dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Maślicka

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

374 000 zł53 m² 7 076,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Ogłoszenie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł40 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

- zapraszam na bezpłatną prezentację- agent do kontaktu Ewa Sołtysik suwalska na maślicach. Ładne I ciche, z komórką W cenie. Parking podziemny. Wolne od zaraz. Czeka na Ciebie ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

189 000 zł26 m² 7 297 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania cesja umowy! Brak podatku pcc. Kawalerka na Maślicach o pow. 25,90 m2 z balkonem w stanie deweloperskim. Odbiór kluczy II kwartał 2020r. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

199 000 zł28 m² 7 223 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania cesja umowy! Brak podatku pcc. Kawalerka na Maślicach. Odbiór II kwartał 2020r. 27,5 m2 z balkonem w stanie deweloperskim, rolety antywłamaniowe. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

519 959 zł87 m² 5 949 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie posiadamy również inne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Krzyki,Wrocław

304 000 zł42 m² 7 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację- opiekun oferty -ewa Sołtysik przytulne / idealne na start lub inwestycyjnie / 2 pokojowe na maślicach. Nowe, idealne dla Ciebie! 2 pokojowe mieszkanie na Maślicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

395 638 zł68 m² 5 802 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

346 572 zł56 m² 6 174 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

255 076 zł41 m² 6 266 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

325 000 zł48 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2 pokoje 48 m2 na Maślicach okolice Stadionu Miejskiego. Piękne słoneczne z dużym balkonem, w ładnej zielonej okolicy. Cudowne dla rodziny z dziećmi. Wózkownia, garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

256 769 zł41 m² 6 293,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow 33,4m2 Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 650 zł54 m² 30,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pok *rozkład* Maślicka Lokalizacja: fabryczna / Maślice Ilość pokoi:2 Metraż: 54 m 2 Kuchnia: osobna Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz opis nieruchomości :do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

325 139 zł47 m² 6 888,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam do sprzedaży przytulne mieszkanie o pow 47,2m2 Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

286 612 zł46 m² 6 247 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

280 000 zł31 m² 8 917,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

KLimatyczne studio w pobliżu stadionu narodowego o powierzchni 31,4 m2. W skład mieszkania wchodzi duży przestronny pokój z wyjściem na balkon, osobna doświetlona oknem uchylnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

399 000 zł55 m² 7 215,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,30 m2 w zamkniętym osiedlu na Maślicach. Mieszkanie położone w cichej okolicy cechującej się niską zabudową (budynek 3 piętrowy). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

399 000 zł55 m² 7 215,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

404 575 zł63 m² 6 389 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

355 000 zł40 m² 8 846 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Przytulne, dwupokojowe mieszkanie, położone na parterze w kameralnej inwestycji na Maślicach. Lokal o powierzchni 40,13 m2 składa się z: -salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 800 zł54 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe położone na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku na osiedlu Maślice. Mieszkanie o pow. 54 m2, w pełni rozkładowe, dwustronne z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

478 755 zł80 m² 5 947 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

241 681 zł40 m² 6 036 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

356 770 zł66 m² 5 438,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 65 m2 w starannie zaprojektowanym nowoczesnym i kameralnym czteropiętrowy budynku. W budynku wybudowanych będzie 20 przestronnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

253 953 zł46 m² 5 462,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 46 m2 w starannie zaprojektowanym nowoczesnym i kameralnym czteropiętrowy budynku. W budynku wybudowanych będzie 20 przestronnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

469 000 zł87 m² 5 391 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Superoferta! Dwupoziomowe na Maślicach! Opiekun Oferty tel. Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2011 r. w spokojnej i przyjemnej dzielnicy Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

269 894 zł48 m² 5 670,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 47 m2 w starannie zaprojektowanym nowoczesnym i kameralnym czteropiętrowy budynku. W budynku wybudowanych będzie 20 przestronnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

449 000 zł78 m² 5 779 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Super oferta! Mieszkanie 3 pokojowe wykończone pod klucz! gotowa inwestycja! Opiekun Oferty Karolina Bugajska telefon   karolina.bugajska@sdp-nieruchomości.pl Budynek: Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maślicka

Wrocław,dolnośląskie

358 055 zł65 m² 5 491,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchnie 65 m2 w starannie zaprojektowanym nowoczesnym i kameralnym czteropiętrowy budynku. W budynku wybudowanych będzie 20 przestronnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

475 000 zł90 m² 5 254 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Gorąco Polecam! Atrakcyjne dwupoziomowe mieszkanie. Tereny rekreacyjne. Opiekun Oferty telefon   .@sdp-nieruchomości.pl Budynek - otoczenie Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

450 000 zł75 m² 6 013 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 4 pokoje z tarasem 88,13 m2 - do wprowadzenia! Maślice Zapraszam na prezentację. Opiekun oferty tel. Idealny układ pomieszczeń, w pełni rozkładowe, słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska-cichoń, tel: niski budynek / miejsce postojowe / do wprowadzenia Polecam Państwu 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

240 916 zł41 m² 5 807 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bez prowizji oraz podatku pcc!załatwiamy wszystkie formalności! serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do prezentacji. Zadzwoń I dowiedz się więcej O pełnej ofercie. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

489 000 zł75 m² 6 520 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Superoferta! Ciche Maślice! Opiekun Oferty tel.   Polecam 3-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2011 r. w spokojnej i przyjemnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Krzyki,Wrocław

439 000 zł74 m² 5 932,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim krolewiecka ok. / maślicka ok. / dwa poziomy Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o całkowitej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

710 000 zł65 m² 10 923 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowe mieszkanie z garażem, ogródkiem, tarasem i siłownią! 65m2 pow. użytkowa + garaż 16m2, siłownia 27m2, pom. gosp. 13m2, ogród 148m2 Opiekun oferty: budynek Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

480 000 zł87 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszamy opiekun oferty - ewa kaim maślicka ok. / dwupoziomowe Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie na czwartym piętrze o powierzchni 87 m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

2 500 zł110 m² 22,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Maślice - okolice ul. Maślickiej. Do wynajęcia niezależne mieszkanie w domu w zabudowie bliźniaczej,z niezależnym wejściem.Pow. 110m2, 4 pokoje, dwa poziomy, 2 łazienki, aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

369 000 zł61 m² 6 029 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Gorąco Polecam! Dwupokojowe mieszkanie sprzedawane wraz z wyposażeniem. Opiekun oferty: tel.: Budynek- otoczenie Mieszkanie znajduje się na I piętrze w dwupiętrowym budynku z 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

249 000 zł37 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Gorąco polecam! Bardzo ładna dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Opiekun oferty: tel.: Opis Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze (2 kondygnacja) w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł90 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: ***wolne od zaraz*** Zachęcam do wynajęcia przestronnego mieszkania o bardzo dobrym standardzie wykończenia. Dwu piętrowe mieszkanie o powierzchni 90m2 składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

335 000 zł49 m² 6 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na wysokim parterze. Bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym, dwustronne, widok z okien na park. Kameralne osiedle 2009.