dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Kamienna

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

945 000 zł77 m² 12 330,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w kamienicy przy ul. Kamiennej we Wrocławiu. Mieszkanie ciche (wszystkie okna od strony zielonego podwórza) przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

588 900 zł54 m² 10 905,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Idealna propozycja dla rodziny, studenta czy inwestorów. Blisko do Uniwersytetu Ekonomicznego, ronda Powstańców! Osobna kuchnia, trzy oddzielne pokoje, loggia. Możliwość zmiany układu mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m - huby - W pełni wyposażona, budynek Z windą Do wynajęcia przytulna i praktycznie zaaranżowana kawalerka. Mieszkanie jest urządzone i kompletnie wyposażone -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

588 900 zł54 m² 10 905,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Gaj,Wrocław

617 700 zł42 m² 14 672,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Klucze od zaraz Śliczne wszystko nowe po generalnym remoncie do zamieszkania bez nakładów 2 pokojowe mieszkanie, dwustronne z osobną widną z oknem kuchnią wójcikblisko do Centrum i do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

555 800 zł38 m² 14 821,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu po generalnym remoncie, w top lokalizacji przy Uniwersytecie Ekonomicznym Na sprzedaż oferuję jasne i komfortowe mieszkanie zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1 m , położone na 5. piętrze z 10 w budynku z windą przy Rondzie Powstańców Śląskich. Rozkład pomieszczeń: * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Krzykach we Wrocławiu przy ul. Kamiennej. Na przeciwko Uniwersytetu Ekonomicznego. Metraż: 37m2 Rozkład: - duży pokój - kuchnia - pokój - łazienka - przedpokój Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

540 000 zł41 m² 13 170,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Świetna lokalizacja nieruchomości zarówno pod kątem komunikacyjnym jak i miejscem do spędzenia czasu wolnego, blisko Aqua Park, park Skowronii, pkp, pks, galerie Handlowe. Pośrednik w obrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 70 m , mieszczące się na 11. piętrze nowego budynku z 2020 roku. Lokal urządzony w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka 31,1 m Wrocław, centrum Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 31,1 m , położone na 5. piętrze z 10 w budynku z windą w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Gaj,Wrocław

617 700 zł42 m² 14 672,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

530 000 zł42 m² 12 619 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

W pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla siebie jak I inwestycyjnie na wynajem-warto! kwiatkowskalicencja nr 28861 Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji w niskim bloku w otoczeniu zieleni i wewnętrznych skwerów blisko uniwersytet ekonomiczny-5 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł28 m² 16 276,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalna kawalerka z osobną sypialnią położona w ścisłym centrum Wrocławia, tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego!. Mowa o ulicy Kamiennej. Powierzchnia została zaaranżowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Huby,Wrocław

529 000 zł42 m² 12 595,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Klucze W biurze -w pełni rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne jako pierwsze mieszkanie dla siebie jak I inwestycyjnie na wynajem-warto! kwiatkowskalicencja nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

385 000 zł31 m² 12 419,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka w Centrum Wrocławia idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie! Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, tuż przy Rondzie Powstańców Śląskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

559 000 zł37 m² 14 946,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna lokalizacja! przy ue! - idealna pod inwestycje jak I na potrzeby własne! mieszkanie po remoncie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu przy ul. Kamiennej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

584 000 zł46 m² 12 695,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Klucze od zaraz Zadbane przestronne 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią w świetnej lokalizacji w niskim bloku w otoczeniu zieleni i wewnętrznych skwerów blisko uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie dostępne od zaraz! Oferuję do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie, położone w doskonałej lokalizacji.W pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego oraz nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W nowoczesnym bloku z windą, podziemnym garażem (w opcji), w monitorowanym bloku. Mieszkanie składa się z przedpokoju, dwóch oddzielnych pokoi, łazienki z wc i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Borek,Wrocław

2 900 zł55 m² 52,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel. Oferta tylko dla osób zatrudnionych W ramach umowy O pracę. Mieszkanie dostępne od 1.11.2025 r. idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń. Właściciel nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

584 000 zł46 m² 12 640,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje świetna lokalizacja osobna kuchnia gotowe do wprowadzenia Na wynajem jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43 m , położone w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

! na sprzedaż mieszkanie W doskonałej lokalizacji W bezpośrednim sąsiedztwie Z uniwersytetem ekonomicznym przy ulicy kamiennej! Mieszkanie usytuowane jest na ósmym piętrze 8/10 bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

450 000 zł37 m² 12 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealne 2-pokojowe mieszkanie dla studenta lub pod inwestycję, obok Uniwersytetu Ekonomicznego, przy ul. Kamiennej. Lokal położony na 3 piętrze. Blok z 1980r. Czysta klatka schodowa z odnowioną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

459 000 zł38 m² 12 015,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

584 000 zł46 m² 12 640,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kamienna

Huby,Wrocław

629 999 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2, znajdującą się przy ulicy Kamiennej, w nowym budynku z roku 2021. Mieszkanie jest utrzymane w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wydania od zaraz Śliczne i komfortowe w wysokim standardzie 2 pokojowe apartamentowe mieszkanie blisko do Centrum niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego ok. Komandorska wójciklicencja nr 16128 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

629 000 zł55 m² 11 436,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie z balkonem i mała garderobą - ul. Kamienna 29, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,20 m , usytuowane na 4. piętrze w 10-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 149 993 zł63 m² 18 394 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przytulny, 3-pokojowy apartament przy parku/centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: inwestycja znajduje się w dzielnicy Krzyki w bliskim sąsiedztwie parku. 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

1 099 000 zł62 m² 17 820,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe przy parku/centrum Miasta Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 28332 Otoczenie: inwestycja znajduje się w dzielnicy Krzyki w bliskim sąsiedztwie parku. 3-pokojowe mieszkanie.