dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jaracza

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wrocław - Śródmieście, okolica ul. Jaracza. Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe, pow. 80 m2, piętro III / III p. w bloku z 2007 roku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2, przy ul. Jaracza - Śródmieście we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z toaletą przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

168 000 zł28 m² 6 082,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o pow. 27,62 mkw położone w budynku 4 piętrowym na 1 piętrze przy ul. Jaracza we Wrocławiu. Mieszkanie po częściowo po remoncie. Okna i drzwi balkonowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

374 000 zł90 m² 4 155,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pokoje z garażem i strychem do adaptacji, jaracza! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2. Lokal jest wyremontowany i gotowe do zasiedlenia. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe w dzielnicy Śródmieście, w okolicach Parku Tołpy, w odległości dwóch przystanków tramwajowych od Placu Grunwaldzkiego. Kamienica murowana przy osiedlowej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

4 500 zł143 m² 31,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy apartament ( 142,7 m2 ) na nowym osiedlu, z dwoma balkonami. Mieszkanie posiada dwa duże balkony, które wychodzą na Odrę oraz nowo powstającą promenadę wzdłuż rzeki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

999 000 zł143 m² 6 986,01 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Luksusowy apartament, na Śródmieściu z widokiem na Odrę! Mieszkanie posiada dwa duże balkony, które wychodzą na Odrę oraz nowo powstającą promenadę wzdłuż rzeki. Układ mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł57 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: śródmieście/ Stefana Jaracza Ilość pokoi:2 Metraż: 57 m2 Kuchnia: aneks Piętro: parter Winda: nie Informacje dodatkowe: taras, garderoba, zmywarka, internet, kablówka, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

224 332 zł29 m² 7 609,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

AK 121 mieszkanie 1 pokojowe w inwestycji zielone śródmieście - ul. Jaracza kawalerka z osobną kuchnią w cenie 224 332zł opis inwestycji: rozkładowe mieszkania w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

285 267 zł41 m² 6 996,98 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

AK 122 mieszkanie 2 pokojowe z ogródkiem w inwestycji zielone śródmieście - ul. Jaracza cena: 285 267zł opis inwestycji: rozkładowe mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

311 859 zł49 m² 6 427,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

AK 123 mieszkanie 2 pokojowe dwustronne w inwestycji zielone śródmieście - ul. Jaracza cena 311 859zł opis inwestycji: rozkładowe mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych obszarów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

385 987 zł62 m² 6 266,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

AK 124 mieszkanie 3 pokojowe z ogródkiem w inwestycji zielone śródmieście - ul. Jaracza cena: 385 987zł opis inwestycji: rozkładowe mieszkania w bezpośrednim sąsiedztwie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł115 m² 5 208,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedaży bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o pow.całkowitej 115m,użytkowej 90m2 przy ul. Jaracza,znajdujące się w zasobach Spółdzielnia Akademicka. Budynek z 2000r r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Psie Pole,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Nowa cena Możliwość adaptacji na lokal Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowym budownictwie 3- pokojowe o powierzchni 65 m2 przy ul. Jaracza, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

424 976 zł73 m² 5 860,12 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

AK 125 mieszkanie 3 pokojowe z dwoma balkonami w inwestycji zielone śródmieście - ul. Jaracza cena: 424 976zł opis inwestycji: rozkładowe mieszkania w bezpośrednim

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu! Mieszkanie znajduje się na na wysokim piętrze budynku z cegły z 1960r. położonego w pobliżu Parku Tołpy, w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

469 000 zł68 m² 6 897,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Śliczne 4 pokojowe mieszkanie na osiedlu "Akademicka" przy ul Jaracza, położone na 2 piętrze budynku z 2002r; dwustronne, z 2 balkonami, dwoma komórkami lokatorskimi. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

189 000 zł44 m² 4 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazyjne mieszkanko.BLISKO PL. Grunwaldzkiego. Rozkładowe.CICHE.SŁONECZNE.DWUSTRONNE. mieszkanie 2 pok. o pow. 44m2, położone w dzielnicy Śródmieście, okolice ul. Jaracza / Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Polecam dwustronne, 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o pow. 68m2 przy ul. Jaracza Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym z 2002r. Jest bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

266 000 zł48 m² 5 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Godne polecenia! Polecam w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy ul. Jaracza / Park Tołpy Blisko znajdują się: politechnika Wrocławska, uniwersytet Przyrodniczy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

219 000 zł31 m² 7 041,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 31m2 w okolicy ul. Młodnickiego/jaracza - nowsze budownictwo nad Odrą! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

429 589 zł67 m² 6 410,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe - blisko Parku opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 67,01mkw na co składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

307 944 zł53 m² 5 787,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - Idealne na cele inwestycyjne opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 53,21mkw na co składają się: salon połączony z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

282 483 zł44 m² 6 433,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 43,91mkw na co składają się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

262 085 zł38 m² 6 866,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku i terenów zielonych opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38,17mkw na co składają się: salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

267 775 zł40 m² 6 779,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 39,50mkw na co składają się: dwa pokoje(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

288 992 zł44 m² 6 626,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 43,61mkw na co składają się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

223 639 zł30 m² 7 555,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 29,60mkw na co składają się: pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

395 575 zł62 m² 6 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 61,98mkw na co składają się: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

302 932 zł44 m² 6 839,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 49,46mkw na co składają się: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

276 577 zł40 m² 6 905,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,05mkw na co składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Luksusowe Do sprzedania jasne mieszkanie 2-pokojowe o łącznej powierzchni 70 m kw. w dzielnica Śródmieście , okolice ulicy Jaracza / plac Grunwaldzki. Lokal składa się z: salonu z

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

316 332 zł48 m² 6 644,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku i terenów zielonych opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 47,61mkw na co składają się: dwa pokoje (z każdego wyjście na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

276 606 zł40 m² 6 850,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 40,38mkw na co składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

497 218 zł71 m² 7 021,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pok mieszkanie, idealne dla rodziny - blisko Parku. Opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 70,81mkw na co składają się: salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie (w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

302 932 zł44 m² 6 839,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku i terenów zielonych opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 44,29mkw na co składają się: dwa pokoje (z każdego wyjście na taras -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

280 000 zł44 m² 6 323,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 2-pokojowe - blisko Parku oraz Wyższych Uczelni - doskonałe pod Inwestycje opis: mieszkanie rozkładowe w stanie deweloperskim o powierzchni 44,28mkw na co składają się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

759 092 zł107 m² 7 061,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3-pokojowe - blisko Parku opis: mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 107,49mkw na co składają się: przestronny salon z wyjściem na ogród zimowy(15,56mkw), trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

375 000 zł63 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

259 000 zł42 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

! godne polecenia! Polecam w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 przy ul. Jaracza / Park Tołpy Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w budynku z 1960r. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Śródmieście,Wrocław

246 000 zł46 m² 5 347,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2- pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie W okolicy parku tołpy Zapraszam do rozkładowego mieszkania położonego na ostatnim piętrze 4.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij