dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Chorwacka

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Karłowice,Wrocław

325 000 zł39 m² 8 327 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na zadbanym osiedlu z łatwym dostępem do punktów usługowo-handlowych i komunikacji miejskiej oraz zielonych terenów Różanki znajduje się przyjemne, zadbane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 200 zł58 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ul. Chorwacka Do wynajęcia3 pokoje (58m2), w pełni rozkładowe, dwustronne, z balkonem, łazienka z wanną i osobne wc. Mieszkanie umeblowane. Balkon wychodzi na cichą i zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

2 800 zł67 m² 41,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 66,76 m , położone na 6 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Chorwackiej. / scroll down for English Na to wyjątkowe miejsce składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

289 999 zł42 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun Oferty tel. Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie przy ul. Chorwackiej. Budynek Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Blok ocieplony, nowe okna na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Chorwacka

Karłowice,Wrocław

220 000 zł27 m² 8 148 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji - okolice ul. Bałtyckiej. Nieruchomość usytuowana na V piętrze. Lokalizacja: ul. Chorwacka Spokojna, zielona okolica. W pobliżu siłownia, liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

389 500 zł57 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poleca 3 pok. mieszkanie o powierzchni 57 m2 na os. różanka Po remoncie, gotowe do wprowadzenia z wyposażeniem kuchni i łazienki i pokoi. tel. Powierzchnia mieszkania : 57 m2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

325 000 zł32 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Nowoczesna kawalerka idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

400 000 zł58 m² 6 873 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ładne 3 pokojowe mieszkanie na Różance. Lokal mieszkalny dwustronny, bardzo słoneczny. duże przestronne okna, mieszkanie składa się z salonu o pow. 22m2, dwóch sypialni, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorwacka

Śródmieście,Wrocław

319 000 zł32 m² 9 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim różanka / nowe budownictwo Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m2 Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,93 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Piękne, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,74 m2, położone na 6 piętrze w nowo oddanym, nowoczesnym budynku z windą, przy ul. Chorwackiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane i wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Składa się z trzech oddzielnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

749 000 zł90 m² 8 357,51 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Gotowe mieszkanie Wrocław - Psie Pole Różanka 4 pokoje z oddzielną kuchnią , dwie łazienki plus piękny 91 - metrowy taras W pobliżu tramwaj, dwa markety , szkoły i przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

325 000 zł32 m² 10 156,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna kawalerka idealna dla singla lub pary - 32 m2 - duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż kawalerka, położona w nowym bloku (1 piętro) zlokalizowanym w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

449 000 zł72 m² 6 236 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, opiekun oferty tel: czteropokojowe, dwustronne mieszkanie, z dużym balkonem w bloku przy ul. Chorwackiej. Można zrobić 6 pokoi pod wynajem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

346 000 zł57 m² 6 070,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

-zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty - Ewa Sołtysik różanka. Ciche, w pełnym rozkładzie, dwustronne 3 -pokojowe mieszkanie Z loggią. Ciche, rozkładowe mieszkanie na które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

273 480 zł34 m² 8 043,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; marek pernal psie pole / ok. Chorwacka / klimatyzacja Mieszkanie o powierzchni 34,4 m2 składa się z 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

220 000 zł28 m² 7 857 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Nowa kawalerka z ogródkiem 50 m2 w inwestycji osiedle Rosarium, w Apartamentowcu o powierzchni 28 m2. Mieszkanie położone na parterze z windą w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We Speak English! Do wynajęcia dwustronne mieszkanie o powierzchni 49 m2, znajdujące się na 2 pietrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z: - dużego pokoju ok. 23 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł60 m² 38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł64 m² 36 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł64 m² 39 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pośrednik nie pobiera żadnych opłat od kupującego (oferta bez prowizji) Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Usytuowane na piętrze 9 z 11. Położone na Różance,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul.Chorwacka Do wynajęcia2 pokoje ( 46m2),w pełni rozkładowe, dwustronne, z balkonem, łazienka z wanną i osobne wc. Mieszkanie umeblowane. W sypialni rozkładana wersalka , duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1-go marca w pełni rozkładowe, jasne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze (bez windy) Blok czteropiętrowy usytuowany w głębi osiedla z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

350 000 zł58 m² 6 034,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie trzypokojowe, zadbane, w pełni rozkładowe, o powierzchni 58,20 m2, we Wrocławiu przy ul.Chorwackiej, na Różance. Słoneczny salon o powierzchni 20,5 m2, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

339 000 zł54 m² 6 278 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: trzypokojowe, bardzo słoneczne, dwustronne mieszkanie w bloku przy ul. Chorwackiej. Widok z okien na panoramę Wrocławia, most Rędziński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

319 000 zł54 m² 5 907 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: trzypokojowe, bardzo słoneczne, dwustronne mieszkanie w bloku przy ul. Chorwackiej. Budynek Mieszkanie mieści się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

195 000 zł28 m² 6 851,72 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka Z balkonem na nowym osiedlu na różance / rosarium - etap II Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28,46 m 2 z balkonem (3,03 m 2 ) na nowopowstającym osiedlu. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

278 000 zł54 m² 5 101 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam! Na sprzedaż trzypokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w X piętrowym bloku z 1980 roku przy ul. Chorwackiej. Lokal składa się z: - salonu 15,5 m2 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz obornicka / chorwacka ok / 3 pokoje / do remontu / rozkład Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 55 m2 składa się z: 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

304 000 zł53 m² 5 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk chorwacka / rozkład / ładne / po remoncie / ciche Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53,40 m2 w okolicy ul. Chorwackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł57 m² 5 789 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Обслуживаем также клиентов с Украины, россии, беларуси, казахстану. Контактный телефон:Viber: we also speak English Lokal 57m2 na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chorwacka

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe, zadbane, dwustronne mieszkanie, po remoncie przy ul. Chorwackiej. Budynek Mieszkanie mieści się na 7 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: możliwość rozkładu / ciche / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 64,1 m2 na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

189 000 zł29 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Kawalerka Z balkonem na nowym osiedlu na różance Do sprzedania kawalerka o powierzchni 28,70 m 2 z dużym balkonem (6,02 m 2 ) na nowopowstającym osiedlu. Bardzo atrakcyjny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

189 000 zł29 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

1 400 zł46 m² 30,43 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

350 235 zł70 m² 5 035,01 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe Z dwoma balkonami na nowym osiedlu na psim polu Do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na nowopowstającym osiedlu w okolicach ul.Chorwackiej. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

273 078 zł47 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 - pokojowe Z ogródkiem na nowym osiedlu na psim polu Do sprzedania 3 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu w okolicach ul.Chorwackiej. Osiedle składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chorwacka

Psie Pole,Wrocław

212 882 zł36 m² 5 850,01 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 - pokojowe Z ogródkiem na nowym osiedlu na psim polu Do sprzedania 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem na nowopowstającym osiedlu w okolicach ul.Chorwackiej. Osiedle składa się.