dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jedności Narodowej

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 288 956 zł73 m² 17 642,40 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top lokalizacja/browary Wr. balkon+2 miejsca/top/! Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

465 999 zł34 m² 13 681,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

789 000 zł60 m² 13 150 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: telefon 3 pokojowy apartament Z loggią, 7 piętro, luksusowa inwestycja W centrum miasta, widok na miasto. Nieruchomość o powierzchni 60m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

855 900 zł63 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Termin oddania inwestycji- marzec 2024 * Świetna lokalizacja Funkcjonalne mieszkanie w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

4 400 zł75 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament | taras | wysoki standard | centrum | miejsce postojowe | klimatyzacja Lokalizacja: wrocław, bulwar Drobnera Metraż - 75 m2 Piętro 6 piętro Czynsz 4 400 zł Opłaty - 1 600 zł Kaucja - 6 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 124 500 zł86 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

466 000 zł34 m² 13 685,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. |. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

616 298 zł44 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 44,10 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 994 zł55 m² 13 676 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Top lokalizacja/plac bema/3pok/rozkład. Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Jedności Narodowej, o powierzchni 54, 84m2. Idealne pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie, pierwszy najem, piękny widok z dużego balkonu na zabytki w samym centrum Wrocławia. Bez pośredników. **opis mieszkania:** - 3 pokoje o łącznej powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

862 000 zł80 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel: 4-pokojowe mieszkanie na czwartym piętrze z widokiem na zieleń Luksusowe mieszkanie z dużym balkonem od strony Odry, usytuowane na szesnastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

430 000 zł44 m² 9 810,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie położone przy ulicy Jedności Narodowej, doskonała komunikacja z każdą częścią miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie tramwaj oraz autobus. Nieopodal park Tołpy, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

837 890 zł65 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 288 951 zł73 m² 17 635,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top lokalizacja/browary Wr. balkon+2 miejsca/top Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 350 000 zł102 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc! Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 73,07 m2 znajduje się na 2 piętrze w bloku z windą. Otoczenie nieruchomości: inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

976 345 zł60 m² 16 340,50 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie położone jest na 13 piętrze w wieżowcu 17-piętrowym W wieżowcu 3 windy z poziomu garażu. Budynek to gigantyczne przedsięwzięcie 55m wysokości. Powierzchnia tego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

683 952 zł34 m² 20 034 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam Państwa uwadze ofertę kompaktowej kawalerki z łatwym do uzyskania funkcjonalnym podziałem przestrzennym na strefę dzienną i sypialnianą. Opiekun nieruchomości: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

913 452 zł45 m² 20 326 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie gotowe w stanie deweloperskim na 16 piętrze w wieżowcu 17 piętrowym. W wieżowcu są 3 windy z poziomu garażu. Budynek to prestiżowe przedsięwzięcie z budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

417 450 zł28 m² 14 856 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: numer Licencji pfrn 28679 bez pcc Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 28,1m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: samo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

984 060 zł79 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

To rodzinne, czteropokojowe mieszkanie, z balkonem od podwórza, może być już wkrótce Twoje! Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

665 476 zł48 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zamieszkaj na nowo wybudowanym osiedlu z łatwym dostępem do nadodrzańskich wałów w popularnej lokalizacji! To miejsce na mapie Wrocławia nie straci na wartości. Opiekun nieruchomości: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

689 900 zł53 m² 13 017 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

746 850 zł53 m² 14 065 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

614 250 zł46 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: nr. licencji pfrn 23867 tel. Mieszkanie 2-pokojowe z loggią, w nowoczesnym apartamentowcu blisko Odry. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

570 000 zł37 m² 15 405 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dwupak w całkowicie zrewitalizowanej kamienicy na Śródmieściu. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły. Otoczenie nieruchomości: ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

653 480 zł53 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Specjalista ds. nieruchomości Tel: piękne mieszkanie 2-pokojowe nieopodal terenów zielonych. Opis nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o projektowanej powierzchni 52,7 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

453 233 zł29 m² 15 575 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 29,10 m2 znajduje się na 5 piętrze w 7 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

699 600 zł53 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta Z rynku pierwotnego sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni o powierzchni 53 m2 w nowoczesnym budownictwie i doskonałej lokalizacji. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

458 997 zł34 m² 13 484 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 995 zł55 m² 13 673,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Top lokalizacja/plac bema/3pok/rozkład Polecam na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w topowej lokalizacji ul. Jedności Narodowej, o powierzchni 54, 84m2. Idealne pod wynajem, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 351 000 zł101 m² 13 376,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

458 998 zł34 m² 13 488 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

490 100 zł28 m² 17 504 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Dział deweloperski sdp nieruchomościprzedstawia Myślisz o inwestycji w prestiżowym miejscu z widokiem na Odrę? To mieszkanie dla Ciebie! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

836 890 zł64 m² 13 076,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

609 900 zł38 m² 16 050 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 38 m2 znajduje się na 12 piętrze w 16 piętrowym wieżowcu. Inwestycja ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

595 959 zł46 m² 13 098 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun oferty tel. Przestronny, 2-pokojowy apartament o powierzchni 45,5 m2 na Śródmieściu. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

749 996 zł55 m² 13 671,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

598 658 zł44 m² 13 575 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: powstająca inwestycja doskonale wpisuje się w okoliczną architekturę. Bardzo bliska odległość od centrum miasta, jak i terenów zielonych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij