dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jedności Narodowej

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

461 000 zł28 m² 16 405,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji 5 piętro! Oferuję na sprzedaż ustawną kawalerkę 28,10mkw z możliwością zaaranżowania części sypialnej. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 800 zł40 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

553 040 zł45 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,60 m2 w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie w standardzie deweloperskim. Planowane zakończenie budowy: grudzień 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

457 470 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez podatku pcc. Opiekun nieruchomości: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki o projektowanej powierzchni 29,90 m2, położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 060 000 zł44 m² 24 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w modnej i klimatycznej dzielnicy browary wrocławskie. Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić komfortowe i wygodne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 110 120 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Mieszkanie 3 pokojowe nieopodal terenów zielonych w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

515 000 zł31 m² 16 401,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji 6 piętro! Oferuję na sprzedaż kawalerkę 31,4mkw z przynależnym balkonem 4,3mkw. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym 23,6mkw ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Wrocław

836 880 zł63 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 3 pokojowe, w centrum miasta, w nowym, elegancko wykończonym budynku z 2023 roku. Lokalizacja: - śródmieście centrum, pomiędzy ul. Rychtalską i mostami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

792 897 zł60 m² 13 237 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: tel. Zamieszkaj na nowo wybudowanym osiedlu z łatwym dostępem do nadodrzańskich wałów w popularnej lokalizacji! To miejsce na mapie Wrocławia nie straci na wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie o funkcjonalnym układzie 2 pokoje w pełnym rozkładzie, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój oraz spiżarnia o łącznej powierzchni 55,75 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

460 000 zł44 m² 10 495,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie inwestycyjne położone przy ulicy Jedności Narodowej, doskonała komunikacja z każdą częścią miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie tramwaj oraz autobus. Nieopodal park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 569 811 zł114 m² 13 770,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

837 200 zł68 m² 12 311,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się wśród historycznej zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

663 000 zł76 m² 8 700,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nadodrze | możliwe 4 pokoje| balkon | kamienica po renowacji | zdobienia Lokalizacja: wrocław, ul. Jedności Narodowej Ilość pokoi: 3 Metraż z pomieszczeniami przynależnymi: 76,2 m2 Piętro: 1 na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

663 000 zł76 m² 8 698,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Polecam przestronne i wysokie mieszkanie 3 pokojowe, na 1 piętrze, po remoncie. Wyremontowana kamienica! Centrum - Śródmieście. W dwóch pokojach ozdobą są pięknie zachowane i odnowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

758 333 zł48 m² 15 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie w odrestaurowanej inwestycji znajdującej się zaledwie 2,5 kilometra od Wrocławskiego Rynku! Jeśli szukasz mieszkania znajdującego się w pięknym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

667 000 zł48 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje z Balkonem | Duże przeszklenia|centrum | Wyjątkowe osiedle|tramwaj| Gotowe w tym roku Do sprzedaży bardzo funkcjonalne 2 pokoje na jednym z najbardziej unikatowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 500 zł40 m² 88 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta wyłącznie w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

6 700 zł72 m² 93 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy 3-pokojowy apartament | Browary Wrocławskie Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta wyłącznie w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 289 999 zł73 m² 17 668,80 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Top Piękny widok/browary+balkon+2 miejsca Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 110 120 zł84 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. To mieszkanie jest wyjątkowe. Nie będzie długo czekało na swojego nabywcę. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

845 460 zł55 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowe, duże 3 pokojowe mieszkanie to klasyczna propozycja dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem w modnej i cienionej lokalizacji jaką jest kompleks stylowych budynków Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta wyłącznie w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 060 000 zł44 m² 24 074,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lux z balkonem przy Odrze/ Browary+parking Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

877 212 zł71 m² 12 355,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

786 160 zł63 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. To mieszkanie nie będzie długo czekało na swojego nabywcę. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

656 040 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Już dziś zadzwoń i umów się na spotkanie. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie nieruchomości: 4 km od Rynku Doskonała komunikacja Linie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

458 999 zł34 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Blisko centrum, ok Browary Wrocławskie | 2 pok. | polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 m2. Lokalizacja, u zbiegu ul. Jedności Narodowej i Wyszyńskiego - plomba z lat 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

564 000 zł45 m² 12 646 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2/3-pokojowe z balkonem, widokiem na zieleń, w super cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

824 200 zł63 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

751 000 zł60 m² 12 517 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokoje Z tarasem I ogrodem W centrum wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 60 m2 znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

579 800 zł45 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 289 999 zł72 m² 17 842,30 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Spełnij swoje marzenie i zamieszkaj w modnej i klimatycznej dzielnicy browary wrocławskie. Szanowni Państwo! Mam przyjemność przedstawić komfortowe i wygodne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w topowej lokalizacji w stylowym i nowoczesnym bloku! Ośmiokondygnacyjny budynek znajduje się w otoczeniu nowoczesnego budownictwa z zachowaniem dziedzictwa Browaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

674 136 zł50 m² 13 429 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun nieruchomości: tel. Słoneczny apartament Z balkonem, luksusowa inwestycja W centrum miasta! Nieruchomość o powierzchni 50,20m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

980 000 zł65 m² 15 137,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

English below: 3 pokoje z ogródkiem na Browarach Wrocławskich oraz: 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym (płatne dodatkowo 75 000 zł) komórka lokatorska (płatne dodatkowo 25 000zł) Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

663 000 zł76 m² 8 698,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy z balkonem i kominkiem w salonie! Prezentujemy Państwu ciekawe mieszkanie na sprzedaż na Ołbinie/ Śródmieściu w pobliżu trzech parków. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

968 000 zł86 m² 11 191 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje przy rzece / Centrum Miasta Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek położony w Śródmieściu. W pobliżu trzy parki- park Słowiański, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

830 800 zł67 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje przy rzece / Centrum Miasta / Nowa inwestycja / Nowoczesny budynek Opiekun oferty: tel. Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

869 860 zł71 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Ostatnie piętro 4 pokoje prawie 100 m2 duży balkon Szukasz wyjątkowego mieszkania? Zadzwoń i zapytaj o inne apartamenty w najbardziej prestiżowych inwestycjach we Wrocławiu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 534 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie 2/3-pokojowe z balkonem, widokiem na zieleń, w super cenie. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o projektowanej powierzchni 44,6m2.