dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Racławicka

6 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

523 600 zł54 m² 9 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 54,4m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości Inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

401 980 zł40 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Nowe 2pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 40,40 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji w dzielnicy Krzyki, 4,5 km do centrum. Największe atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

679 500 zł71 m² 9 597,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez płacenia pcc bez prowizji 0% jedyna taka oferta Planty Racławickie jest to osiedle wybudowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. Na osiedlu znajduje się klub fitness dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

524 700 zł53 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

811 580 zł75 m² 10 850 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie czteropokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

465 300 zł40 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Krzyki Klub Fitness dla mieszkańców Funkcjonalne układy Ochrona Bliskość Parku oraz rzeki Oferowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

491 590 zł45 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Krzyki Klub Fitness dla mieszkańców Funkcjonalne układy Ochrona Bliskość Parku oraz rzeki Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

544 445 zł52 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

481 898 zł47 m² 10 275 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

634 005 zł66 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

475 365 zł40 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

551 200 zł53 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

475 365 zł40 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

707 918 zł66 m² 10 775 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie trzypokojowe w inwestycji deweloperskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

672 500 zł65 m² 10 330,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Czteropokojowe mieszkanie deweloperskie na IV piętrze o powierzchni 65,81 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

457 710 zł44 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni 43,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

500 093 zł51 m² 9 825,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam na bezpłatne prezentacje mieszkań Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji Dwupokojowe mieszkanie deweloperskie na podwyższonym parterze o powierzchni 50,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna tylko W naszym biurze. Do sprzedania przestronne, rozkładowe mieszkanie z dwoma osobnymi pokojami na wrocławskich Krzykach. Lokalizacja: krzyki Ilość pokoi: 2 Metraż: 49 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

457 500 zł44 m² 10 445,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszyn,Wrocław

756 675 zł80 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Prestiżowa inwestycja w sercu zielonych Krzyków! 0% podatku pcc I zero prowizji dla kupującego! dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty tel. Termin zakończenia budowy: 31-12-2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 400 zł48 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 48m2/taras 12m2/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Fabryczna,Wrocław

421 400 zł41 m² 10 328 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje 41m2/balkon/krzyki gotowe gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

500 093 zł51 m² 9 825,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

512 000 zł49 m² 10 535 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

429 560 zł41 m² 10 528 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

439 763 zł39 m² 11 247 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 39m2/balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

431 000 zł39 m² 10 995 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 40m2/taras/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

439 900 zł41 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje 41m2/taras 8m2/krzyki gotowe gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

404 000 zł40 m² 10 202 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 40m2/balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

511 000 zł52 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokoje 52 M2 Z balkonem I widokiem na zieleń Żyć zdrowiej i piękniej? Możesz! Jeśli chcesz mieszkać w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bardzo blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

499 400 zł48 m² 10 404 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 48m2/duży balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

419 785 zł38 m² 10 989 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Gotowe 2 pokoje 38m2/balkon/krzyki gwarancja ceny dewelopera bezpłatna obsługa nabywcy: prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności związanych Z zakupem I odbiorem; wskazówki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

692 000 zł69 m² 10 029 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Marzysz o mieszkaniu w centrum miasta i własnym ogródku? Chciałbyś raczyć się poranną aromatyczną kawą na własnym przestronnym tarasie? Mamy dla Ciebie mieszkanie na miarę Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

545 000 zł56 m² 9 767,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Obniżka ceny: 562 000 zł 545 000 zł Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

491 278 zł47 m² 10 475 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Zapraszam na bezpłatną prezentację: super oferta Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe w inwestycji deweloperskiej, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

500 093 zł51 m² 9 825,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

556 240 zł54 m² 10 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

462 500 zł47 m² 9 861,41 zł/m²