dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Swojczyce

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Vespucciego

Swojczyce,Wrocław

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lux apartament olimpia port Opiekun oferty: tel. e-mail: for english version scrol down Bardzo słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

539 500 zł55 m² 9 877,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. - dostępne inne metraże mieszkań na osiedlu * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

519 500 zł51 m² 10 152,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa bezpłatna prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. - dostępne inne metraże mieszkań na osiedlu * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych (przy zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

1 122 255 zł92 m² 12 225 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Luksusowy, 4 pokojowy, narożny apartament, z widokiem na rzekę, balkon, park Mieszkanie o projektowanej powierzchni 91,80m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

658 000 zł73 m² 9 050,89 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

509 500 zł46 m² 11 173,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

467 409 zł56 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem znajdujące się na Swojczycach na genialnym osiedlu nad rzeką! Zalety inwestycji: - lokalizacja nad rzeką pośród terenów zielonych - najpotrzebniejsze usługi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

1 113 075 zł92 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Mieszkanie czteropokojowe o wielkości 91,80 m zaprojektowane na 1 piętrze w budynku. Olimpia Port Waterfront.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

469 875 zł52 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 52,50 m zaprojektowane na 3 piętrze w budynku. Olimpia Port Waterfront.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

459 780 zł47 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty tel: wyjątkowy apartament Z tarasem na prestiżowym osiedlu! Przestronny apartament o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

564 485 zł49 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział Deweloperski sdp nieruchomości tel. Super oferta! Gorąco polecam super mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji znajdujących się we Wrocławiu! Budynek-otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

740 480 zł71 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun oferty: telefon Mieszkanie o powierzchni 71,20m2 znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Lokal składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

1 076 355 zł92 m² 11 725 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

560 000 zł60 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie świetnie nadające się dla dużej rodziny lub pod wynajem w prestiżowym rejonie Wrocławia - Sępolno - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się w kameralnie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

668 400 zł56 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Please contact me should you need more information in English. Mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 55,70 m zaprojektowane na 4 piętrze w budynku. Olimpia Port Waterfront.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bacciarellego

Swojczyce,Wrocław

857 978 zł82 m² 10 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Opiekun Oferty tel. 4 pokoje/balkon/20minut do centrum 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82,30m2 znajduje się na parterze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

639 975 zł80 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla wymagających oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty kom. Zapraszam na prezentację. Nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

403 194 zł49 m² 8 178 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie dla wymagających oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty kom. Zapraszam na prezentację. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

346 214 zł39 m² 8 832 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

524 807 zł52 m² 10 075 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w niezwykłej okolicy w sąsiedztwie Odry. Oferowane mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Swojczycka

Swojczyce,Wrocław

354 163 zł40 m² 8 832 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie na olimpii oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty Tomasz Leiman kom. Zapraszam na prezentację. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

515 425 zł53 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! Agent: telefon: oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

497 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

515 425 zł53 m² 9 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

760 275 zł65 m² 11 625 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe o wielkości 65,40 m zaprojektowane na 3 piętrze w pięciopiętrowym budynku. Olimpia Port Waterfront budynki zlokalizowane w pierwszej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

713 500 zł81 m² 8 852,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu i umówienia się na bezpłatną prezentację mieszkań! tel. Oferta bezpośrednio od dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkania oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

626 130 zł77 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Słoneczne mieszkanie nad Odrą, a wokół boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne. Ochrona 24h, monitoring, windy, garaże podziemne, rowerownie, komórki lokatorskie. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

485 500 zł47 m² 10 286 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

525 705 zł61 m² 8 675 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 61 m2, sąsiadujące z kanałem żeglugowym, to niezwykle wygodne miejsce do życia. Nowoczesna architektura oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

515 425 zł53 m² 9 725 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

713 500 zł81 m² 8 852,36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

485 500 zł47 m² 10 286 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

497 000 zł50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-