dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Bierutowska

21 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

21 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 800 zł20 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

298 998 zł27 m² 11 257,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka inwestycyjna! | Bierutowska! | Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł27 m² 11 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro, w postindustrialnym budynku (dawny biurowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

298 999 zł27 m² 11 253,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka inwestycyjna! | Bierutowska! |. Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o powierzchni 26,57 m2 przy ulicy Bierutowskiej 63 (dzielnica Psie Pole we Wrocławiu), 3 piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł27 m² 11 257,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 998 zł27 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 990 zł27 m² 11 294,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 999 zł27 m² 11 290,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

330 000 zł29 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesna kawalerka inwestycja, zwrot 23% vat Jednopokojowe mieszkanie w nowym budynku z 2020 roku. Nie musisz mieć działalności gospodarczej aby odzyskać vat! Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł26 m² 11 368,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Doskonała lokata kapitału - idealny lokal na wynajem W ofercie nieruchomość znajdująca się w kompleksie Bierutowska Park - Wrocławskie Parki Biznesu. Tutaj pracują przyszli Najemcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

249 000 zł19 m² 13 105,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł18 m² 13 472,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż apartament w 3 piętrowym budynku hotelowo-biurowo-mieszkalnym, o powierzchni użytkowej 17,74 m2, przy ul. Bierutowskiej na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł27 m² 13 022 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Bardzo ładna kawalerka we Wrocławskim Parku Biznesu przy ulicy Bierutowskiej o powierzchni 24,5 m2. Znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł29 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

*wolne od 31.08.23r* Polecam do wynajęcia kawalerkę, która znajduje się w nowym budynku z 2021r., przy ul. Bierutowskiej 57b. Genialnie wykończony apartament o pow. 29m2 oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. Dostępne od zaraz, dwupokojowe, słoneczne mieszkanie, z osobną kuchnią, położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł34 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność! Biura bardzo proszę nie kontaktować się w sprawie tej oferty. Mieszkanie na wynajem 2 pokoje 34 m2. Zlokalizowane na ulicy Bierutowskiej w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

259 000 zł25 m² 10 443,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, polecam do sprzedaży piękny Loft o powierzchni całkowitej 24,8m2 Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku z windą. Opisywana nieruchomość widnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł26 m² 11 725,50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł71 m² 7 732 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zamieszkaj w starannie urządzonym i funkcjonalnym mieszkaniu! Gotowe do wprowadzenia się! Opiekun nieruchomości Najważniejsze informacje: mieszkanie gotowe! Wszystkie pokoje zostały starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł80 m² 6 847,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Serdecznie polecam na sprzedaż przepiękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 80,18m2 usytuowane na 1 piętrze w trzy piętrowym bloku mieszkalnym, przy ul. Bierutowskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł71 m² 7 740,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wszystkie pokoje zostały starannie zaprojektowane przez architekta wnętrz z myślą nie tylko o szyku i elegancji, ale również funkcjonalności. Now oczesny styl mieszkania , zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

2 000 zł26 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apart * studio * faktura vat * Hydral * od zaraz Do wynajęcia od zaraz - w pełni wyposażony, jasny i przytulny mikroapartament w budynku stylowej loftowej inwestycji "hydral" we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

379 000 zł33 m² 11 488,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż: lokal użytkowy- nowa kawalerka z antresolą- wykończony, umeblowany i gotowy na nowych lokatorów. Lokalizacja: nieruchomość zlokalizowana jest w odnowionym, loftowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł25 m² 11 089 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty tel. Podstawowe informacje: mikrokawalerka o pow. 24,80 m2. Przestronny jasny pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką z wc. Piętro 1. Mieszkanie jest lokalem niemieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

265 000 zł23 m² 11 521,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż lokal użytkowy dla Inwestora | Kawalerka/apartament zlokalizowana przy ul. Bierutowskiej - wrocław/psie Pole Mikro Apartamenty Hydral to idealne rozwiązanie dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

260 000 zł25 m² 10 483,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni 24,8 m2 w stylu loftowym przy ul. Bierutowskiej , na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu - budynki zostały niedawno zrewitalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 990 zł62 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Taras | miejsce postojowe | piwnica! lokalizacja: ul. Bierutowska (psie Pole). Spokojne, zamknięte osiedle. W okolicy sklepy - Lidl, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce dobrze skomunikowane. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł71 m² 7 740,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela informacja dla pośredników- chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy mają zainteresowanych klientów. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł25 m² 11 088,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży od marca 1-pokojowy apartament o powierzchni 24,8 m2 w stylu loftowym przy ul. Bierutowskiej 57b, na terenie Wrocławskiego Parku Biznesu - budynki zostały niedawno zrewitalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Zakrzów,Wrocław

1 600 zł21 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja. Wyjątkowy budynek hydral. Oddany do użytku niecały rok temu. Teren Wrocławskiego Parku Biznesu przy ulicy Bierutowskiej. Piękny budynek z cegły po dawniej pzl Hydral. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł20 m² 115 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 20m2, w pełni umeblowana i wyposażona na Psim Polu, przy ul. Bierutowskiej. Kawalerka znajduje się blisko zakładów pracy oraz ma dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

517 789 zł71 m² 7 292,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

WE speak english Szukasz ustawnego i przestronnego mieszkania po remoncie do którego możesz się od razu wprowadzić? Jest dla Ciebie ważna dobrze skomunikowana lokalizacja, oraz atrakcyjna cena?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

185 750 zł18 m² 10 206 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

tel. * * Wrocławski Park Biznesu 3 * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju Lokal posiada Klimatyzację Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

517 789 zł71 m² 7 292,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

239 764 zł24 m² 10 053 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

tel. * * Wrocławski Park Biznesu 3 * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju Lokal posiada klimatyzację. Podana Cena jest.