dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Szczepin

241 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

241 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

649 000 zł38 m² 17 219,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście /Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szpitalna

Szczepin,Wrocław

744 900 zł50 m² 14 898 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,19 m , które łączy w sobie to, czego każdy szuka: doskonałą lokalizację, przestrzeń, wygodę i nowoczesne rozwiązania. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 762,20 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1m2, zlokalizowane przy ulicy Lubińskiej 2 (stare Miasto, wrocław). Jest to idealna nieruchomość na start, dla singla, pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inowrocławska

Szczepin,Wrocław

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Trzypokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze w dzisięciopiętrowym wysokim bloku z końcówki lat 60. z dużym balkonem i komórką lokatorską w piwnicy. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Szczepin,Wrocław

4 700 zł100 m² 47 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny 3-pokojowy apartament w centrum. Apartament wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, urządzony bardzo elegancko oraz gustownie, wysokiej jakości meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 649 000 zł88 m² 18 802,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Duże mieszkanie 4 pokojowe o pow. 87,70m2 z dużą loggią o pow.18m2 i ogromnym tarasem o powierzchni 61,78m2 w super lokalizacji na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Szczepin,Wrocław

1 349 000 zł65 m² 20 859,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament z Widokiem na Odrę | 3 Pokoje | Garaż | Komórka Lokatorska Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 64,67 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 753,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 45,64m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Szczepin,Wrocław

477 000 zł46 m² 10 437,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położonego w jednej z najbardziej dogodnych lokalizacji miasta. Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

619 000 zł31 m² 20 084,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne pod wynajem. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

932 734 zł47 m² 19 990 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Szczepin,Wrocław

1 299 000 zł68 m² 19 207,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 67,63 m w centrum Wrocławia. Świetna propozycja dla pary, rodziny jak i pod wynajem doskonała okazja inwestycyjna. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

549 000 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,28m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Jaworska

Szczepin,Wrocław

455 000 zł27 m² 16 978 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun ofert: tel: gotowa kawalerka, idealna pod krótki najem. Otoczenie nieruchomości: inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Szczepin, w sąsiedztwie Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruszwicka

Szczepin,Wrocław

465 000 zł39 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie z loggią | ul. Kruszwicka, szczepin | do generalnego remontu We speak English, call for more details! Idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgorzelecka

Szczepin,Wrocław

2 999 zł52 m² 57,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Centrum Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: ulica Zgorzelecka położona jest w dzielnicy Szczepin, blisko centrum Wrocławia. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 125 544 zł57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Rezerwacja oferty Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobra

Szczepin,Wrocław

606 000 zł47 m² 12 990,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4-pokojowe mieszkanie | Idealne dla rodziny lub inwestora | roi 8% Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,65 m , położone na ostatnim piętrze (8/8) budynku na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Szczepin,Wrocław

889 000 zł68 m² 13 092,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiam nowe, atrakcyjne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

895 699 zł45 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze i ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Robotnicza

Szczepin,Wrocław

520 600 zł35 m² 14 706,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kawalerka na wrocławskim Szczepinie | Idealna pod wynajem lub jako pierwsze mieszkanie Na sprzedaż nowoczesna kawalerka w inwestycji na wrocławskim Szczepinie - w świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stacyjna

Szczepin,Wrocław

579 799 zł53 m² 11 001,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe w zadbanym budynku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście Szczepinie. Mieści się na IV piętrze, dwustronne, ciche i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

561 000 zł51 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem | ul. Ścinawska | stare miasto - szczepin **nie szukaj dalej**_ oferta tylko W villanova nieruchomości _ Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Szczepin,Wrocław

669 900 zł37 m² 18 037,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie, gotowe Do Wprowadzenia, ul. Braniborska Polecam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,14 m2 położone przy ul. Braniborskiej w dzielnicy Szczepin. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft umeblowany

Szczepin,Wrocław

6 000 zł86 m² 69,52 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w wysokim standardzie w centrum Wrocławia - ul. Inowrocławska Oferujemy na wynajem w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 86,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, na I piętrze w bloku z windą. Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul. Legnickiej. Dookoła bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 760 zł41 m² 68,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

829 000 zł61 m² 13 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Gotowe Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,40m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim, idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w rewelacyjnej lokalizacji Szczepin, ul. Zachodnia. Powierzchnia lokalu 65m2, 2 sypialnie, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

3 000 zł39 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, ul. Długa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Długiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

2 880 zł44 m² 65,28 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Lokal przystosowany dla osób.