dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Śliczna

5 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

179 000 zł36 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie 36m2 cena 179 tyś i Powierzchnia 36m2 Piętro 4 Liczba pokoi 2 Stan mieszkania - do remontu Głośność - ciche Kuchnia - widna Okna - nowe pcv Budynek Typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie położone w okolicy ulicy Kamiennej Mieszkanie powierzchni 38 m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku z lat '80-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/huby Ilość pokoi:1 Metraż: 30 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 4 Informacje dodatkowe:Mieszkanie w świetnej lokalizacji! opis nieruchomości :do wynajęcia kawalerka w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 500 zł41 m² 36,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

OD zaraz 2pok-niedaleko aquaparku- lokalizacja: krzyki/gaj Ilość pokoi:2 Metraż: 41m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2/5, blok z 2008 Informacje dodatkowe: osiedle zamknięte ogrzewanie miejskie, ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m2. na 7. piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! okolice kamiennej / ślicznej / rozkład / Rozkładowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 ( w księdze wieczystej 38m2) składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

285 000 zł43 m² 6 627,91 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miieszkanie 2 pokojowe przy ul. Ślicznej. Połozone na 4 piętrze z windą, w bloku 10-piętrowym. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, bardzo ustawne. Po kapitalnym remoncie, zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38 m2 w okolicy ul. Ślicznej. Lokal usytuowany na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł37 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się przy ul. Ślicznej. Mieszkanie składa się z pokoi o powierzchni 15m2, 11m2, jasnej oddzielnej kuchni oraz łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 w dzielnicy Krzyki, przy ul. Widnej. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Składa się z: dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bloku przy ul. Ślicznej. Mieszkanie o pow. 42m2, składa się z salonu (ok 17m2), sypialni (11m2), osobnej kuchni (8m2), łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok.BOROWSKIEJ / ROZKŁADOWE / OCIEPLONY BUDYNEK / CICHE Dwustronne mieszkanie o powierzchni 54m2, składające się z aneksu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Gaj,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3-pokojowe mieszkanie, zadbane, w bardzo dobrym stanie, umeblowane. Mieszkanie jest całkowicie rozkładowe, z jasną kuchnią i osobnymi łazienką oraz wc. Wyposażenie: pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok.BOROWSKIEJ / ROZKŁADOWE / OCIEPLONY BUDYNEK / CICHE Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2, składające się z 3 pokoi ( ok. 16m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - piotr strzelczyk - ok. Ślicznej / ciche / super lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m2 składające się z salonu, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - oferta wstrzymana śliczna / wieczysta / rozkład / dwustronne W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

320 000 zł55 m² 5 818,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Składa się z 3 pokoi, kuchnia oddzielna, przedpokój, łazienka. Mieszkanie częściowo umeblowane w tym kuchnia. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wieczystej / rozkładowe / ocieplony budynek / ciche W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2, składa się z 3 pokoi ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

238 000 zł42 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe o powierzchni 42 m2 w okolicy ulicy Ślicznej na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wieczystej / ślicznej / rozkład Mieszkanie o powierzchni 55m2, składa się z 3 pokoi ok. 17m2, 11m2, 10m2-, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! okolice kamiennej / ślicznej / rozkład / Rozkładowe , dwustronne mieszkanie o powierzchni ok. 40m2 składa się z się 2 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkładowe! świetna lokalizacja! 2 pokoje! okolice aquapark! Polecam do sprzedaży mieszkanie w świetnej lokalizacji o powierzchni 42m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! kamienna / śliczna / rozkład / W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na trzecim piętrze w 4 piętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok.BOROWSKIEJ / ROZKŁADOWE / OCIEPLONY BUDYNEK / CICHE W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55m2. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - śliczna / wieczysta / rozkład / dwustronne W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na parterze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! blok ocieplony / balkon Mieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z 2 pokoi ok. 14m2, 12m2, jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Ślicznej / super lokalizacja / ciche Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - gaj / blok ocieplony / balkon Mieszkanie o powierzchni 35,5m2 składa się z 2 pokoi ok. 14m2, 12m2, jasnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

199 000 zł36 m² 5 527,78 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wpałni wyposazone, internet tv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe! super lokalizacja - krzyki-gaj-huby! doskonała komunikacja Z centrum miasta, tramwaj plus! Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - W pełni rozkładowe , dwustronne mieszkanie znajduje się w na parterze w 10 piętrowym budynku, wyposażonym w domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

 

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij