dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Magellana

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

555 000 zł49 m² 11 382,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe z komórką lokatorską na sprzedaż. Na parterze, jednopoziomowe. Na osiedlu Olimpia Port dewelopera Archicom z 2017 roku na Swojczycach. Jest to nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

417 000 zł38 m² 10 993,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska 0%! 2 pokoje z tarasem w inwestycji nad Odrą przestronny salon z kuchnią, widok na zielony pasaż spacerowy, południowo-wschodni salon słoneczne mieszkania nad Odrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Olimpia Port, swojczyce. Możliwość szybkiego przekazania. Lokal mieszkalny usytuowany się na 4/4 piętrze, posiada 2 balkony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

467 500 zł40 m² 11 764 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 2-pokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

467 400 zł40 m² 11 758,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

427 661 zł38 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

427 660 zł38 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

427 661 zł38 m² 11 275 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

747 400 zł75 m² 10 024,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 4-pokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

747 450 zł75 m² 10 024,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

628 100 zł60 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 60,40 m2 * 3 pokoje (0/3 piętro) * salon z aneksem, 2 pokoje, łazienka, korytarz, duży taras * wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

747 450 zł75 m² 10 024,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

607 028 zł53 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie na 1 piętrze o powierzchni 52,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

408 960 zł38 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni 38,40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

528 500 zł51 m² 10 274,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań: tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc * 51,44 m2 * 3 pokoje (0/3 piętro) * salon z aneksem, 2 pokoje, łazienka, korytarz, duży taras * wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

628 160 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

622 261 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Gotowe do odbioru, 3-pokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

443 550 zł40 m² 11 124,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na darmowe prezentacje mieszkań! tel. Oferta bez prowizji I podatku pcc! 2 pokoje gotowe do odbioru prestiżowe osiedle na Wrocławskim Śródmieściu * wszystkie media miejskie * wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

443 550 zł40 m² 11 124,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

522 405 zł49 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

628 160 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

528 500 zł51 m² 10 274,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

628 160 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

508 520 zł52 m² 9 725 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań oferta bez prowizji i podatku pcc Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,29 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym 2 sypialni łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 495 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie na zielonym osiedlu Olimpia Port we Wrocławiu o powierzchni 49,5m2. Mieszkanie dwupokojowe, na parterze w budynku z windą idealne dla seniora lub osób mających problem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

469 000 zł38 m² 12 182 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,5 m2 z balkonem. Do inwestycji przynależy deptak wzdłuż kanału żeglarskiego. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

462 000 zł38 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Wysoki standard Nowoczesne osiedle Miejsce postojowe w hali garażowej Mieszkanie o układzie: - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 200 zł39 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jakub Bielan Tel. -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze przy ul. Magellana(psie Pole-Swojczyce). /Mieszkanie o pow. 39m2 składa się z: - aneksu kuchennego -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

560 000 zł60 m² 9 395,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie świetnie nadające się dla dużej rodziny lub pod wynajem w prestiżowym rejonie Wrocławia - Sępolno - Olimpia Port. Mieszkanie znajduje się w kameralnie usytuowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest apartament z miejscami postojowymi w przyziemiu budynku i komórka lokatorską w północno-wschodniej częsci Wrocławia w kompleksie mieszkaniowym olimpia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

1 950 zł49 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 Lipca 2021 roku. Funkcjonalne i jasne (okna na południowy zachód), 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2, w budynku z 2017 roku na osiedlu Olimpia Port we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

474 000 zł50 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokoje z dużym tarasem / balkonem w inwestycji nad Odrą słoneczne mieszkania nad Odrą boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne ochrona 24 h, monitoring, windy garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

461 000 zł50 m² 9 220 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem nad Odrą słoneczne mieszkania nad Odrą boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne ochrona 24 h, monitoring, windy garaże podziemne, rowerownie, komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

384 000 zł38 m² 10 105,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z tarasem w inwestycji nad Odrą słoneczne mieszkania nad Odrą boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne ochrona 24 h, monitoring, windy garaże podziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje z dużym balkonem w inwestycji nad Odrą słoneczne mieszkania nad Odrą boiska, fitness, ścieżki rowerowe i pomosty rekreacyjne ochrona 24 h, monitoring, windy garaże podziemne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 489 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sdp Nieruchomości tel. Super mieszkanie na top osiedlu olimpia port - do zamieszkania, w pełni wyposażone! Mieszkanie 2-pokojowe o wielkości 47 m z klimatyzacją zaprojektowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł52 m² 38,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Olimpia Port; ciche, przestronne, komfortowo urządzone i w pełni wyposażone mieszkanie z dużym ogrodem i przynależnym miejscem w garażu podziemnym. Mieszkanie jest rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Psie Pole,Wrocław

479 000 zł47 m² 10 169,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

540 000 zł61 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 61,20 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z windą. Ściany do odświeżenia. Możliwość aranżacji balkonu wedle swoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

407 000 zł47 m² 8 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie W promocyjnej cenie - 17 000 zł tylko do końca marca! Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem.