dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Szczepin

237 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

237 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 999 000 zł83 m² 24 133,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament 83 m wysoki standard, blisko centrum Na sprzedaż wyjątkowy, pięknie wykończony apartament o powierzchni 82,83 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

650 000 zł50 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż, gotowe, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie o powierzchni 50 m2, z balkonem, piwnicą i oddzielną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

529 000 zł39 m² 13 564,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

Wombat Nieruchomości z radością przedstawia - atrakcyjną, przestronną kawalerkę 39 m2 z dużym balkonem na sprzedaż. Kawalerka (lub jako 2-pokojowe mieszkanie ). Blisko centrum oraz blisko ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Szczepin,Wrocław

435 000 zł29 m² 14 841,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 29,31 m , usytuowanej na parterze budynku przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. To propozycja idealna zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

669 000 zł62 m² 10 738,40 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Ciepłe i jasne mieszkanie 62,30 mkw przy ul. Zachodniej na wrocławskim Sczepinie, położone na XI piętrze bloku mieszkalnego z windą. Składa się z 3 poko i (ok. 17, 10 i 9 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości proponuje do wynajęcia- eleganckie 3-pokojowe mieszkanie w sercu Wrocławia | Szczepin Lokalizacja premium - w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Jana Pawła II, blisko Akademii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

2 105 526 zł68 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:32/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament na 32. Piętrze W prestiżowej inwestycji Nowa inwestycja w centrum | Widok na miasto | Idealny układ | Premium living na wysokim piętrze ***** rozkład pomieszczeń: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Legionów

Szczepin,Wrocław

589 000 zł51 m² 11 499,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,22 m2, położone na 4. piętrze, z balkonem oraz piwnicą, przy Pl. Legionów we Wrocławiu. Idealne dla rodziny, pary lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: NOWE MIESZKANIE, PIERWSZY NAJEM! Do wynajęcia 2 pokojowy apartament w nowoczesnej inwestycji "Apartamenty nad rzeką", zlokalizowany w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

599 500 zł54 m² 11 040,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

CO sprzedajemy? Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, położone na ostatnim 4 piętrze w niskim bloku z początku z początku lat 70. Cena - 599 500 pln (do negocjacji) gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

1 090 000 zł58 m² 18 793,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Продам элитную новую 3-комнатную квартиру площадью 57,51 М , С мебелью И техникой расположенную В самом центре.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczepin,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 644,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

To mieszkanie nie udaje skromnego. Stoi przy ul. Zachodniej na Szczepinie, ma 52 m , balkon z charakterem, windę i bardzo jasny komunikat: jak już tu wejdziesz, to nie będziesz chciała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

899 000 zł61 m² 14 641,70 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 543 455 zł50 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:32/37

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament Z panoramą na całe miasto Widok na Wrocław | Przestronny układ | Jasna strefa dzienna | Premium living Ogromne przeszklenia od strony strefy dziennej zapewniają panoramiczny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w dzisięciopiętrowym wysokim bloku z końcówki lat 60. z dużym balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 573,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,25m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Stare Miasto, szczepin. Kawalerka o pow. 25 mkw położona na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Młodych Techników. Mieszkanie składa się z pokoju, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i garderobą - ul. Braniborska, wrocław Do wynajęcia nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z salonem i aneksem kuchennym, o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

675 000 zł34 m² 19 565,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 060 zł27 m² 76,27 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie po remoncie, nowe meble. Najemca nie płaci prowizji. Mieszkanie dostępne od zaraz. Prezentuje na wynajem położoną w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Szczepin,Wrocław

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem-obok Placu Jana Pawła II- w sercu Wrocławia - Szczepin = Jeśli szukasz komfortu, przestrzeni i topowej lokalizacji - to mieszkanie jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: **dostępne od zaraz** Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Quorum, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

2 300 zł40 m² 57,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, szczepin, ul. Kruszwicka, po remoncie, od zaraz! Do wynajęcia przytulne, świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

978 999 zł84 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 84,40 m usytuowane na parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 200 zł20 m² 107,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od23 lutego, nowoczesna kawalerka zlokalizowana przy ul. Legnickiej 33 we Wrocławiu. Nieruchomość Kawalerka ma powierzchnię 20,5 m i mieści się na 7 piętrze 10-piętrowego bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

599 000 zł32 m² 18 436,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,49m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

2 500 zł34 m² 72,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2500 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 341 900 zł71 m² 18 980,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 149,70 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem, dla singla/pary na pierwsze własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 199 000 zł88 m² 13 685,70 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże o pow. 87,61m2, 4 pokoje, 2 łazienki + 6m2 balkonu! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

939 000 zł65 m² 14 546,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 3 pokojowe o pow. 64,55m2 z balkonem! Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, ul. Długa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Długiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

3 250 zł42 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od Marca! Do wynajęcia klimatyzowany 2-pokojowy apartament z balonem o wysokim standardzie, zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji blisko ścisłego.