dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Sikorskiego

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

859 000 zł45,45 m² 18 899,89 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atal towers - 2-pok I świetna okazja inwestycyjna Wrocław, ul. Sikorskiego, atal Towers Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 105 526 zł68,14 m² 30 900 zł/m²

 

Piętro:32/37

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu w Quorum Tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 626 125 zł148,75 m² 31 100 zł/m²

 

Piętro:30/37

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu w Quorum Tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 164 510 zł61,29 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:7/37

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu w Quorum Tower we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowy, luksusowo wykończony apartament 3-pokojowy z dwoma balkonami oraz widokiem na Odrę przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:9/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego. Prezentujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja, 3-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście. Lokalizacja: inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

879 899 zł29,33 m² 29 999,97 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2M premium |sikorskiego| balkon/klima! Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie, położony w nowoczesnej inwestycji Quorum (2024 r.) przy ul. Sikorskiego we.

Szczegóły ogłoszenia

2 140 000 zł73 m² 29 315,07 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Luksusowe mieszkanie w Quorum 73 m z tarasem 30 m english description below - please do not hesitate to contact us Ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 73 m , położone na 10.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 zł44,50 m² 98,88 zł/m²

 

Piętro:12/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z widokiem na Odrę - dostępne od 1 lipca Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania w prestiżowej lokalizacji - przy ulicy Sikorskiego , w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

1 129 000 zł56,78 m² 19 883,76 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,78 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku przy ul. Sikorskiego we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł56,86 m² 26 363 zł/m²

 

Piętro:14/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 56,86 m , zlokalizowanego w sercu Wrocławia - w prestiżowej inwestycji Quorum przy ul. Sikorskiego. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na nowoczesnym luksusowym osiedlu Atal Towers o powierzchni 63,5 m2 Lokalizacja: centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego W pobliżu tereny spacerowe przy Odrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł92,81 m² 21 010,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 Wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 3-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 14. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 849 250 zł148,75 m² 32 600 zł/m²

 

Piętro:33/37

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Pionowa prywatność. Perspektywa. Czystość formy. Apartament 148 m na 33. piętrze w inwestycji Quorum we Wrocławiu. Przestrzeń z pełną infrastrukturą prywatną, concierge.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 17. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł34,40 m² 66,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Jednopokojowe mieszkanie - kawalerkę zlokalizowaną na 4 piętrze w kompleksie budynków Atal Towers wraz z tarasem i ogródkiem. Cena najmu: 2300 pln/m-c + 780 pln (czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł44,67 m² 19 901,50 zł/m²

 

Piętro:18/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z widokiem na miasto quorum apartments ul. Sikorskiego 13, wrocław Wrocław przyciąga ludzi z różnych powodów jedni przyjeżdżają tu na weekend, inni zostają na lata. Miasto.

Szczegóły ogłoszenia

818 000 zł43,36 m² 18 865,31 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

2-pokojowy apartament, 43 m w Centrum Wrocławia (odra Tower) Na sprzedaż ekskluzywny apartament w prestiżowym wieżowcu Odra Tower, idealny dla osób poszukujących luksusowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 340 000 zł52,50 m² 25 523,81 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: kacper Walkowicz Tel:   Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego apartamentu zlokalizowanego na 10 piętrze w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 215 000 zł73 m² 30 342,47 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament 4-pokojowy z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży eleganckiego, gotowego do zamieszkania apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 230 000 zł65,36 m² 18 818,85 zł/m²

 

Piętro:7/37

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji Wnętrze wypełnione naturalnym światłem dzięki przeszkleniom od podłogi do sufitu. Widok na Odrę i panoramę miasta tworzy spokojne tło codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:14/24

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia piękne, luksusowe mieszkanie przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 14 piętrze w wieżowcu 24 piętrowym. Powierzchnia mieszkania to 71,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł73 m² 27 383,56 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gotowego do zamieszkania 4-pokojowego apartamentu, położonego na 6-tym piętrze w nowym apartamentowcu Quorum. Przy transakcji zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł73 m² 28 082,19 zł/m²

 

Piętro:7/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni ok. 73 m2, położony na VII piętrze w budynku Quorum. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie, umeblowany i w pełni wyposażony. Apartament położony na 5 piętrze nowego budynku z 2017 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z panoramą na miasto przy ul. Sikorskiego 13 we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w prestiżowej inwestycji "quorum" tuż przy rynku i bulwarach.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł36,22 m² 21 231,36 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

***super okazja *** 2 pokoje Z balkonem *** nowe *** gotowe *** lokalizacja: - budynek Odra Tower przy rzece - z 2015 r. - przy Bulwarze Staromiejskim - tereny spacerowe, restauracje, kafejki -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy apartament na 16. piętrze Quorum, ul. Sikorskiego 13, wrocław Na wynajem elegancki, w pełni wyposażony apartament położony na 16. piętrze prestiżowego apartamentowca Quorum przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 2-pokojowy apartament z widokiem na Odrę Quorum, wrocław Centrum! Do wynajęcia elegancki apartament zlokalizowany na 13. piętrze prestiżowego budynku Quorum w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł47,05 m² 21 232,73 zł/m²