dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jedności Narodowej

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecamy do sprzedaży słoneczne, dwupoziomowe mieszkanie, zlokalizowane na 3-cim i 4-tym piętrze kameralnego budynku w sercu Nadodrza. Mieszkanie bardzo ciche, z balkonem od strony zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

687 456 zł44,64 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z kuchnią, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 182 zł25,95 m² 19 236,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we Wrocławiu. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 134 zł54,79 m² 14 585,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką, wnęką garderobianą i loggią. Lokal znajduje się w II etapie inwestycji jn190 we.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

775 000 zł34,52 m² 22 450,75 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament w Wieży Browary Wrocławskie | 11. Piętro | Panorama Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 34,5 m , zlokalizowane na 11. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Drodzy Państwo, do wynajęcia bez udziału pośredników, oferuję nowoczesny, luksusowy apartament zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Browary Wrocławskie. Przestronne mieszkania doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł80 m² 17 487,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowy apartament 80 m w Browarach Wrocławskich | Leżakownia | ostatnie piętro | 2 miejsca postojowe i komórka | 3,55 m wysokości | do własnej aranżacji Na sprzedaż wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

NA sprzedaż - tylko u nas! podstawowe informacje: - 2 pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni 57,48 m2 - ulica Jedności Narodowej - budynek z 2011/2012 roku - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr Licencji pfrn 22583 tel.   Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary.

Szczegóły ogłoszenia

10 092 060 zł305,82 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Unikatowa nieruchomość na sprzedaż: luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 305,82 m2 z dwoma tarasami o łącznej powierzchni ponad 123 mkw. Położony w centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 000 zł51,50 m² 12 601,94 zł/m²

 

Piętro:7/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m , usytuowane na 4/7 piętrze w bloku z 2004 roku z windą w świetnej lokalizacji w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. Obowiązuje umowa najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji Balkon / winda / przystanki tramwajowe / tereny rekreacyjne / sklepy Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i pcc Posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę - Browary Wrocławskie, ul. Jedności Narodowej Najważniejsze atuty: widok na Odrę Przestronny balkon z przesuwnymi szybami Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62 m² 8 854,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty Krzysztof Dudek   Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na czteropokojowe. Otoczenie nieruchomości Klimatyczne mieszkanie położone przy urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie (58 m ) w świetnej lokalizacji - ul. Jedności Narodowej Prezentujemy na wynajem przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni około 58.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pok | Parking | Komórka | Winda | Klimatyzacja | Jedności Narodowej Numer oferty w biurze: 6345/4186/omw budynek I osiedle - ul. Jedności Narodowej | Browary Wrocławskie (2022).

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł65 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,25 m , zlokalizowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40,30 m² 17 344,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia mieszkanie w budynku z 2012r w Inwestycji ,na Słowiańskim Wzgórzu'. Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie bliskość Infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 328 100 zł102,24 m² 12 990,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1982

Dla inwestora, 6-pokoi. Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie wraz z wymienionymi instalacjami, wynajmowane. Dobra stopa zwrotu. Opiekun oferty: jakub Boroński tel.   Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł44 m² 20 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To mieszkanie to absolutny unikat na wrocławskim rynku. Już od progu czuć ogromną przestrzeń z racji wysokość mieszkania, która ma 3,52 m. Wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja prestiżowe osiedle Browary Wrocławskie, szybki dojazd do centrum, blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. W bezpośrednim sąsiedztwie liczne sklepy, restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Kawalerka z loggią i rzadko spotykane duże przeszklenia | Śródmieście Wrocławia Opiekun oferty Daniel Gutowski licencja pfrn nr   Otoczenie nieruchomości: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł54,18 m² 11 794,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż przestronne, wysokie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54,18 m , położone w doskonałej lokalizacji Wrocław, ul. Jedności Narodowej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł77,72 m² 8 106,02 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne i dwustronne (wystawa wschód-zachód) mieszkanie 2-pokojowe z osobną i widną kuchnią, garderobą, łazienką z wc, o powierzchni 77.72m2 (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł27,10 m² 11 992,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni metrów kwadratowych, zlokalizowaną przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj od zaraz w rozkładowym mieszkaniu 2 pokojowym z balkonem w centrum miasta! lokalizacja: nadodrze - ulica Jedności Narodowej *mieszkanie jest po kapitalnym remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł62,63 m² 14 354,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 62,63m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 160 zł39,04 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie typu loft 1 pokojowe o pow. 39,04m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 070 000 zł93,32 m² 22 181,74 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93,32 m2, położone na 6. piętrze eleganckiego budynku z windą. To idealna nieruchomość dla osób szukających prestiżu i komfortu, przy jednoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania 5-pokojowego o powierzchni 78,39 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34,48 m² 19 431,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz balansu między miejskim tętnem a naturą. Otwierasz okno na czwartym piętrze solidnej bryły. Czujesz rześkie powietrze znad koryta Odry. Wzrok łapie perspektywę, która codziennie maluje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem | ponad 36 m strefy dziennej | nowoczesna inwestycja w Śródmieściu Opiekun oferty Sebastian Święcicki tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Dostępne od czerwca! Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie położone.