dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Jedności Narodowej

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł72 m² 6 236 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: duże, czteropokojowe, mieszkanie, z balkonem w bloku przy ul. Jedności Narodowej. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe pod blokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

533 000 zł91 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca tel. Jedności narodowej / ołbińska okolice / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni około 92,02m2 położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam nowe, 2 - pokojowe mieszkanie znajdujące się w okolicy placu Bema, przy ul. Jedności Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk żeromskiego / jedności narodowej / balkon / rozkład Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 51 m2 w okolicy ul. Żeromskiego /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł72 m² 6 236,11 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

272 000 zł47 m² 5 742,03 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Wynagrodzenie pokrywa strona sprzedająca! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w kamienicy. W skład lokalu wchodzi: kuchnia otwarta na salon, sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

289 000 zł45 m² 6 422 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko w biurze sdp nieruchomości, tel: dwupokojowe, zadbane mieszkanie położone w okolicy ul Jedności Narodowej. Budynek Mieszkanie mieści się na 4 piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

300 000 zł72 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok jedności narodowej / kręta / rozkład / Oferta wstrzymana Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 72m2 znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

300 000 zł49 m² 6 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: oferta wstrzymana! winda / rozkładowe / 1992r. Mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

534 000 zł92 m² 5 804,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Ołbińska ok. / jedności narodowej / do wprowadzenia Mieszkanie o powierzchni około 92m2. Na metraż mieszkania składają się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Plac Grunwaldzki,Wrocław

370 000 zł48 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

do sprzedaży ładne mieszkanie w plombie z 2004 roku; do Rynku 5 minut; balkon; kuchnia połączona z salonem, umeblowana i wyposażona; duży parking w podwórku; -więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

299 000 zł66 m² 4 530,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. OK. Jedności narodowej / rozkładowe / piwnica / Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 położone na 2 piętrze w 4 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Ładna kamienica / balkon / dwustonne Mieszkanie na pietrze I / IV p. kamienicy z początku XX wieku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2pok-wysoki standard-śródmieście Lokalizacja: śródmieście/ Jedności Narodowej Metraż:46m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/7, nowoczesna inwestycja z 2015roku(winda) Informacje dodatkowe: parking pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

339 000 zł64 m² 5 296,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Jedności narodowej / żeromskiego / pełen rozkład / Mieszkanie położone na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku. Mieszkanie o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

535 000 zł91 m² 5 879,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - wojciech natanek zapraszam na bezpłatną prezentację! - śródmieście / jedności narodowej ok. / po remoncie / balkon Na sprzedaż mieszkanie o całkowitej powierzchni około 91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł64 m² 34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Śródmieście - Nadodrze - ołbińska/jedności Narodowej Polecam do wynajęcia duże, w pełni rozkładowe mieszkanie 500m od Pl Bema. Lokal o powierzchni 64m składa się z 3 pokoi, widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł64 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. e-mail: ***we speak English*** For English version scroll down Polecam do wynajęcia 3 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Jedności Narodowej o powierzchni 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

1 600 zł51 m² 31 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śródmieście - Ołbin - Jedności narodowej/żeromskiego Polecam do wynajęcia duże, przestronne mieszkanie 1km od Pl Bema. Lokal o powierzchni 51m składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przytulne, rozkładowe, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 5 piętrowej plombie z windą. Składa się z przestronnego salonu, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

315 000 zł66 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - ok. Jedności narodowej / rozkładowe / piwnica / Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2. Mieszkanie na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowiańska

Nadodrze,Wrocław

900 zł31 m² 29 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śródmieście - Nadodrze - Jedności narodowej/słowiańska Polecam do wynajęcia kawalerkę z balkonem w świetnej lokalizacji (900m od Pl Bema). Lokal o powierzchni 31m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem w budynku z 2005 r w okolicy Jedności Narodowej / Słowiańska. Mieszkanie o powierzchni 54 mkw dwustronne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

300 000 zł79 m² 3 797,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ciche, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 79 m2, zlokalizowane na piątym piętrze w kamienicy. Mieszkanie do remontu po którym można osiągnąć 4 pokoje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 53 m2 znajdujące się na 1 p. budynku z 2012 roku przy Wzgórzu Słowiańskim. Składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

2 200 zł96 m² 22,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 96 m2 znajdujące się na 2 p. budynku z windą niedaleko Parku na wzgórzu Słowiańskim. Składa się z dwóch poziomów: - na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł65 m² 5 523,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok jedności narodowej / pobożnego / rozkład Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 000 zł76 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 76 m2 znajdujące się na 8 p. 11 piętrowego bloku z 2012 roku naprzeciwko Wzgórza Słowiańskiego. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcie 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 50 m2 znajdujące się na 5 p. 6 piętrowego budynku z windą z 2016 roku. Składa się z salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jedności Narodowej

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł96 m² 4 582,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Polecam dla rodziny! Oferta 4-pokojowego, 2 poziomowego mieszkania, w zadbanej plombie z 1998 roku, znajdującej się na Starym Mieście. Mieszkanie składa się z: poziom 1 *3 osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Czteropokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie, położone na wysokim parterze w pięciopiętrowej plombie z lat 90-tych w okolicy ul. Jedności Narodowej. Blok z cegły, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 800 zł60 m² 30,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne mieszkanie po remoncie na Jedności Narodowej (śródmieście) Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 60m2, na 1 piętrze. Składa się z 2 oddzielnych pokoi (22m2, 12m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

279 900 zł62 m² 4 514,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Dwupokojowe, ciepłe mieszkanie, położone na drugim piętrze w pięciopiętrowej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej. Kamienica w bardzo dobrym stanie, elewacja bez żadnych ubytków, czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

290 000 zł50 m² 5 742,57 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecam! Mieszkanie na Śródmieściu w plombie z cegły z windą w ok. ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie mieści się na 6 piętrze w plombie z 1992r. z windą. Winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

310 000 zł51 m² 6 102,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Wrocławia. Mieszkanie na 7- ostatnim piętrze w nowym budownictwie przy ul. Jedności Narodowej 122. Na powierzchnię 51mkw składają się dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 618,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej z możliwością zrobienia trzech pokoi w tym jeden z aneksem kuchennym o pow. 60,79m2 (całkowita wraz z piwnicą.