dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Strzegomska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

398 000 zł66 m² 6 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim hala strzegomska ok. / niezależne pokoje / balkon Rozkładowe mieszkanie składające się z 3 niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł65 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Мы тоже говорим на русском языке. Здаем квартиру в аренду. Do wynajęcia Nowe klimatyzowane mieszkanie w Apartamentowcu o powierzchni 65 m2, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

219 000 zł30 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka w super lokalizacji! Opiekun oferty: tel. Polecam kawalerkę mieszczącą się w budynku z 1935 r. w spokojnej i przyjemnej dzielnicy Nowy Dwór z dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

329 500 zł63 m² 5 230,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska-Cichoń tel: niski budynek / dwustronne / balkon Mieszkanie o powierzchni 63m kw. na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Wielki,Wrocław

450 000 zł87 m² 5 160,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Polecam 5 pokojowe mieszkanie położone na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe. Lokal do generalnego remontu. Okna drewniane, na podłogach mozaika i panele, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

690 000 zł92 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa oferta komfortowego mieszkania. Opiekun oferty Polecamy do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 92 m2 z pięknym widokiem na panoramę Wrocławia. Mieszkanie dwupoziomowe: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

2 000 zł55 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tel: wolne od zaraz Lokalizacja: ul. Strzegomska Liczba pokoi: 2 Metraż: 55 m2 Piętro: 3 (winda) Umowa na minimum rok układ pomieszczeń: - przedpokój, - salon z aneksem kuchennym, - balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

297 000 zł52 m² 5 711,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim strzegomska ok. / rozkładowe / balkon Dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku o powierzchni 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Krzyki,Wrocław

399 000 zł64 m² 6 234,38 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim strzegomska ok. / media miejskie / piwnica Mieszkanie na piątym piętrze o powierzchni ok. 64,1 m2. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 40m2 przy ulicy Strzegomskiej do wynajęcia od zaraz Mieszkanie składa się z łazienki, przedpokoju,sypialni oraz kuchni. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

410 000 zł63 m² 6 507,94 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Strzegomska okolice / bardzo gustwonie wykończene mieszkanie / winda Mieszkanie o powierzchni około 63m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

1 700 zł32 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca dominika kasprzyk tel: ***for English version scroll down*** Do wynajęcia jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem bezpośrednio po remoncie usytuowane na ósmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

550 zł9 m² 61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój 9 m2 w mieszkaniu o powierzchni 67 m2, przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu. Mieszkanie rozkładowe składa się z: trzech pokoi, kuchni, oddzielnej łazienki i toalety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł64 m² 5 468,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie na sprzedaż znajduje się na Muchoborze Małym.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata piekny widokNieruchomość złożona z: salon 20 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

243 000 zł32 m² 7 523,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32 m2 mieszczące się na 8 piętrze bloku położonego w ok.ul. Strzegomskiej / Nowy Dwór. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

711 000 zł75 m² 9 480 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Nowy dwór / 2009r / dwu poziomowe / balkon Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 76m2 , dwu poziomowe. Pierwszy poziom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

239 000 zł32 m² 7 469 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bardzo przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2 położone na ósmym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku przy ul. Strzegomskiej Mieszkanie składa się z pokoju dziennego ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk strzegomska / balkon / rozkład / po remoncie / piwnica Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

419 999 zł63 m² 6 666,65 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Rogowska / strzegomska / ładnie wykończone mieszkanie Mieszkanie o powierzchni około 63,20 położone na czwartym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50 m2 w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Strzegomskiej. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane w nowoczesnym budynku z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65m2 znajduje się na wysokim parterze w nowym budynku. Osiedle jest zamykane z parkingiem dla mieszkańców Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto, ul. Strzegomska bliżej Rynku. Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe (65mkw. + taras 40m2 + miejsce postojowe w garażu podziemnym), usytuowane na parterze w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe O pow. Całkowitej 61m2 W okolicach hali strzegomskiej. Mam na sprzedaz 3pok. mieszkanie położone na 5 piętrze w bloku z windą, przy ul. Strzegomskiej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Muchobór Mały,Wrocław

345 000 zł64 m² 5 390,62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Strzegomskiej na wrocławskim Muchoborze Małym. Nieruchomość znajduje sie na 8 z 8 piętrze w bloku z 1981r. Z balkonu piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się na 3-piętrze w budynku z lat 80-tych, położone na Nowym Dworze, w okolicy ul.Strzegomskiej. Ze względu na swoją lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł64 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Strzegomska okolice / bardzo gustwonie wykończene mieszkanie / Mieszkanie o powierzchni około 63m2 składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

257 000 zł49 m² 5 244,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik oferta wstrzymana! nowy dwór. 2 pokoje, ciche, rozkładowe, z balkonem. Ciche, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 010 zł64 m² 6 562,66 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca - tel. Wysoka jakość wykończenia / strzegomska okolice Mieszkanie o powierzchni około 63m2. Lokal składa się z trzech osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Wielki,Wrocław

325 000 zł61 m² 5 327,87 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jasne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na Muchoborze Małym w okolicy ul. Strzegomskiej. Trzy niezależne pokoje, osobna kuchnia , łazienka z kabiną prysznicową, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł77 m² 9 220,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Strzegomska okolice / super balkon / dwa poziomy mieszkania Do sprzedaży mieszkanie II poziomowe o powierzchni 76m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

277 000 zł35 m² 7 914,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk strzegomska / balkon / ciche / komunikacja / piwnica / winda / po remoncie Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł41 m² 6 805 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Osoba prowadząca: tel. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I balkonem. Serdecznie polecam! Komfortowe, rozkładowe mieszkanie na czwrtym piętrze w trzynastopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł75 m² 4 667 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Nowa cena! Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe w pełnym rozkładzie z dużym 10-cio metrowym balkonem. Mieszkanie o powierzchni 74,6m2 składa się z: salonu ok 17m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł76 m² 9 342,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń osoba prowadząca ; / balkon przyjemny / dwupoziomowe mieszkanie Do sprzedaży mieszkanie II poziomowe. Na dolnym poziomie znajduje się z salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Piękne 3 pok. Mieszkanie W kamienicy Z miejscami postojowymi. Mam na sprzedaż słoneczne, dwustronne 3 pok. mieszkanie własnościowe, położone na I p. w wyremontowanej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

369 100 zł63 m² 5 858,73 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca muchobór mały / strzegomska / rozkładowe / balkon / Mieszkanie o powierzchni 64m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń osoba prowadząca tel. Wysoka jakość wykończenia / strzegomska okolice Mieszkanie o powierzchni około 63,02m2 składa się z 3 osobnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Estońska

Fabryczna,Wrocław

215 000 zł32 m² 6 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy osoba prowadząca super lokalizacja / nowe budoniwctwo / 3 windy W bloku Mieszkanie o powierzchni 32,02m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

420 001 zł63 m² 6 666,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację osoba prowadząca telefon rogowska / strzegomska / super lokalizacja / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni około 63m2 położona na 4 piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł41 m² 5 686 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rozkładowe mieszkanie po remoncie W kamienicy na nowym dworze Polecam słoneczne, świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe z osobną widną kuchnią, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

235 000 zł41 m² 5 731,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam na bezpłatną prezentację - osoba prowadząca ; tel. Nowy dwór / strzegomska / budziszyńska okolice / po remoncie Oferta wstrzymana! Mieszkanie o powierzchni około 41,33m2 położona na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij