dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Magellana

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

780 000 zł53 m² 14 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Rezerwacja. Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, przy ulicy Magellana. 3 pokoje: 2 sypialnie(14m i 9,5m) oraz salon z aneksem(ok.19m). Z salonu wyjście na loggie(3,9m). Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i podwójnym miejscem postojowym | ul. Magellana, swojczyce, olimpia Port Do wynajęcia komfortowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które oferuje coś więcej niż tylko cztery ściany? Zapraszam do wynajęcia nowoczesnego mieszkania o powierzchni 47 m , położonego w samym sercu prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł57,60 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowoczesne 3 pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem, na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskim budynku z windą. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 22583 klucze W biurze Przytulne mieszkanie 2 pok. w inwestycji Olimpia Port z osobną kuchnią, balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł56 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 56 m | balkon | miejsce parkingowe + komórka | Olimpia Port | ul. Magellana 24 | Wrocław Języki obsługi: świadczymy usługi w języku polskim, angielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł48,61 m² 13 371,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2-pokojowe mieszkanie | balkon | prestiżowe osiedle Olimpia Port | gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,61m , położone na prestiżowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł50 m² 16 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Salon z aneksem oraz zabudową meblową oraz instalacjami zrobionymi tak, że do wydzielenia osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.:   Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje | taras 13,8 m | podwójny garaż | komórka | olimpia port swojczyce Nowoczesne, jasne mieszkanie na zielonym i niezwykle lubianym osiedlu Olimpia Port. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swojczyce,Wrocław

850 000 zł51 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m2 znajdujące się na osiedlu Olimpia Port na wrocławskich Swojczycach. W bliskiej okolicy znajdują się liczne tereny zielone oraz piękne trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 399 000 zł83 m² 16 796,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m , położone na 3 (ostatnim) piętrze przy ul. Magellana 6 na cenionym osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie wyróżnia się kameralnym położeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Swojczyce,Wrocław

739 000 zł46 m² 16 241,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Olimpia Port | Taras 13,5 m | 2 miejsca garażowe | oddzielna kuchnia | gotowe do wprowadzenia Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 45,5 m z dużym tarasem 13,5 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Swojczyce,Wrocław

749 000 zł49 m² 15 408,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wszyscy wiemy, że życie to wielki rejs, a każdy żeglarz potrzebuje bezpiecznej przystani po dniach pełnych wyzwań. Przy ulicy Ferdynanda Magellana we Wrocławiu czeka na Ciebie port, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Swojczyce,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 389,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem | olimpia port | wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,16 m , położone na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 300 zł60 m² 54,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Do wynajęcia piękne mieszkanie 3-pokojowe z przestronnym salonem, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską na osiedlu Olimpia Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 900 000 zł171 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2016

Olimpia Port - jedno z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu Mam niezwykłą przyjemność zaprezentować wyjątkowy 6 pokojowy apartament o powierzchni 171 m2 znajdujący się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

850 000 zł48 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą gotowego, w pełni wyposażonego mieszkania zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu Olimpia Port. Jednopoziomowe, rozkładowe, 15 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

770 000 zł46 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne 2- pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi w hali garażowej i komórką lokatorską. Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie na sprzedaż - Wrocław, swojczyce Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem - idealne dla rodziny, pary lub osób ceniących sobie spokój, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

849 000 zł59 m² 14 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na parterze z ogródkiem. Bezpieczna i cicha okolica w nowej zabudowie, na strzeżonym osiedlu. Bardzo przestrzenne, nowocześnie urządzone. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.09! Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 340 000 zł86 m² 15 667 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Prywatne ogłoszenie wyjątkowe, jasne i przestronne mieszkanie z balkonem i miejscem garażowym. Na sprzedaż oferuję komfortowe, umeblowane mieszkanie o wyjątkowym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł39 m² 16 632,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z garażem i dużą komórką w cenie! Jedyne takie, pięknie utrzymane mieszkanie 2 pokojowe z dużym intymnym balkonem i wyjątkowym widokiem na drzewa, zlokalizowane na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

979 000 zł59 m² 16 548,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,16 m z ogródkiem (39,5 m) i dużym balkonem (8 m), położone na parterze budynku z 2016 roku, na cenionym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

629 000 zł48 m² 13 242,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 22980 najważniejsze informacje - przestronny balkon - w najbliżej okolicy znajdziemy wszystkie najpotrzebniejsze usługi oraz sklepy - 100 metrów od przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

689 000 zł48 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecam! Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35 m2 z balkonem na renomowanej inwestycji Olimpia Port na Swojczycach. Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 22980 najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

-wolne od 16.05.2025r Polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy znajdujący się na prestiżowym Osiedlu Olimpia Port. /Mieszkanie o pow. 57m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 22980 Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,35 m2 z balkonem na renomowanej inwestycji Olimpia Port na Swojczycach. Najważniejsze informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 090 000 zł67 m² 16 268,70 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Widok na las! Osiedle Olimpia Port! Do własnej aranżacji! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 200 000 zł86 m² 14 015,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 85 m na osiedlu Olimpia Port - Wrocław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie, salon z aneksem o powierzchni 85 m , położone na 1. piętrze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 200 000 zł86 m² 14 015,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Duże mieszkanie z świetnym układem na Olimpii Port Prezentuję na sprzedaż ofertę mieszkania o powierzchni 85,62 m2 , które składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 220 000 zł83 m² 14 645,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

We speak English. English describe below: | 4 pokoje | balkon | miejsce postojowe | super układ| prestiżowy osiedle Jeśli szukasz rozkładowego i przestronnego mieszkania dla swojej rodziny, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 199 000 zł78 m² 15 439 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: polecam! Pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,66 m2 z balkonem na renomowanej inwestycji Olimpia Port na Swojczycach. Najważniejsze informacje - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 099 999 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie z widokiem na las na osiedlu Olimpia Port! Sam zaaranżuj swoją przestrzeń! Polecam na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe w stanie deweloperskim o powierzchni 67 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

999 000 zł62 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Polecam! Pięknie wykończone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,94 m2 z balkonem na renomowanej inwestycji Olimpia Port na Swojczycach. Opiekun Oferty Nr licencji pfrn 23518 najważniejsze.