dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Hubska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

3 500 zł52 m² 67,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem i otwartą przestrzenią o powierzchni użytkowej 52,02m2. znajdujące się na Osiedlu Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej szuka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

789 000 zł64 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mam na sprzedaż dwustronne, funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem ze świetnym rozkładem, położone na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku z windą. W okolicy Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

499 000 zł28 m² 17 676,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną we Wrocławiu, stanowiącą idealną propozycję do wynajmu krótkoterminowego. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubska

Huby,Wrocław

824 900 zł55 m² 14 998,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy-pokojowe Mieszkanie na osiedlu mieszczańskim przy ul. Hubskiej, blisko Wroclavii i Dworca Głównego. Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55m , usytuowane na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

460 000 zł38 m² 12 105,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Oferta bezpośrednia! Bez prowizji! Cena do negocjacji Sprzedam mieszkanie na start lub pod wynajem. Metraż: 38m2 Lokalizacja: wrocław Krzyki, ul. Hubska, teren niezalewowy Umiejscowienie: blok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 600 zł48 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje Hubska/ Osiedle mieszczańskie osoba prowadząca Polecam do wynajęcia piękne słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 mkw zlokalizowane blisko Centrum przy ul. Hubskiej /2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

850 000 zł55 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, eleganckiego mieszkania w sercu miasta. To 3-pokojowe lokum z przestronnym, pięknie urządzonym wnętrzem, gdzie każdy poranek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

884 500 zł61 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Położonego na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w rewelacyjnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

989 000 zł69 m² 14 333 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun Oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie 69,5 m2 w inwestycji Osiedle Mieszczańskie Mieszczański na piątym piętrze. Do mieszkania przynależy duża 5,6 m2 komórka lokatorska.) Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Huby,Wrocław

930 000 zł84 m² 11 016,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

| oferta na wyłączność| Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę, komfortowego dwupoziomowego mieszkania, w bardzo pożądanej lokalizacji - Huby, położonego na Osiedlu Mieszczańskim wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hubska

Powstańców Śląskich,Wrocław

594 600 zł26 m² 22 574 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 26,34m2 przy ul. Hubskiej na wrocławskim Południu. Jest to mieszkanie w nowym budownictwie w centrum miasta! Blisko Dworzec Główny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł44 m² 9 810,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do kapitalnego remontu 2M na Hubskiej/tramwaj Na sprzedaż 2 pokoje do kapitalnego remontu Ogrzewanie elektryczne. Ciepła woda - bojler W mieszkaniu był podłączony gaz. Możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

438 000 zł44 m² 9 990,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top Do remontu na hubskiej!rozkład/tramwaj 2 pok Na sprzedaż 2 pokoje do kapitalnego remontu Ogrzewanie elektryczne. Ciepła woda - bojler W mieszkaniu był podłączony gaz. Możliwość podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

469 000 zł38 m² 12 342,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie idealne na start lub pod wynajem -metraż: 38m2 -lokalizacja: wrocław Krzyki, ul. Hubska -umiejscowienie: blok, piętro 3/10, winda. -Liczba pokoi: 2, mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić na wynajem słoneczne, w pełni wyposażone, świetnie skomunikowane mieszkanie, znajdujące się w znakomitej lokalizacyjnie części miasta przy ulicy Hubskiej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Rezerwacja! dziękuje pośrednikom Z biur nieruchomości! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4m2 plus balkon ok.6m2. Blok oddany do użytku w 2012 mieszkanie zamieszkane od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

820 000 zł56 m² 14 609 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, położone na cichym, strzeżonym osiedlu, wybudowanym przez dewelopera Atal na Hubach. Otoczenie nieruchomości: - wokół liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

820 000 zł56 m² 14 608,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu Mieszczańskim przy ulicy Hubskiej 60. Lokal oddany do użytku w 2014 roku, jest kompletnie wyposażony i gotowy do przejęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

2 400 zł35 m² 69 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Taras 10mkw! atrakcyjna lokalizacja! lokalizacja: ul. Hubska (krzyki), osiedle "osiedle Mieszczańskie etap II", druga linia zabudowy. W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły itp. Miejsce bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne, słoneczne mieszkanie w świetnej lokalizacji - Wrocław ul. Hubska (for English see below) Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

399 990 zł24 m² 16 666 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Kawalerka w cichej i spokojnej okolicy na osiedlu Huby. Mieszkanie na wysokim parterze, rozkładowe i jasne. Minuta do przystanku tramwajowego oraz autobusowego. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Gaj,Wrocław

2 800 zł61 m² 45,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Mamy przyjemność zaprezentowania Państwu przestronnego 2 pokojowego mieszkania przy ul. Hubskiej 60. Nieruchomość Mieszkanie liczy 61 m2 i składa się z dużej sypialni (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Huby,Wrocław

399 990 zł24 m² 16 666,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Klucze W biurze, dowolność prezentacji kawalerka zadbana do wprowadzenia cicho I spokojnie / zielono za oknem pełne umeblowanie mieszkania Kawalerka parę lat temu przeszła remont instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka* 5 min pkp* 5 min sky tower** Cena: 399.000zł DO NEGOCJACJI KAWALERKA z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji czeka na nowych mieszkańców! Idealne dla studenta lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

520 000 zł48 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie w centrum Wrocławia 5min piechotą od pkp, dojazd komunikacją miejską w wszystkie strony miasta, mieszkanie bardzo przytulne idealne pod inwestycję dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

389 000 zł29 m² 13 615,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż urocze jednopokojowe mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 25 m2, położone przy ulicy Hubska 113. Mieszkanie zostało niedawno odnowione, prezentując wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł58 m² 9 472,96 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 znajdujące się na 3 piętrze 5 piętrowego bloku w dzielnicy Krzyki w okolicy ulicy prudnickiej/hubskiej. Mieszkanie nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

685 000 zł57 m² 12 049 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Mieszkanie idealne pod kredyt 2%. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, położone na cichym, strzeżonym osiedlu, wybudowanym przez dewelopera Atal na Hubach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

4 100 zł68 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wójcikkontakt wyłącznie telefoniczny **wynajem od stycznia** English below** **available from January** wymagana umowa okazjonalna Do wynajęcia piękny apartament o powierzchni 67,8m2, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

929 000 zł64 m² 14 403,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50m2 Najważniejsze informację: - media miejskie - czynsz około 700 zł - budownictwo z 2013 roku - do mieszkania przynależy balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

599 900 zł40 m² 14 812,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

DO sprzedania komfortowe mieszkanie, o metrażu ponad 40m2, 2-pokojowe, na Tarnogaju. Nieruchomość znajduje się przy ul. Nyskiej, na nowym, strzeżonym osiedlu, z 2015 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

799 000 zł69 m² 11 588,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy apartament w centrum Krzyków we Wrocławiu! Atuty mieszkania: - topowa lokalizacja - wielkie pomieszczenia - wykończenie - dwustronne - rozkładowe - niski czynsz - słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

579 000 zł58 m² 10 017 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

-do kapitalnego remontu - -wysoki zysk z najmu na poziomie +/- 5700zł/mc - zadzwoń po więcej szczegółów- -koniecznie! Przejrzyj link do wirtualnego spaceru, co pozwoli ci dogłębnie poznać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość oglądania od środy 27.09.2023r. Wyjątkowe, całkowicie odremontowane, ciche i przestronne (jak na swój metraż) mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią w bocznej cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Huby,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na zamykanym osiedlu przy ul. Hubskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z przestronnym balkonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Huby,Wrocław

570 000 zł58 m² 9 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 57,8 m2 w przedwojennej kamienicy na Hubach. Kamienica położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Huby,Wrocław

3 100 zł64 m² 48,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp do wprowadzenia od zaraz Serdecznie polecam, przytulne, 3- pokojowe mieszkanie znajdujące się na Hubach we Wrocławiu przy ul. Hubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hubska

Huby,Wrocław

589 000 zł58 m² 10 101 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, o łącznej powierzchni 58,31 m2 w przedwojennej kamienicy na Hubach. Kamienica położona jest przy spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Huby,Wrocław

649 000 zł50 m² 12 856,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

|oferta na wyłączność| kupujący nie płaci prowizji| Prezentujemy Państwu komfortowe i przytulne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, o łącznej powierzchni 50,48 m2. Lokalizacja:.