperskim Są miejsca, które mają historię. I są takie, które tę historię łączą z nowoczesnym standardem. To.

Szczegóły ogłoszenia

838 000 zł40,40 m² 20 742,57 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Polecam Państwu na sprzedaż piękne, unikatowe mieszkanie o powierzchni 40,4 m , położone na Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Układ funkcjonalny - czytelny podział na dwie strefy. 1. Strefa.

Szczegóły ogłoszenia

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł43,23 m² 99,47 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zupełnie nowy, pierwszy raz wynajmowany 2-pokojowy apartament o powierzchni 43,23 m , położony na 6. piętrze prestiżowej inwestycji Upper House przy ul. Walońskiej 10 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

797 556 zł43,61 m² 18 288,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Opiekunka oferty: sabrina Przybył tel.   Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 43,61 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł52,40 m² 11 622,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jasne i rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Hubskiej zlokalizowane na I piętrze o pow. 52,40 m2. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 704 zł37,66 m² 16 588 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - zadzwoń O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy Duże okna - maksimum naturalnego światła.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł33 m² 18 151,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia | ul. Lelewela Powierzchnia: 33 m Układ: salon z aneksem + pokój + łazienka Stan: deweloperski do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,23 m² 12 290,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dla miłośników kamienic. Mieszkanie w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Łokietka. Ogrzewanie gazowe. Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 73,23 mkw, na co składają się: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 544 zł56,56 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: emilian Janusz   Responsible agent speaks English. Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu. Podstawowe informacje: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł28 m² 16 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł62 m² 28 209,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj w niesamowitej przestrzeni lub zainwestuj w nieruchomość o wysokim standardzie! Na sprzedaż wyjątkowy apartament dwupokojowy o powierzchni 62,30 m2 z prywatnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258   Polecam na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł46,61 m² 23 600,09 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam komfortowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Staromłyńskiej, 5 min do Rynku. Historyczne centrum. Lokal jest obecnie wynajety- możliwość przejęcia najemcy Przestronny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 130 220 zł48,30 m² 23 400 zł/m²

 

Piętro:21/38

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. Nie płacisz żadnych prowizji ani pcc. Wyobraź sobie poranek, kiedy miasto dopiero budzi się do życia Ty jesteś już krok wyżej dosłownie i w przenośni. Cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł56,79 m² 12 942,42 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,8 m z przynależną piwnicą, położone na parterze zadbanej kamienicy w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 000 zł53,66 m² 14 629,15 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

3 pokoje | 54 m | 5 piętro | balkon. 0% prowizji. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni niemal 54 m , położone na 5. piętrze nowoczesnej inwestycji. Dlaczego warto? Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł64,81 m² 10 183,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Centrum Wrocławia na wyciągnięcie ręki: słoneczne 2 pokoje przy Parku i Fosie Miejskiej. Zadbana kamienica w sąsiedztwie Galerii Dominikańskiej i Rynku, 4 piętro, okna na dziedziniec od.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł23,50 m² 17 447 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do sprzedaży kompaktową i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 23,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 144 000 zł88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1792

Opiekun oferty: kruszyński Jakub tel.   Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5! Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł33,22 m² 17 007,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem | Stare Miasto Розмовляємо українською, російською та польською. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

60 m | 2 pokoje | oddzielna kuchnia | 2. piętro | 1,5 km od Rynku Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m , w pełnym rozkładzie, położone na 2. piętrze w 4-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. |do wynajęcia| Przedmiotem oferty jest komfortowy apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo, podwale 82.

Szczegóły ogłoszenia

722 000 zł38 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

mieszkanie położone w samym sercu miasta - we wrocławskim Rynku. Dzielnica: -Stare Miasto Położenie: -I piętro (wysokie) Typ budynku: -kamienica Powierzchnia: -38 m 2 Pełna własność (k.w.).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50,90 m² 88,41 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament do wynajęcia - komfort, styl i prestiż Zapraszamy do wynajmu wyjątkowego, w pełni wykończonego apartamentu klasy premium, stworzonego z myślą o najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-28

439 000 zł30 m² 14 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Wrocław - Kawalerka na sprzedaż Stare Miasto. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36m2 zlokalizowana we Wrocławiu w dzielnicy Stare Miasto (boczna ulica od Piłsudskiego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij