dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Swojczyce

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

423 500 zł39 m² 10 809,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

455 680 zł41 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Swojczyce,Wrocław

586 500 zł51 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

słoneczne/51 mkw / 3 pokoje/ 30 mkw taras/ idealne dla pary/rodziny/ na pięknym osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach/ miejsce dla osób ceniących sobie bliskość natury, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

426 000 zł40 m² 10 623 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru, super cena, dużo światła, świetne osiedle. # bez podatku pcc 2%, # bez prowizji Ładne, doświetlone mieszkanie na prestiżowym osiedlu w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

555 000 zł49 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe z komórką lokatorską na sprzedaż. Na parterze, jednopoziomowe. Na osiedlu Olimpia Port dewelopera Archicom z 2017 roku na Swojczycach. Jest to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

445 849 zł41 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 40,81 m2 Cena: 445 849,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: developer: archicom Nr oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł40 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,8 m2 Cena: 467 500,00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op003/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

408 960 zł38 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! do odbioru W czerwcu 2022! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej bliskości Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam nowoczesne mieszkanie blisko Odry na osiedlu Olimia Port. słoneczny balkon gustownie urządzone cenione osiedle mieszkanie salon z wyjściem na balkon sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

619 583 zł60 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: dzielnica: swojczyce/sępolno Powierzchnia mieszkania: 60,30 m2 Cena: 619 583, 00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op027/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

776 499 zł63 m² 12 306 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 63,1 m2 Cena: 776 130, 00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op002/rz Lokalizacja: wrocław ul. Ameriga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

499 500 zł51 m² 9 790,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie Wrocław Olimpia Port, ul. Vespucciego 51,02 m2 - 2 pokoje - parter. Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 51,02 m2 Cena: 499 500 00 zł Termin realizacji: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

547 904 zł53 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 52,81 m2 Cena: 547 904, 00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op023/rz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

525 150 zł54 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 54,00 m2 Cena: 522 450, 00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op024/rz Lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

602 438 zł57 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 56,70 m2 Cena: 602 438,00 zł Termin realizacji: 2022-11 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op028/rz oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

643 014 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 46,26 m2 Cena: 643 014,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op009/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 327 500 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 88,5 m2 Cena: 1 327 500, 00 zł Termin realizacji: 2023-06 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op029/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

528 546 zł51 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dzień dobry, dla tych co nie lubią czekać i lubią duże tarasy :D - Nowe mieszkanie Wrocław Olimpia Port, ul. Vespucciego 51,44 m2 -3 pokoje - gotowe do odbioru. Opis Inwestycji: dzielnica:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

455 680 zł41 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 40,96 m2 Cena: 455 680,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty: op013/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

481 848 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* gotowe do odbioru! * Oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

491 715 zł40 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

445 849 zł41 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

438 000 zł40 m² 10 988,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

* gotowe do odbioru! * promocja - 438 000 zł! * Oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * Stan deweloperski do wykończenia Idealne mieszkanie na start lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

444 333 zł40 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, swojczyce. Możliwość szybkiego przekazania. Lokal mieszkalny usytuowany się na 4/4 piętrze, posiada 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

445 849 zł41 m² 10 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

525 150 zł54 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

522 740 zł47 m² 11 075 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 47,2 m2 Cena: 522 740, 00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: developer: archicom Nr oferty op006/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

-wolne od zaraz- polecam do wynajęcia apartament 2 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Chałupniczej ( Psie Pole, swojczyce ) /mieszkanie o pow. 44,10 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

646 350 zł46 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 46,5 m2 Cena: 646 350, 00 zł Termin realizacji:2022 -02 Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op009/rz Lokalizacja: wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

439 110 zł40 m² 10 975 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł40 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

517 346 zł50 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Dwupokojowe mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

654 300 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rewelacyjna Cena Wrocław Olimpia Port, ul. Vespucciego 72,70 m2 - 4 pokoje Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 72,70 m2 Cena: 654 300, 00 zł Termin realizacji: 2022-06 Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

449 534 zł40 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

528 546 zł51 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

482 575 zł40 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 482 575 00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op011/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

455 680 zł41 m² 11 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

445 760 zł40 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opis Inwestycji: osiedle: olimpia Port Powierzchnia mieszkania: 39,80 m2 Cena: 445 760,00 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia Standard deweloperski: nr oferty op012/rz Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

1 327 500 zł88 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

602 438 zł57 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Strachocin-Swojczyce-Wojnów, Swojczyce