dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Śliczna

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

286 999 zł39 m² 7 440,99 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe w Dzielnicy Krzyki, osiedle Huby. Cena 287 000 zł. do negocjacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem. * pokój dzienny około 14m2 z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ciche, słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 54 m2, zlokalizowane w bloku na 1 piętrze. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 175 zł48 m² 24 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Krzyki - Gaj - borowska/śliczna Polecam do wynajęcia rozkładowe, umeblowane mieszkanie z balkonem w super cenie. Lokal o powierzchni 48m składa się z 2 pokoi, widnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

279 000 zł39 m² 7 233,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe w Dzielnicy Krzyki, osiedle Huby. Cena 279 000 zł do negocjacji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie składa się Z: * pokój dzienny około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

279 999 zł41 m² 6 829,24 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: po remoncie / wysoki standard / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

275 000 zł40 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Ciche, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39m2, zlokalizowane w wieżowcu na 4 piętrze. Mieszkanie świeżo po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wrocław, gaj, sprzedaż mieszkania na ładnym osiedlu, ulica Śliczna. Wyremontowane, dwustronne 3-pokojowe mieszkanie w bloku. Klimatycznej lokalizacji towarzyszy ładne wnętrze w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - oferta wstrzymana śliczna / wieczysta / rozkład / dwustronne W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: pełen rozkład / gotowe do wprowadzenia / media miejskie Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: rozkład / do wprowadzenia / blisko uczelnie Mieszkanie o powierzchni 54m2 na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

287 000 zł39 m² 7 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe po remoncie kapitalnym.Lokal składa się z dwóch pokoi - salonu i sypialni, osobnej kuchni z dużym oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: media miejskie / możliwość rozkładu / po remoncie Mieszkanie o powierzchni 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64,7 m2 na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku z 1995r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

212 000 zł33 m² 6 424,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe na Gaju! Atrakcyjna nieruchomość w klasycznym, bardzo funkcjonalnym rozkładzie: * pokój dzienny 13m2 z loggią (2 m2) * sypialnia 9m2 * aneks kuchenny z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: media miejskie / możliwość rozkładu / ciche Mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Krzykach. Lokal po kapitalnym remoncie. Aktualnie pokoje nieumeblowane. Właściciel wstawi meble do pokoi w zależności od potrzeb najemców. Mieszkanie rozkładowy. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

379 000 zł54 m² 7 018,52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 54m2 na 1. piętrze. Pełen rozkład, składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

266 000 zł46 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu przy ul. Ślicznej, ósme piętro w budynku z windą, trzy mieszkania na piętrze, media miejskie, wymienione piony, liczniki wody, okna wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

217 700 zł39 m² 5 644,28 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! Mieszkanie 2 pokojowe na Gaju! Cena 217700 do neg. * pokój dzienny 14m2 z balkonem (1,5 m2) * sypialnia 10m2 * kuchnia z oknem * łazienka z wc * przedpokój z wnęką na szafę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 800 zł41 m² 43,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe 41m2 na 2 piętrze z windą przy ul. Armii Krajowej/ Borowska w okolicach Aquaparku, dworca pkp, uniwersytetu Ekonomicznego. Składa się z: salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 281,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe, w niskim bloku, na 1 piętrze z balkonem. W pełni rozkładowe przy ul. Ślicznej. Główną zaletą jest widok z balkonu na zieleń. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

415 000 zł85 m² 4 882,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 5-cio pokojowe z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji Ciche i spokojne osiedle, , pięć pokoi, łazienka osobno wc , balkon to największe atuty tej nieruchomości. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 55m2 znajduje się na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł54 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 54m kw. na 1. piętrze. Pełen rozkład składa się z: - trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 55m2 na 3. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / balkon / Mieszkanie o powierzchni 78m2 położone na parterze w czteropiętrowym bloku z 1993r. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 55m2 na 3. piętrze w 10- piętrowym bloku. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

379 000 zł77 m² 4 922,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! niskie budownictwo / piwnica / balkon / W pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem położone na parterze w czteropiętrowym bloku - 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe na ślicznej - od kwietnia Lokalizacja: wrocław, krzyki - Gaj, ul.Śliczna Nieruchomość: Zadbane rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

290 000 zł61 m² 4 754,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam! Trzypokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone w bloku po termomodernizacji na Krzykach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

249 000 zł42 m² 5 858,82 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 położone w bloku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z salonu (ok.14,5 m2), sypialni (ok. 10 m2 ), kuchni (ok.7,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! Mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na czwartym piętrze w budynku zlokalizowanym blisko centrum Wrocławia. Mieszkanie jest ciche, przytulne i ciepłe, wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie na gaju za 225.000 Dwupokojowe, słoneczne, ciepłe mieszkanie, położone na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Ślicznej. Blok ocieplony z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta! Mieszkanie dwupokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze w budynku z lat 70-tych, zlokalizowane blisko centrum Wrocławia. Mieszkanie jest ciche, przytulne i ciepłe, wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

399 900 zł68 m² 5 880,88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne mieszkanie na Krzykach za 399.000. Gorąco polecam, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie, położone na piątym piętrze w pięciopiętrowym budynku przy ul. Ślicznej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

229 000 zł42 m² 5 452,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecam Dwupokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie, położone na siódmym pietrze dziesięciopiętrowego bloku przy ul. Ślicznej Mieszkanie składa się z pokoju 18m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone w bloku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni ( ok. 11 i 16 m2 ) dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

379 000 zł78 m² 4 858,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! niskie budownictwo / piwnica / balkon / W pełni rozkładowe mieszkanie z balkonem znajdujące się na parterze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 w okolicy ul. Ślicznej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest do zamieszkania od zaraz. Trzypokojowe w pełni rozkładowe, wyremontowane oraz umeblowane. Na podłogach parkiet dębowy (wartość ok 8tys zł), kuchnia pod wymiar z zabudowanymi.