dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Popowicka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

290 000 zł59 m² 4 915,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, trzypokojowe, mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Popowickiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe, salon z wyjściem na duży - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

297 000 zł58 m² 5 120,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Polecam na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane na III piętrze w wieżowcu z lat 70-tych. Mieszkanie dwustronne z wystawą okien północ-południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

261 000 zł53 m² 4 924,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 54m2 składa się z : salonu, dwóch sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł56 m² 4 803,57 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, trzypokojowe, dwustronne mieszkanie położone na Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 54,1m2 składa się z : salonu, dwóch sypialni, jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku w okolicy ul. Popowickiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Lokal o powierzchni 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

225 000 zł35 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Legnickiej / popowickiej / super lokalizacja Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

290 000 zł54 m² 5 370,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku w bliskim sąsiedztwie galerii Magnolia. Mieszkanie w pełni wyposażone - gotowe do zamieszkania. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie położone w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Popowickiej. Zadbane, dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 33 m2, zlokalizowane przy ulicy Popowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2. Znajduje się przy ulicy Popowickiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Znajduje się na piątym piętrze w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł42 m² 5 636,79 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław, ul. Popowicka mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż o pow. 42,5 m2. Bardzo słoneczne mieszkanie z balkonem, w pełnym rozkładzie. Wygodny salon ok. 18 m2, niezależna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 300 zł43 m² 30,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem przy ul. Popowickiej. Mieszkanie (43m2) znajduje się na 9 piętrze (z 10). Mieszkanie składa się z 2 pokoi (16m2, 10m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

polecam do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe ma Wrocławskich Popowicach. standard dobry. Mieszkanie w pełnym rozkładzie. Salon około 16 m2, sypialnia 12 m2 z dużym łóżkiem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł42 m² 5 636,79 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł42 m² 6 722,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni około 42 m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Popowickiej. Mieszkanie po generalnym remoncie: wymienione wszystkie instalacje, nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Wyjątkowa okazja! Media miejskie! Pełen rozkład! Polecam jasne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 w okolicy ul. Popowickiej Doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł42 m² 5 636,79 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

239 000 zł42 m² 5 636,79 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. Mieszkanie umeblowane pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, ciche mieszkanie w znakomitej lokalizacji na Popowicach z doskonałym dojazdem do centrum. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 znajduje się na IX piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

243 000 zł33 m² 7 431,19 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie! popowice, 2 pokoje ( ok 9 i 15 mkw), jasna kuchnia (do kuchni wchodzimy przez większy pokój), loggia, w kuchni meble w zabudowie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł58 m² 5 689,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2. Znajduje się przy ulicy Popowickiej. Mieszkanie w pelni rozkladowe. Znajduje sie na piątym pietrze w budynku 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 600 zł60 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na popowicach,ul.Popowicka 128, 3 pokoje, umeblowane, wyposażone w sprzęt AGD- planowany remont mieszkania (odświeżenie poprzez malowanie wszystkich pokoi) - nowa wyremontowana łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 822,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,1 m 2 usytuowane w okolicy ul.Popowickiej w budynku z 1980. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m kw. na 2. piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

257 000 zł42 m² 6 119,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

269 000 zł42 m² 6 404,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

275 000 zł42 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

254 000 zł54 m² 4 703,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie sprzedaż Popowice Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 54 m2, w pełni rozkładowe, z balkonem i piwnicą, położone na 4 piętrze w budynku z windą. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| - super oferta! - pełen rozkład! - Trzypokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na 4. piętrze bloku przy ul. Popowickiej. Lokal wymaga remontu. Okna zostaną wymienione przez obecnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

299 000 zł57 m² 5 218,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opis Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3 m2 położone na 8 piętrze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju (4,3m2), 3 pokoi (19m2, 12m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

306 000 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Popowicka (popowice, fabryczna). W okolicy sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

225 000 zł33 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania własnościowe mieszkanie na ul. Popowickiej, na 5 piętrze o powierzchni 33m2: 2 pokoje, balkon, przedpokój, łazienka, kuchnia połączona z pokojem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

306 115 zł60 m² 5 101,92 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie we Wrocławiu na osiedlu Popowice - położone na 4 piętrze w budynku z windą. Lokal o pow. 54m2 składa się z trzech pokoi (15m2, 12m2, 10 m2), osobnej kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

205 000 zł33 m² 6 212,12 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Słoneczne, jasne mieszkanie na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie o pow. 33 m2 składa się z 2 pokoi ( salon z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na balkon, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

254 000 zł54 m² 4 703,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Polecam do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, w pełni rozkładowe, na Popowicach, blisko parku. Mieszkanie o pow. 54 mkw, na 4 piętrze, w ocieplonym budynku 10cio piętrowy, z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 200 zł39 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie w pełni rozkładowe składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i oddzielnego wc. W pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 54 m kw. na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Fabryczna,Wrocław

265 000 zł54 m² 4 907,41 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-