dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Krynicka

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

297 000 zł54 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Super cena, super okazja!mieszkanie trzypokojowe (15, 11 i 9mkw.) na Gaju. Mieści się na 10 piętrze (nie jest to ostatnie piętro!) niedawno ocieplonego budynku. Mieszkanie jest ustawne, funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

1 400 zł70 m² 20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Od 1 czerwca wynajmę 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Krynickiej (gaj). Więcej szczegółów: jedyne 1400 zł na wakacje (czerwiec-lipiec-sierpień) + media (ok. 300 zł) + Internet Od września koszt to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

260 000 zł72 m² 3 611 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania przestronne mieszkanie w dzielnicy Krzyki/ Gaj. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz przestronnego przedpokoju. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

320 000 zł52 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Dwie bramy wejściowe z których jedna jest podjazdem dla osób niepełnosprawnych nowa, zamykana, jest zamontowany nowy domofon. Wysoki parter, odległość od ziemi do parapetu okna 2,20 m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

244 000 zł35 m² 6 971 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow 35m2 usytuowane na 5 piętrze w 11 piętrowym budynku przy ul. Krynickiej. Mieszkanie składa się z widnej kuchni, salonu, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

269 000 zł72 m² 3 736 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

, koszty prowizji biura ponosi Zlecający Sprzedaż. Do sprzedania przestronne mieszkanie w dzielnicy Krzyki/ Gaj. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

340 000 zł66 m² 5 151,52 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie, na spokojnym osiedlu Gaj w bardzo atrakcyjnej cenie! Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, w większości po generalnym remoncie. Wyposażona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł66 m² 4 809 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie na Gaju. na siódmym piętrze w wieżowcu, dwustronnie rozkładowe, wyremontowana klatka schodowa, winda. Z balkonu widok na otwartą przestrzeń. W skład mieszkania wchodzą trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł66 m² 4 809 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 080 zł72 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie 4 pokojowe,wc i osobna łazienka w doskonałej lokalizacji, blisko Uniwersytet Ekonomiczny i Akademia Medyczna. Dokonały dojazd na pozostałe uczelnie (tramwaj, autobus,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. Posiadam na sprzedaż mieszkanie po remoncie z pełnym wyposażeniem. Nieruchomość w spokojnej okolicy, komunikacja miejska pod samym domem. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

365 000 zł60 m² 6 083,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam bez pośrednika! Piękne, słoneczne i przestronne mieszkanie trzypokojowe na Gaju. Pokoje o pow. 19 i 14 m kw. + jadalnia o pow. 10 m kw. połączona z jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

220 000 zł26 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka po remońcie o pow.26m2.Składa się z pokoju o pow.16,5m2,jasnej kuchni o pow.4m2 oraz łazienki z toaletą.Na ścianach gładzie,stolarka okienna PCV,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe wolne od lipca 2011 do ceny czynszy należy doliczyć opłatę za media ( ile zużyjesz tyle płacisz) Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł73 m² 27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie składa sie z dużego salonu w pełni umeblowanego oraz dwóch pokoi z łóżkami, szafami Komandor i stolikami, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W pełni rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krynickiej, usytuowanie w bloku 10-piętrowym (blok niedawno ocieplany) na 1 piętrze. Mieszkanie trzypokojowe 64m2, pokoje (19m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

405 000 zł64 m² 6 328,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

190 000 zł26 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 26m2, przy ul. Krynickiej. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest umeblowane, po remoncie: nowe okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 62 m2, położone na trzecim piętrze w bloku przy ul. Krynickiej na Gaju. Mieszkanie składa się z jasnej ustawnej kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W pełni rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krynickiej, usytuowanie w bloku 10-piętrowym (blok niedawno ocieplany) na 1 piętrze. Mieszkanie trzypokojowe (19m2, 11,70m2, 10,80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe wejście do pokoi osobne, łazienka , osobno wc , kuchnia widna duża

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

365 000 zł71 m² 5 140,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe na krzykach, 71m2 ul. Krynicka, w pełni rozkładowe, dwustronne, 10-te piętro. Pokoje o wymiarach 25m2, 11,5m2, 12m2, kuchnia 7m2 jasna w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

350 000 zł54 m² 6 481,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3-pokojowe spółdzielczo-własnościowe 54m z przynależnym pomieszczeniem na półpiętrze 2,3m,okana plastikowe 5-komorowe,podłoga parkiet i glazura,łazienka i wc po remącie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

do ceny należy doliczyć opłaty licznikowe energi elektrycznej + wodomierze, nie pobieram kaucji, wynajem najchętniej dla 2 osób

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Pokoje o powierzchni 15 i 11,1 m, kuchnia 4,8 m, łazienka 2,60 m,przedpokój 2,2m. Wejście do kuchni z jednego z pokoi, do łazienki z przedpokoju. Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

1 500 zł57 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Krzykach,własnościowe,ul.Krynicka ; 57 m2, 3 pokojowe, parter z 10 pięter,w bloku z 1986r,rozkładowe,dwustronne. Kuchnia widna. Pokoje: 18 m2 ; 15 m2 ; 8 m2,kuchnia ok 7,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje 1 piętro, umeblowane, 1 3oo pln/miesiąc + woda i energia elektryczna. Kaucja 2 000 pln zwrotna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

700 zł66 m² 10,61 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Witam, mam do wynajęcia pkój w mieszkaniu 4 pokojowym. Obecnie mieszkamy w 3 (każdy ma indywidualny pokój). Mieszkanie jest rozkładowe, przy wejściu znajduje się duży przedpokój i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia komfortowe mieszkanie po remoncie na ulicy Krynickiej. Nowoczesnie umeblowana i wyposazona kuchnia; kuchenka gazowa plyta witroceramiczna, duza lodowka z zamrazalnikiem, pralka. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

200 000 zł27 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

zamienię na działkę budowlaną lub dom ( stodołę) do remontu w okolicach do 100 km od Wrocławia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8