dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jedności Narodowej

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

438 990 zł37 m² 11 896,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wyspa Słodowa/ Bema lux apartament 1-2okoje możliwosc 2 pokoi. Premium 2008r!mamy dla Państwa do zaoferowania piękna 36 -metrową umeblowaną kawalerkę, przy ul. Jedności Narodowej 9we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

534 800 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 10.2023/ Mieszkanie 2 POKOJOWE/38,20M2/Balkon/BROWARY WROCŁAWSKIE/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie własnościowe, bardzo dobry stan techniczny, kuchnia, łazienka, dwa pokoje, balkon, b. dobra lokalizacja, winda, niedaleko przystanek, plac zabaw. Cena: 550 000zł - cena do negocjacji nr oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

445 000 zł35 m² 12 609,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Duża kawalerka na start lub inwestycja Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 mkw przy ul. Jedności Narodowej w monitorowanym, zamkniętym kompleksie. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

551 900 zł36 m² 15 373 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji Opiekun nieruchomości: łukasz Wojciechowski Specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

571 000 zł44 m² 12 919 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie z balkonem tuż przy Odrze Opiekun nieruchomości: łukasz Wojciechowski Specjalista ds. Nieruchomości tel. Luksusowa inwestycja w sercu Wrocławia Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

480 000 zł104 m² 4 593,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szukasz dla siebie dużego mieszkania w centrum? A może chciałbyś zainwestować w mieszkanie pod wynajem? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Nieruchomość Lokal zlokalizowany przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

438 990 zł37 m² 11 896,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wyspa Słodowa/ Bema lux apartament 1-2okoje możliwosc 2 pokoi. Premium 2008r! Mamy dla Państwa do zaoferowania piękna 36 -metrową umeblowaną kawalerkę, przy ul. Jedności Narodowej 9we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

719 000 zł69 m² 10 420,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację 3 pokojowego mieszkania, położonego na 4 pietrze w bloku z 1995r. o metrażu 69 m2 (według kw) lokalizacja: wrocław > Śródmieście > Nadodrze > ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł36 m² 12 194,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Wyspa Słodowa/ Bema lux apartament 1-2okoje możliwosc. Premium 2008r! Mamy dla Państwa do zaoferowania piękna 35 -metrową umeblowaną kawalerkę, przy ul. Jedności Narodowej 9we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English version below. Do wynajęcia, bez prowizji, stylowa kawalerka z balkonem w prestiżowej inwestycji Browary Wrocławskie tuż przy rzece, jednocześnie w centrum miasta. Mieszkanie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

439 285 zł33 m² 13 475 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Browary wrocławskie ul.Jedności Narodowej Wrocław - 1 POKOJOWE/32,60M2/TARAS Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

719 000 zł69 m² 10 420,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

530 025 zł38 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

W realziacji/ Mieszkanie 2 pokojowe/38,20m2/balkon/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 2 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

997 059 zł72 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/72,12M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

467 100 zł35 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokojowe/34,60m2/balkon/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

799 000 zł107 m² 7 467 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację wyjątkowego mieszkania w wyremontowanej kamienicy przy Jedności Narodowej. Wyłączny opiekun oferty: pięciopokojowe mieszkanie o powierzchni 107 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

919 000 zł56 m² 16 352,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 56,2 m2. Położone na 3 piętrze w nowoczesnym apartamentowcu, zlokalizowanym w inwestycji Browary Wrocławskie - zrewitalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

939 875 zł72 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski biura nieruchomości 3 pokojowy apartament z dużą, przeszkloną loggią z widokiem na rzekę oraz bulwar nadrzeczny! Opiekun nieruchomości: telefon Otoczenie: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

1 pokojowe/33,25m2/zielony taras/browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, ostatnie gotowe mieszkanie 1 pokojowe w Leżakowni budynku w stylu loft owym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

997 059 zł72 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 056 230 zł76 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/76,40M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedne z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Butelkowni budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

919 000 zł56 m² 16 390 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje na śródmieściu wykończone w wysokim standardzie tel. Otoczenie: inwestycja ulokowana w centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość powstaje w futurystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

620 730 zł34 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

1 pokojowe/34,20m2/loggia/browary wrocławskie/ Ul. Jedności Narodowej Wrocław Wyjątkowa lokalizacja, mieszkanie 1 pokojowe w budynku w trakcie realizacji. Słodownia to 17 piętrowy wieżowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

541 321 zł40 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Urokliwa kawalerka w Śródmieściu Opiekun nieruchomości: tel. Otoczenie: inwestycja ulokowana w centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość powstaje w futurystycznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

464 250 zł30 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Słoneczne mieszkanie z imponującym widokiem na rzekę Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w multifunkcyjnym kompleksie urbanistycznym w sercu Wrocławia - wszystko, co potrzebne do wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne trzypokojowe mieszkanie , położone na 2 piętrze W 7-piętrowym bloku Z windą. Lokalizacja: wrocław > Śródmieście > Ołbin > ul. Jedności Narodowej Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe w nowej inwestycji Browary Wrocławskie. Salon z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęty agd (płyta grzewcza, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

9 400 zł94 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny, przestronny 94 mkw apartament-! atuty: - pierwszy najem - idealne dla wymagajacego klienta - historyczna lokalizacja z klimatem wrocławskiego browaru - prestiżowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

569 000 zł81 m² 7 015,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji duże możliwości aranżacyjne Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu, - pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

1 500 zł16 m² 91,13 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lokal uslugowy, blizko centrum miasta przy ul. Jednosci Narodowej. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

967 000 zł72 m² 13 408 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

425 000 zł43 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Bardzo dobra lokalizacja z pełną komunikacją i 15 min. do Rynku. Polecam i zapraszam na prezentację! zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Rozkładowe mieszkanie - idealne pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

477 983 zł46 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokoje Z tarasem W sercu wrocławia! dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie o powierzchni 45,74 m2 znajduje się na parterze. Układ mieszkania: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 056 230 zł76 m² 13 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

649 900 zł76 m² 8 602,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po remoncie! Możliwość wydzielenia 3 pokoju i wybudowania antresoli! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 75,55 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

530 025 zł38 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

468 825 zł33 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

431 375 zł29 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cisza, spokój , bezpieczeństwo a z drugiej strony wszystko co potrzebne w zasięgu spaceru. Główne atuty nieruchomości: dobra ekspozycja na strony świata piekny widok prestiżowy adres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

926 905 zł75 m² 12 425 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Loftowe mieszkanie na osiedlu w centrum Wrocławia - spokój-bezpieczeństwo-komunikacja Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

617 388 zł49 m² 12 475 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Unikalna możliwość zamieszkania w centrum Wrocławia. Miejsce z duszą i charakterem. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum wysoki.