dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Strzegomska

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

305 000 zł63 m² 4 841,27 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca ok komorowska / strzegomska / rozkład / Mieszkanie o powierzchni ok. 63,02m2 położone na drugim piętrze. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

90 000 zł15 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - kawalerka / robotnicza / strzegomska / pełna własność Kawalerka o powierzchni 15 m2 składa się z: pokoju, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

209 000 zł36 m² 5 877 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Sprzedam szybko! 2-pok. Mieszkanie po remoncie. Zapraszam na prezentację 2-pok. pięknego mieszkania położonego w bloku z cegły na osiedlu Nowy Dwór. Lokal położony w kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

270 000 zł53 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Informacje ogólne Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje,53m,I piętro,duży balkon,piwnica,ciche. Parking strzeżony.Świetna lokalizacja. Cena 270.000zł do negocjacji. Okolica ul.Strzegomskiej Nowy Dwór. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Muchobór mały / strzegomska / rozkładowe / balkon / Mieszkanie o powierzchni 64,02m2 składa się z salonu z wyjściem na balkon, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł74 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Zapraszam na bezpłatną prezentację! - zadzwoń - edward pustowar, tel. Okolica wrocławskiego parku przemysłowego Mieszkanie 4 - pokojowe z aneksem kuchennym na wysokim parterze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Rogowska / strzegomska / super lokalizacja / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni około 63,02m2 składa się z 3 osobnych pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; zemska / strzegomska /rozkładowe / W pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się 3 pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Kuźniki,Wrocław

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 70m na ul. Strzegomskiej. Bardzo dobra lokalizacja pozwala na szybkie dostanie się do wrocławskiego Rynku (2km), do Centrum Handlowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

369 900 zł64 m² 5 779,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, dzielnica Fabryczna. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł62 m² 5 080,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Rozkładowe 3 pokoje z osobną kuchnią, dzielnica Fabryczna, ul. Strzegomska. Oferta tylko w naszym biurze. Polecam mieszkanie trzypokojowe z osobną kuchnią, dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

195 000 zł30 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwa pokoje W kamienicy blisko centrum Polecam przytulne, mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym, położone na wysokim parterze w jednopiętrowej kamienicy, w dzielnicy Fabryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

309 100 zł46 m² 6 719,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum. 2 pokojowe, przytulne, zadbane mieszkanie Z balkonem. 2 pokojowe, ciche i ładne mieszkanie w niepełnym rozkładzie składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

230 000 zł31 m² 7 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! zarezerwowane Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Strzegomskiej na 2 piętrze w niskim bloku, ocieplonym. Układ funkcjonalny: mieszkanie składa się z dwóch pokoi: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy Dwór- strzegomska Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie ( 53m2) na 8 piętrze w10-piętrowym budynku w okolicach Hali Strzegomskiej z 2008r. Lokal w pełni rozkładowy, balkon, oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Fabryczna,Wrocław

316 000 zł63 m² 5 015,87 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca; ok komorowska / strzegomska /rozkładowe / piwnica Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie usytuowane w 10 piętrowym bloku na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Fabryczna / ok. Strzegomska / wysoki standard / wyremontowane Na sprzedaż mieszkanie o wysokim standardzie położone na czwartym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: oferta wstrzymana! pełen rozkład / balkony / ciche Mieszkanie o powierzchni 61,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

370 000 zł63 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszam na bezpłatną prezentację - tel. Muchobór mały / strzegomska / rozkładowe / balkon / Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2 na które składa się: salon z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł75 m² 9 466,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: aneta tokarz, tel: II poziomy / apartamentowiec / taras / 2 windy / możliwe dwa oddzielne mieszkania na i II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 69 m2 w okolicy ul. Strzegomskiej. Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł62 m² 6 774,19 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - strzegomska ok. / balkon / po remoncie / wyposażone Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 62m2. W skład mieszkania wchodzą: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

370 100 zł63 m² 5 874,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - Wojciech Natanek - strzegomska ok. / pełen rozkład / balkon / Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni całkowitej 65,02m2. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł32 m² 7 089,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,3m2, zlokalizowane na 3 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu z windą. Mieszkanie w dobrym stanie, nie wymaga wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 300 zł32 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Fabryczna - nowy dwór nowoczesna kawalerka Do wynajęcia umeblowana i wyposażona kawalerka po remoncie o powierzchni 32 m2; sprzęt agd i rtv, 3 windy w budynku. Pokój (łóżko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

360 000 zł64 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: pełen rozkład / balkon / ciche Mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Fabryczna,Wrocław

256 000 zł47 m² 5 446,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Zapraszam na bezpłatną prezentację - pełen rozkład / budynek po termomodernizacji / blisko komunikacji Mieszkanie o powierzchni ok. 47,30m składa się z 2 rozkładowych pokoi o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

229 000 zł32 m² 7 156,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok strzegomska / szkocka / jasne / piwnica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

315 000 zł63 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację - - magdalena kaczmarska zapraszam do współpracy ok strzegomska / komorowska / piwnica Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie usytuowane w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

220 000 zł26 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Słoneczna kawalerka w centrum Miasta. Mieszkanie jest o powierzchni 26,40m2 i składa się z salonu z wyjściem na balkon, kuchni z dużym oknem łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie 52m2 na Muchoborze Małym. Mieszkanie składa się z salonu(20m2), sypialni(11m2), kuchni(9m2), dużego przedpokoju(9m2) z szafami komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 55 m2 w apartamentowcu z 2011 r. ul. Strzegomska/budziszyńska/ Nowy Dwór Urządzone mieszkanie na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3- pokojowe mieszkanie z pięknym balkonem na Nowym Dworze. Mieszkanie 66m2 składa się z : *salonu połączonego z kuchnia 30m2 *sypialni 12m2 *sypialni 12m2 *wc- ok 2 m2 *łazienki ok 3,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

267 000 zł45 m² 5 933,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: centrum / balkon / 1996r. Polecam Państwu mieszkanie o powierzchni 46 m2 na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

335 000 zł61 m² 5 473,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie, położone na II piętrze w niskim budynku z windą przy ul. Strzegomskiej w cenie 335 tys. zł. Lokal o powierzchni 61,2 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: rozkład / po remoncie / balkon Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

349 000 zł70 m² 4 985,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Strzegomska

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł74 m² 6 418,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż piękne mieszkanie W nowym budownictwie, 2009 r. Budowy, centrum Na sprzedaż zadbane mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze nowoczesnego apartamentowca w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkocka

Fabryczna,Wrocław

350 000 zł61 m² 5 737,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! strzegomska / szkocka / ciche / balkon / rozkład zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie w pełnym rozkładzie w okolicy ul. Strzegomskiej /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

345 000 zł65 m² 5 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzypokojowe, słoneczne, dwustronne, rozkładowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym bloku przy ul. Strzegomskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie, czysta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Nowy Dwór,Wrocław

375 000 zł72 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży jasne mieszkanie o powierzchni 72m 2 mieszczące się na 5 piętrze bloku z windą w okolicach ulicy Strzegomskiej ( Nowy Dwór ). Mieszkania składa się z: - salonu.