dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Tęczowa

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Od zaraz do wynajęcia przestronna kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,15 m² 18 430,88 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż stylowo urządzone mieszkanie dwupokojowe na Starym Mieście przy ul. Tęczowej. Do nieruchomości przynależy miejsce postojowe naziemne przed budynkiem. Mieszkanie nieprzerwalnie wynajmowane od.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł40,30 m² 18 362,28 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

 

 

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Idealna propozycja dla singla lub pary poszukujących komfortowego mieszkania w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł50,16 m² 14 354,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje z prywatnym ogródkiem przy ul. Tęczowej | Stare Miasto | Parking za bramą! Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto / Kępa Staromiejska, ul. Tęczowa 82 Powierzchnia: 50,16 m + ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 35 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). cena 2500 zł w tym koszt miejsca postojowego w hali garażowej. Opłaty eksploatacyjne wg zużycia. Możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł43,61 m² 15 592,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / 2018 /miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł69,64 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 3-pokojowe | Lokum Victoria | Centrum nieruchomość Mieszkanie ma powierzchnię blisko 70m2 i składa się z przestronnego salonu z kuchnią, dwóch sypialni oraz łazienki. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej, na zamykanym osiedlu z całodobową ochroną fizyczną, powstałe w 2018 roku. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52,31 m² 13 171,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta, naprzeciwko Dworca Świebodzkiego, 10 min piechotą do wrocławskiego rynku przy ul. Tęczowej 10. -> mieszkanie Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Tęczowej na osiedlu Lokum Victoria. Nieruchomość składa się z oddzielnej, w pełni wyposażonej, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej we Wrocławiu - idealne zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Tylko U nas! Klucze w biurze. 1 min. do komunikacji miejskiej przy ul. Grabiszyńskiej. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43mkw na zamkniętym.

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,33 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław, stare Miasto, ul. Tęczowa , pow. 48,33 mkw, p./5p. (rolety zewnętrzne). Cena najmu mieszkania z miejscem postojowym (2 stanowiska) wynosi 3000 zł/mieś. + opłaty. Komfortowe funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękne mieszkanie o podwyższonym standardzie położone na nowoczesnym osiedlu Locum Victoria przy ulicy Tęczowej. Polecam szczególnie osobom poszukującym wyjątkowego wnętrza, urządzonego.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł69,51 m² 14 084,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Słoneczne 4 pokojowe mieszkanie Z widokiem na fontannę. Osobna kuchnia I balkon. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: wioletta Grzesiak Nr.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258   Polecam na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł44 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni ok.44 m , położone na kameralnym osiedlu, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowy pokój w 2-pokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w centrum Wrocławia, przy ul. Tęczowej 82C. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł65,77 m² 13 912,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 duże pokoje | duży taras | miejsce postojowe | komórka lokatorska Na sprzedaż 3-pokojowe umeblowane mieszkanie w budynku z windą, w cichej okolicy, na zamkniętym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

819 999 zł64,73 m² 12 667,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Słoneczne 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie Z osobną kuchnią. Oferta na wyłączność. Opiekun oferty: mateusz Porada tel.   Cena: 819 999 zł do negocjacji otoczenie nieruchomości Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 450 zł35 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto - ul.Tęczowa Ilość pokoi:2 Metraż: 35 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 (winda) Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Blok budynku z 2020 roku Do wynajęcia nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł44 m² 15 592,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

505 000 zł34 m² 14 731,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum, ul. Tęczowa / tuż obok Placu Orląt Lwowskich. Oferujemy do sprzedaży wyremontowane, ciche mieszkanie 2 pokojowe (34,28m2 + balkon ok. 3,5m2 + piwnica), usytuowane w centrum miasta, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia kawalerka z balkonem na VI piętrze w budynku przy ul. Tęczowej. Mieszkanie jest słoneczne i funkcjonalnie zaprojektowane. Dojazd do centrum miasta (maks. 10min).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł26 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum Wrocławia | studio apartment in the center of Wrocław Do wynajęcia kawalerka przy ulicy Tęczowej w świetnej lokalizacji na Śródmieściu. Opis Kompaktowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł49 m² 16 363 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam na sprzedaż mieszkanie. które zachwyca od pierwszego wejrzenia. Starannie zaprojektowane wnętrze łączy nowoczesny design z funkcjonalnością. Inwestycja oddana do użytku w 2016 roku. Zero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

6 000 zł89 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz prywatności i wysokiego standardu w samym centrum Wrocławia? To mieszkanie na ostatnim (6.) piętrze przy ul. Tęczowej oferuje wyjątkowy komfort - na całym piętrze znajdują się tylko.