dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Krynicka

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł39 m² 6 154 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Polecam, mieszkanie ciche, na drugim piętrze w bloku mieszkalnym we Wrocławiu w pobliżu skrzyżowania Armii Krajowej /bardzka. Mieszkanie znajduje się w sąsiedztwie terenów wielu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

390 000 zł73 m² 5 342,47 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: rozkładowe / balkon / winda Mieszkanie o powierzchni 72 m2 znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Przyjemny balkon / rozkładowe / piwnica / krynicka / orzechowa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83m2 położone na dziewiątym piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

429 000 zł82 m² 5 231,71 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Krynicka / orzechowa Mieszkanie o powierzchni 83m2 położone na 9 piętrze. Lokal składa się z salonu, 3 trzech pokoi, kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

378 000 zł72 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń edward pustowar, tel. Krynicka ok. / ładne / rozkładowe / balkon Do sprzedania mieszkanie o pow. 71 mkw, składające się z 3 pokoi (24, 11, 8 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł83 m² 5 048,19 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Orzechowa krynicka / rozkład / balkon Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 83m2 położone na dziewiątym piętrze. Lokal składa się z 3 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

416 000 zł83 m² 4 992 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokojowe na gaju! Ciche mieszkanie czteropokojowe położone na dziewiątym piętrze w bloku z windą na Gaju. Lokal składa się z: - pokój nr.1 ok. 24m2 - pokój nr.2 ok 12m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Gaj / krynicka ok. / zadbane / ciche Na sprzedaż mieszkanie 2pokojowe w bardzo dobrym standardzie, położone na 6 piętrze. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

279 000 zł39 m² 7 153,85 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Polecam gorąco bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na osiedlu Gaj na wrocławskich Krzykach, o powierzchni 39 m2 w bloku. Mieszkanie składa się z salonu(ok. 16,8 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

379 000 zł71 m² 5 338,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Krynicka ok. / balkon / jasne / przestronne Wrocław - Krzyki - Gaj, okolica ul. Krynickiej / Bardzkiej. Do sprzedania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

384 900 zł71 m² 5 421,13 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gaj, 3pok, 71m2, duży balkon!. Pełen rozkład, w pełni wyposażone! Bardzo przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, dziesięciopiętrowego bloku. Metraż: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

- lokalizacja: krzyki, przy ul. Krynickiej , 2 min.do FERIO GAJU, 9 min. do borka centrum handlowe - Ilość pokoi: 3 - Metraż: 68m2 - Piętro: 3/winda Oferta w twoje M Nieruchomości! Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

324 900 zł65 m² 4 998,46 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z lat 70 tych XX wieku. Metraż: mieszkanie o powierzchni 65 m2 według księgi wieczystej składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

235 000 zł36 m² 6 527,78 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Krynickiej. Do rynku 10 min. Mieszkanie z dużym balkonem, po kapitalnym remoncie, wszystko wymienione włącznie z instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane w okolicy ul. Krynickiej. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń oferta wstrzymana do grudnia ok. Orzechowej / rozkład / winda / balkon Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 70m2 składa się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe , pokoje rozkładowe, widna kuchnia.okna pcv. Mieszkanie do wydania od zaraz.Wszystkie media miejskie.Czynsz 250 złotych. Do mieszkania przynależy piwnica. Zamieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 300 zł67 m² 34,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 67 m2 znajdujące się na 3 p. 10 piętrowego bloku z windą znajdującego się na osiedlu gaj. Mieszkanie dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - orzechowa / krynicka / ciche / balkon / winda / rozkład Bardzo ciekawa oferta. Mieszkanie 3 pokojowe w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

355 000 zł60 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Ciekawa oferta! Mieszkanie idealnie nadaje się pod inwestycje bądź dla rodziny. Idealny układ. Mieszkanie 3 pokojowe w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Dwa rozkładowe pokoje na gaju Polecam przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z osobną, widną kuchnią, położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

2 100 zł73 m² 28,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie, położone w dzielnicy Krzyki komfortowe, rozkładowe, świeżo wymienione okna z roletami, kabina prysznicowa o powierzchni 73 m2. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

450 000 zł54 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - krynicka / rozkład / balkon / winda / ciche Na sprzedaż mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 70,5 m2 znajduje się na 2. piętrze. Mieszkanie rozkładowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) rozkładowe, zadbane Z balkonem, piwnicą, super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64,7 m2 znajduje się na 1. piętrze. Mieszkanie rozkładowe: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

225 000 zł41 m² 5 487,80 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację - idealne położenie / dwa pokoje / budynek po termomodernizacji Mieszkanie o powierzchni około 42m2, składa się z 2 pokoi o powierzchni ok. 17m2, 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 tych. Mieszkanie jest dwustronne z balkonem. Wszystkie media miejskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 70,7 m kw. na 2. piętrze. Pełen rozkład, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

215 000 zł35 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe, usytuowane na 5 piętrze w Xp bloku z windą przy ul. Krynickiej. Rozkład mieszkania: przedpokój (szafa w zabudowie i pawlacz), stąd wejście do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

370 000 zł71 m² 5 211,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! Serdecznie polecam przytulne mieszkanie w super cenie! Lokalizacja: gaj, krynicka Ilość pokoi: 2 Metraż: 40 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

329 000 zł71 m² 4 639,68 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam! Ciche, dwustronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na dziesiątym piętrze jedynastopiętrowego bloku w dzielnicy Krzyki, osiedle Gaj. Lokal o powierzchni 70,91 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

300 000 zł68 m² 4 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Krzykach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 68 m2 składa się z: trzech sypialni (22 m2, ,15 m2, 10 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Super oferta! stan idealny. Polecam dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na VIII piętrze 10-piętrowego bloku na Krzykach. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Lokal składa się z salonu (ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

329 900 zł66 m² 4 998,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie na gaju za 329.900zł. Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku przy ul. Krynickiej. Blok ocieplony z windą, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł71 m² 4 774,65 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecam! Ciche, dwustronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w dzielnicy Krzyki, osiedle Gaj. Lokal o powierzchni 71 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

310 000 zł61 m² 5 044,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Super oferta- mieszkanie na Krzykach- gaju! Na sprzedaż dwustronne,rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie położone na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1980 r. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

276 000 zł57 m² 4 859,15 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Krzykach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 56,8m2 składa się z : salonu, dwóch sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

320 000 zł63 m² 5 079,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam! Ciche, dwustronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku w dzielnicy Krzyki, osiedle Gaj. Lokal o powierzchni 63 m2 składa.