dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Trzebnicka

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

549 000 zł56 m² 9 826,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Rezerwacja do 30 listopada! Do sprzedania po generalnym remoncie, zadbane mieszkanie 2 -pokojowe, w kamienicy, przy ulicy Trzebnickiej we Wrocławiu: - 2 samodzielne pokoje; - oddzielna, jasna kuchnia;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

459 000 zł50 m² 9 187,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Powierzchnia 50 m2 wraz z piwnicą o pow. 5,7m2. Mieszkanie znajduje się w na trzecim piętrze w częściowo odremontowanej kamienicy przy ul. Trzebnickiej. Wysokość pomieszczeń 3,05m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

569 000 zł53 m² 10 823,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie W sercu nadodrza | 2 pokoje | ul. Trzebnicka Idealne mieszkanie dla studentów lub jako inwestycja pod wynajem super lokalizacja Wrocław, nadodrze, ul. Trzebnicka Szukasz miejsca na czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł20 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z balkonem do wynajęcia. Do wynajęcia komfortowa i w pełni wyposażona kawalerka. Idealna dla jednej osoby lub pary, ceniącej wygodę, dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

2 650 zł37 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka po generalnym remoncie w sercu Wrocławia - ul. Trzebnicka ( ogrzewanie miejskie , antresola, nowe meble, wysoki parter, rolety zewnętrzne, piwnica) Polecam na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 081 367 zł76 m² 14 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nie masz czasu zapoznać się z ogłoszeniem zadzwoń! Nawet po 18.00 - Kup mieszkanie bez prowizji Umów się na spotkanie! Zadzwoń , a zyskasz: Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

829 000 zł80 m² 10 326,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy na sprzedaż. Powierzchnia 80 m , 4 piętro w 5-piętrowym budynku bez windy. Kamienica po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł25 m² 17 677,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

829 000 zł80 m² 10 362,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwustronnego mieszkania w Śródmieściu, z balkonem i garderobą. Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 2867 Otoczenie nieruchomości: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

575 000 zł39 m² 14 743,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zakupu po generalnym remoncie mieszkania w kamienicy na Nadodrzu. - 2 pokojowego 38,87 mkw. - stropy betonowe - media miejskie - okna na podwórko po rewitalizacji - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

620 000 zł62 m² 10 045,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: kleczków - osiedle położne na południowym brzegu Odry na północ od Wrocławskiego Rynku. Osiedle charakteryzuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ołbin,Wrocław

1 050 000 zł118 m² 8 875,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe we Wrocławiu - ul. Trzebnicka | 104.88 m | Po remoncie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, wyremontowanego mieszkania w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł58 m² 9 417,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,40 m , położone na 4 piętrze w kamienicy z 1904r, zlokalizowanej przy ul. Trzebnickiej 78 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

819 453 zł61 m² 13 497,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Wyłączna oferta - biura pm Silesia Nieruchomości Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58.9 m , zlokalizowane przy ul. Trzebnickiej we Wrocławiu (dzielnica kleczków/śródmieście). Idealne dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

649 000 zł69 m² 9 405,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Polecam do sprzedaży przestronne, 2 pokojowe mieszkanie w Centrum miasta o pow. 69 m2. Mieszkanie dwustronne składa się z 1 sypialni, dużego pokoju oraz ciemnej kuchni (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

799 999 zł61 m² 13 114,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni ok. 61 m2 usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z balkonem. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduję się przy ul. Kleczkowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł25 m² 17 372,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

365 000 zł29 m² 12 586,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

449 000 zł33 m² 13 606,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Piękna, zabytkowa kamienica! Możliwość wydzielenia 2 pokoi! Polecam na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 33 m2, usytuowaną na drugim piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1900 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

820 000 zł93 m² 8 799,23 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę zakupu przestronnego mieszkania 3-pokojowego, znajdującego się w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

465 000 zł37 m² 12 433,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Stylowa kawalerka z wydzieloną strefą sypialnianą po generalnym remoncie - w sercu miasta, przy ul. Trzebnickiej. Idealna propozycja dla miłośników klimatycznych kamienic i miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

749 379 zł52 m² 14 525,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

2 100 zł39 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nie pobieramy prowizji od strony wynajmującej! Do wynajęcia stylowe i przytulne mieszkanie w kamienicy przy ul. Trzebnickiej, blisko Rynku i Uniwersytetu Wrocławskiego. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

854 900 zł83 m² 10 314,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Trzebnicka

Psie Pole,Wrocław

880 000 zł80 m² 10 962 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie Z loggią | idealne dla rodziny | psie pole Powierzchnia: 80,28 m Piętro: 4/4 | Odrestaurowana kamienica z 1930 r. Własność: pełna, z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

895 000 zł93 m² 9 604 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 647 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament premium o powierzchni 51 m2, w okolicy ul. Trzebnickiej/promenady wrocławskie. Na apartament składa się : - Salon z aneksem kuchennym - sypialnia - biuro - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 470,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone w doskonałej lokalizacji przy ul. Trzebnickiej , zaledwie 10 minut spacerem od wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

849 000 zł90 m² 9 433,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie 5-pokojowe 90m2 w starej przedwojennej kamienicy w centrum Wrocławia. Piękne mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu Wrocławia, idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

700 000 zł92 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze! podana cena W ogłoszeniu to cena minimalna! możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! Do sprzedaży posiadamy mieszkanie o powierzchni 92 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 500 zł37 m² 40,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja.Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37 m2 położone w komfortowej lokalizacji przy ul. Trzebnickiej. Mieszkanie znajduje się w kamienicy na drugim piętrze, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

930 000 zł64 m² 14 531,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2, w okolicy ul. Trzebnickiej Na mieszkanie składa się: - sypialnia - salon z aneksem kuchennym - biuro - łazienka Dodatkowo: - balkon - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

590 000 zł59 m² 9 929,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59m2. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne. Mieszkanie składa się z: -Pokoju większego -pokoju mniejszego -kuchni -przedpokoju -łazienki *do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w centrum Wrocławia. 66m2 na ulicy Trzebnickiej. Rezerwacja! Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi (każdy około 17m2), sporej, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

749 000 zł65 m² 11 470,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Gotowa inwestycja w centrum miasta - do Rynku 10 minut Prezentuję na sprzedaż ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,80 m2 zlokalizowanego w ścisłym centrum przy ul. Trzebnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m2 na Kleczkowie. W skład mieszkania wchodzi: * pokój dzienny z nyżą o pow. 25,38 m.kw. * kuchnia połączona z pokojem dziennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 249 000 zł102 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Genialna inwestycja! tylko Z effective-home! zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 249 000 zł102 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930