dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Popowicka

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

264 000 zł42 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na 2. piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Fabryczna,Wrocław

264 000 zł42 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł41 m² 5 609,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży mieszkanie w pełni rozkładowe, 2 pokojowe, o pow. 41,5 mkw, na 10 piętrze (nad nim jeszcze 1 piętro), na osiedlu Popowice, dzielnica Fabryczna. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

199 000 zł33 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone w zielonej okolicy Popowic. Lokal składa się z kuchni, którą możemy otworzyć na salon, sypialni, niewielkiego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

198 000 zł37 m² 5 351,35 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, jednostronne z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Lokal położony na 11 piętrze w bloku na Popowicach, po remoncie kapitalnym - wszystkie instalacje, okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

208 000 zł40 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

|!polecam! Na sprzedaż bardzo ładne, 2- pokojowe mieszkanie na wrocławskich Popowicach o powierzchni 40 m2. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

|!bardzo dobrze zlokalizowane dwupokojowe mieszkanie 42m2! Ul. Popowicka, łatwy i szybki dojazd do centrum, bezpośrednie sąsiedztwo linii autobusowej, a także blisko linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

200 000 zł36 m² 5 479,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, ciepłe, dwupokojowe mieszkanie w zielonej okolicy Popowic. Dwa pokoje, które łatwo zaaranżować na pełen rozkład, kuchnia z oknem, łazienka z wc oraz wanną, niewielki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

230 000 zł39 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,1 m2 położone na parterze w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 2 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji-blisko centrum. wyposażone i umeblowane o powierzchni 37m2. Mieszkanie sklada sie z 2 pokoi, kuchnia ,lazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł34 m² 6 323,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz wymarzonych trzydziestu czterech metrów - ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: przytulne, słoneczne mieszkanie znajduje się w dzielnicy Fabryczna w okolicy ulicy Białowieskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

295 000 zł59 m² 4 974,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,3 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz balkonu. Mieszkanie przeszło częściowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

238 000 zł39 m² 6 086,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| - pełen rozkład! - Dwustronne, jasne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku na wrocławskich Popowicach. Lokal jest po remoncie, gotowy do wprowadzenia , z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

720 zł54 m² 13,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje w mieszkaniu 3-y pokojowym.Mieszkanie spokojne,ciche i przytulne.dla niepalących.Mieszka już jeden pracujący student.Na wyposażeniu lodówka i nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

307 800 zł54 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie ciepłe,ciche.Dobre usytuowanie komunikacyjnie.Do odświeżenia lub remontu. Polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie na Popowicach, po generalnym remoncie. Instalacja wodno-kanalizacyjna wymieniona. Nowa instalacja elektryczna w kuchni, łazience i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 50 mkw. na Popowicach. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze 4 - ro kodygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł42 m² 5 595,24 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, sympatyczne mieszkanie dwupokojowe przy ul. Popowickiej na 9 pietrze. Mieszkanie dwustronne, w pełnym rozkładzie z balkonem o powierzchni 41,5 mkw składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

205 000 zł34 m² 6 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 34m2 w dzielnicy Fabryczna , okolice ul. Popowickiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 2/10p. Blok jest odnawiany. Mieszkanie składa się: * dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe po remoncie okna pcv drzwi antywłamaniowe.kuchnia w zabudowie sprzęt AGD.Lodówka,gazówka,mikrofalówka,okap,zlewozmywak. w pokojach wersalki witryny stolik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie (42m2 )znajdujące się na 10 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po remoncie ,okna pcv, drzwi antywłamaniowe. kuchnia umeblowana zabudowa studyjna z wyspą,lodówka ,mikrofala ,kuchenka gazowa,okap. 1.pokój 12m2 umeblowany wersalka ,regał,biurko pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe przy ulicy Popowickiej. Mieszkanie jest umeblowane,wyposażone w pralkę, lodówkę ,kuchenkę, odkurzacz, telewizor. Jest internet. W skład 42 m2 wchodzi: pokój mniejszy 9 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 700 zł58 m² 0,02 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 mkw, we Wrocławiu, na osiedlu Popowice. Mieszkanie na 4 piętrze z windą, w pełni rozkładowe: 3 pokoje, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od właściciela bez prowizji, po generalnym remoncie. Zlokalizowane przy ul. Popowickiej we Wrocławiu, 3 pokojowe, dwustronne z pełnym rozkładem. Piętro 4/4. Mieszkanie posiada Księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 700 zł58 m² 29,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od grudnia 2012 r. mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 mkw, we Wrocławiu, na osiedlu Popowice (ul. Popowicka) Mieszkanie na 4 piętrze z windą, w pełni rozkładowe: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie od właściciela, po generalnym remoncie. Zlokalizowane przy ul. Popowickiej we Wrocławiu, dwustronne z pełnym rozkładem. Została wymieniona instalacja elektryczna, okna pcv, gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie, pełny rozkład Mieszkanie po remoncie. Zlokalizowane przy ul. Popowickiej we Wrocławiu, dwustronne. Mieszkanie wykończone, do oddania od zaraz. Został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, o pow. 42 m2 w dzielnicy Fabryczna przy ul. Popowickiej. Znajduje się na piętrze 7 z 10. Na powierzchnię 42 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Stare Miasto,Wrocław

1 450 zł43 m² 33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis: polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (wszystkie instalacje,okna, grzejniki, podłogi, na ścianach gładzie) umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 200 zł42 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

210 000 zł34 m² 6 176 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania jednostronne mieszkanie o pow. 34m2 usytuowane na 5 piętrze w 10-cio piętrowym budynku na Popowicach. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

325 000 zł59 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 59,30m2w okolicach ul. Popowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

325 000 zł59 m² 5 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie w otoczeniu zieleni na osiedlu Popowice. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Pokoje o powierzchni (ok. 20m2, 12m2, 9m2) jasne, duży pokój z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 900 zł58 m² 0,33 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do wynajecia na ul.Popowickiej (rownolegla do Legnickiej). W mieszkaniu o wielkosci 58m2 mieszcza się 3 oddzielne pokoje + balkon,kuchnia,toaleta i lazienka( po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

375 000 zł54 m² 6 931,61 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

DO sprzedania mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 54m Sprzedaż bez pośredników Mieszkanie po generalnym remoncie (wykonany około 2 lata temu) Lokal spółdzielczy-własnościowy (czynsz około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze przy ul. Popowickiej w pełni wyposażone i urządzone w przyjemnym skandynawskim stylu. Mieszkanie o powierzchni 33.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Fabryczna,Wrocław

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem 36m2 ,7 piętro na Popowicach ,kompletnie umeblowane ,zadbane ,wchodzić i mieszkać ,najchętniej dla pary lub 2 osób,Cena 1300zł plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

1 450 zł33 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Popowicach, niedaleko Mostu Milenijnego i Hali Orbita. W pobliżu park, przychodnie, szkoły. Doskonałe połączenia tramwajowe i autobusowe z każdą częścią miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie wyremontowane w 2004 roku, umeblowane, pralka, kuchenka, lodówka. W pokojach mozaika, w kuchni, przedpokoju i łazience kafle. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta - ok 10, 15.