dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Hłaski

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

459 000 zł75 m² 6 079 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam wyremontowane mieszkanie dwupoziomowe! Mieszkanie w nowym budynku z 2009 roku po remoncie, składa się z dwóch oddzielnych pokoi i salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

240 000 zł32 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam przestronne, jasne, słoneczne mieszkanie na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

240 000 zł32 m² 7 594,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania przestronna, jasna, słoneczna kawalerka na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 31,6 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

1 750 zł69 m² 25,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę komfortowe, częściowo umeblowane mieszkanie, taras ok 40 m.kw, rozkładowe, kuchnia wyposażona, lodówka, zmywarka, pralka z suszarką, wanna z hydromasażem, osobno kabina prysznicowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

410 000 zł68 m² 6 029 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Bez pośredników! nowa cena! Mieszkanie jest bardzo ładnie urządzone, na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie i tapeta z włókna szklanego. Składa się z: salonu (22,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe komfortowe mieszkanie 38 m2 na nowym osiedlu kompletnie urządzone i wyposażone .Mieszkanie składa się z salonu wraz z balkonem aneksu kuchennego , sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł62 m² 27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0 % pilne! Do wynajęcia przytulne 3-pokojowe mieszkanie 62m2 na ul. Hłaski, w pobliżu Centrum Factory. W pełni umeblowane wraz ze sprzętami rtv. W skład mieszkania wchodzi duży salon ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł56 m² 23,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super atrakcyjna oferta: 1300 cena najmu+300czynsz+ 100 zaliczka opłaty (energia,woda) Mieszkanie jest bardzo przestronne, ciepłe, jasne i słoneczne. Wystawa okien - południe. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie całkowicie wyposażone oraz komfortowe. Duża, przestronna kuchnia wyposażona w meble kuchenne, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, kuchnię gazową, lodówkę, stół wraz z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

365 000 zł52 m² 7 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim, przy ul. M. Hłaski o powierzchni 51,80 mkw. Budynek w 2004 r. oddany do użytku. Mieszkanie jasne i ciepłe, usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia! Do zamieszkania od zaraz! Mieszkanie 68 m2 + taras 36 m2. Parter w bloku 3 piętrowym. Całkowicie umeblowanie i wyposażone. Bardzo ładne, zadbane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem do wynajęcia. Mieszkanie z 2007 roku ładnie urządzone i umeblowane, wyposażone w meble i sprzęt agd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hłaski

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/5