dowolna

Mieszkania Wrocław al. Hallera

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

799 000 zł49,10 m² 16 272,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia -nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe - 10 m2 garderoba- możliwość zdobienia sypialni/biura -jasna, nowoczesna kuchnia z agd -bez podatku pcc i prowizji -bez.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł45 m² 14 866,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Informacja dla pośredników. (Opis poniżej.) Szanowni Państwo, Proszę nie dzwonić oferując swoją współpracę. I Państwo, i ja wiemy doskonale, że niewiele z tego wynika. Jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł47 m² 14 148,94 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni około 46,7 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą (od poziomu "0") przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł43,31 m² 14 777,19 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

730 000 zł57,41 m² 12 715,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Południowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 57.41m2, w stanie deweloperskim, z tarasem/oszkloną loggią 9.69m2, na 4 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,96 m² 16 593,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oaza Spokoju w Sercu Miasta: prestiżowe Ogrody Hallera, park Grabiszyński Szukasz miejsca, gdzie luksus spotyka się z naturą, a miejski rytm cichnie przed progiem Twojego domu?.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,51 m² 12 502,03 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Grabiszyna. Idealne dla pary/singla lub jako gotowiec inwestycyjny - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł47,83 m² 14 739,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, położony na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. gen. Józefa Hallera we.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

579 000 zł64 m² 9 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Tylko u nas! Klucze w biurze! Zapraszam na bezpłatną prezentację Violetta Maciąg tel.   . Idealna nieruchomość do zamieszkania lub pod wynajem. Minuta do komunikacji miejskiej. 2,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60,17 m² 10 287,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentujemy na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m , zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na zamkniętym osiedlu Ogrody Hallera. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania od 1 czerwca. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,57 m² 11 097,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 58,58 m , zlokalizowanego na osiedlu Grabiszyn przy al. gen. J. Hallera we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł73,62 m² 74,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: paweł Grzesik tel.   Apartament dostępny od zaraz! Do wynajęcia luksusowy apartament na wrocławskich krzykach w inwestycji " Ogrody Hallera" Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł65,73 m² 9 417,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania przy alei gen. Józefa Hallera. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy Alei Hallera 51 we Wrocławiu, dzielnicy Krzyki, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł53 m² 11 132,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam bez pośredników mieszkanie własnościowe o powierzchni 53m w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach (ul. Józefa Hallera). Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym piętrze, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł63,20 m² 13 686,71 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

63m2 / 2 pokoje + taras / Ogrody Grabiszyńskie / prowizja 0! Na sprzedaż piękny, 2 pokojowy apartament o powierzchni 63,20 m2 z przynależnym tarasem. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 4 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł41,30 m² 17 433,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,3 m , zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Ogrody Hallera we Wrocławiu jednej z najbardziej cenionych inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł59 m² 18 627,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem i balkonem w inwestycji "ogrody Grabiszyńskie" lokalizacja: inwestycja "ogrody Grabiszyńskie" to nowoczesne budynki mieszkalne zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

408 000 zł26 m² 15 692,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjny lokal niemieszkalny o powierzchni 17,78 m z funkcjonalną antresolą ok. 8,6 m , w pełni przystosowany do funkcji nowoczesnej kawalerki. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

569 900 zł46 m² 12 389,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego z całym Wrocławiem Opiekun oferty: marta.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław, borek | Ul. Hallera - Nowoczesna kawalerka po remoncie Dostępność: od 1 lipca. Tylko dla jednej osoby. Oferujemy do wynajęcia odświeżoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 060 000 zł91 m² 11 648,35 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament przy parku grabiszyńskim! Z otwartą przestrzenią umożliwiającą wydzielenie 3 niezależnych lokali mieszkalnych. Zaledwie 6 km od Starego Miasta. Idealny wybór zarówno na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł44,95 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie na wynajem, zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł64,30 m² 11 959,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,30 zlokalizowane na V piętrze w apartamentowcu z windą przy ul.Hallera (Ogrody Grabiszyńskie). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł65 m² 21 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prywatny ogródek w mieście | 3 pokoje | Taras | Klimatyzacja | Garaż Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m z prywatnym ogródkiem (17 m ) i słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Hallera. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,17 m² 10 857,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,17 m położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Hallera. Prywatny parking dla mieszkańców. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł102 m² 12 245,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy ulicy Hallera. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł57 m² 11 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł64 m² 8 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z lat 30., przy ul. Hallera 118. Idealne zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, położone w Ogrodach Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie urządzone i wyposażone wraz ze sprzętem agd. Pełen.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka przy centrum handlowym Borek. [ o ofercie ] Mikrokawalerka o powierzchni około 20m2 przy ul. Stalowowolskiej. Na wyposażeniu rozkładana sofa, stolik, szafa, aneks kuchenny, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

538 989 zł31,20 m² 17 275,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie swieżo po generalneym remoncie zaprojektowanym I nadzorowanym przez archtektka wykonanym Z najwyższą starannością W wysokim standardzie oraz wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 169 000 zł83,84 m² 13 943,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pok. zlokalizowane w nowo wybudowanym budynku na terenie inwestycji Ogrody Grabiszyńskie przy ul. Grabiszyńskiej oraz Al. G. J. Hallera we Wrocławiu. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,95 m² 11 568,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł62 m² 10 241,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Zapraszam na prezentację klimatycznego , dwupokojowego mieszkania, położonego przy al. gen. J. Hallera. Ze względu na lokalizację nieruchomość doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł160 m² 11 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Unikatowy raw loft | widok na park I ślężę Park Grabiszyński | Stan surowy | Panorama | Industrialna estetyka | Surowy beton | Wysokie sufity | Panoramiczne przeszklenia | Kojący widok na park.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,60 m² 11 092,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią , o powierzchni 58,6 m2, położone blisko Parku Grabiszyńskiego. Nieruchomość składa się z: dwóch dużych pokoi (19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł68,90 m² 60,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania, które łączy wysoki standard wykończenia z dostępem do prywatnej strefy rekreacyjnej? Zapraszamy do wynajmu apartamentu na prestiżowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij