dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Lubuska

7 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

379 000 zł45 m² 8 503 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż słoneczne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lubuskiej. We speak English, german and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of you Oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł45 m² 9 107,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania w świetnej lokalizacji. Mieszkanie doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak i pod wynajem. W pobliżu znajdują się szkoła, przedszkole oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż słoneczne, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Lubuskiej. Prezentację nieruchomości przeprowadzamy z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa. Możliwość video.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 350 zł33 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: lubuska/ Krzyki Południe Ilość pokoi: 1 Metraż: 33 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/10 Informacje dodatkowe: lodówka, pralka, piekarnik, płyta indukcyjna wolne: od lutego opis nieruchomości :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

370 000 zł39 m² 9 560,72 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację! 2 pokojowe mieszkanie w idealnej lokalizacji - cicho i blisko centrum. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Skład lokalu: kuchnia 2 pokoje Funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

408 900 zł49 m² 8 344,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż jasne mieszkane o powierzchni 49,9m2. Mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z cegły po termomodernizacji. Składa się z dwóch ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Huby,Wrocław

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,9m2, atrakcyjnie zlokalizowane na wysokim parterze w 4 piętrowym budynku z cegły po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

409 000 zł55 m² 7 436 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Mam na sprzedaż 4 pokojowe dwustronne, rozkładowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Idealne dla rodziny lub dla inwestora pod wynajem. (Wystawa okien południowy zachód - dwa pokoje z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

885 000 zł118 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1903

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 118m2, II piętro, 4 pokoje. Mieszkanie jest w pełnie rozkładowe dwustronne. Od strony ulicy - salon z balkonem i pokój, od strony podwórka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

2 390 zł54 m² 44,26 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz w pełni wyposażonego, przestronnego mieszkania z 3 rozkładowymi pokojami ? Chcesz mieszkać w samym cetrum Wrocławia i w pełni korzystać z uroków życia wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

495 000 zł56 m² 8 839,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyposażone mieszkanie znajduje się na 8 piętrze bloku z lat 70-tych. W budynku dostępna jest winda. Do mieszkania przynależy dodatkowe zamykane pomieszczenie piwniczne i zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

425 001 zł50 m² 8 500,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Idealne pod inwestycję / Balkon / Rewelacyjna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 50 m2 składa się z: salonu Sypialni Jasnej kuchni Łazienki Korytarza Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

425 000 zł55 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pok | 61 m2 | Pełen rozkład | Oddzielna kuchnia | Loggia | Winda | II p. | zaporoska opis nieruchomości: do sprzedania 3 pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

1 590 zł54 m² 29,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

1 250 zł27 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27m2 na ul. Lubuskiej 76/38 we Wrocławiu. Kawalerka jest po remoncie i składa się z dużego pokoju, otwartej kuchni i łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, praktycznie urządzone i w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia od zaraz. Lokal o pow. 45 m2 znajduje się na 5 piętrze bloku z windą przy ul. Lubuskiej (boczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

419 000 zł54 m² 7 759 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Zadbane i funkcjonalne mieszkanie! Znakomite jako: - inwestycja dla studentów - dla rodziny - 4 pokoje Usytuowane na 6piętrze mieszkanie o powierzchni 54m2 czeka na Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

1 790 zł54 m² 33,15 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł55 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność. Na wynajem mieszkanie 4-pokojowe o pow. 55,40 m2 w bloku 10-piętrowym na 2 piętrze, w dzielnicy Fabryczna, ul. Lubuska, boczna Grabiszyńskiej. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Lubuska

Fabryczna,Wrocław

1 100 zł17 m² 65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem pokój o pow. 16 m2 w mieszkaniu 4-pokojowym w bloku 10-piętrowym na 2 piętrze, w dzielnicy Fabryczna, ul. Lubuska, boczna Grabiszyńskiej. Mieszkanie po remoncie, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

do sprzedaży mieszkanie rozkładowe,wyposażone po remoncie na Krzykach boczna Grabiszyńskiej na 6 piętrze 10pmieazkanie składa się z:.- Salon z aneksem kuchennym w zabudowie.- Sypialnia- 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

429 000 zł54 m² 7 944,44 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Słoneczne mieszkanie z panoramą miasta oraz bardzo blisko do przystanków komunikacji miejskiej! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

428 900 zł55 m² 7 798,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: cichoń, tel: piękne mieszkanie w super lokalizacji - zaledwie 10 min do Rynku: - cztery pokoje - ok 54 m.kw. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na 10-piętrze w wieżowcu z windą o powierzchni 60 m2 we Wrocławiu ul. Lubuska. Trzypokojowe mieszkanie składa się z oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

318 000 zł27 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. 20 min pieszo do Rynku, 2 min na przystanek tramwajowy, 1-pokojowe mieszkanie, które bez problemu znajdzie najemców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania piękne trzypokojowe mieszkanie na ul. Lubuskiej, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku po termoizolacji. Zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie blisko Grabiszyńskiej Pokój dzienny duży jasny ustawny z aneksem kuchennym ,podłoga panele swiss krono (klasa ścieralności ac4, z V-fugą) ,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 866,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest piękne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie jest rozkładowe oraz dwustrone. Dużym atutem jest jego lokalizacja - dzielnica Grabiszyn, która oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

264 000 zł26 m² 10 153,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Krzyki ul. Lubuska. Blisko ? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na 10 piętrze, z widokiem na panoramę miasta, blisko centrum, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

412 000 zł45 m² 9 237,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Boczna ul. Grabiszyńskiej ul. Lubuska, na pograniczu Starego Miasta i Grabiszyna. Świetne jako inwestycja lub do zamieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe, na 2 piętrze, w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lubuska

Stare Miasto,Wrocław

319 000 zł27 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

400 000 zł46 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Wrocław Południe-3 pokoje-nowe-blisko tramwaj-wolne od zaraz! Nieruchomość składa się z przestronnej kuchni otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

369 000 zł60 m² 6 150 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie do remontu, w centrum Wrocławia, przy ul. Lubuskiej (boczna Grabiszyńskiej). W pobliżu liczne sklepy, szkoła podstawowa, żłobek i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Krzyki,Wrocław

341 000 zł48 m² 7 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Okazja dla inwestora, 3 pok do remontu w znakomitej lokalizacji! Powierzchnia wynosi ok 48 m2, kuchnia, 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Biskupin,Wrocław

400 000 zł52 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący łukasz skowron tel. Gotowiec inwestycyjny / 4 pokoje / po remoncie / ok. Sky tower Przedstawiam nowe mieszkanie, świeżo po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł80 m² 6 612,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim oferta wstrzymana lubuska ok. / blisko centrum Trzypokojowe mieszkanie o pow. 80 m2. W mieszkaniu znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lubuska

Powstańców Śląskich,Wrocław

255 000 zł26 m² 9 807,69 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis ogłoszenia Oferuję na sprzedaż kawalerkę 26,14 m położona w dzielnicy Wrocław- fabryczna przy ul. Lubuskiej. Polecam kawalerkę na sprzedaż! Lokal położony jest na szóstej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij