dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Trzebnicka

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Ołbin,Wrocław

299 700 zł57 m² 5 286,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dzień dobry. W czym mogę Ci pomóc ? Na imię mam i pomagam klientom w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Wiem jak jest trudno znaleźć odpowiednie mieszkanie. Przeglądasz tysiące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

359 000 zł43 m² 8 349 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Opiekun oferty tel. Przytulne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na wysokim parterze w secesyjnej kamienicy, położonej w cichej uliczce nieopodal pl. św. Macieja. Niespotykanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

361 000 zł58 m² 6 224,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na bezpłatną prezentację opiekun oferty; ewa kaim trzebnicka ok. / korzeniowskiego ok. Lokal mieszkalny o powierzchni 58,8 mkw. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

360 000 zł59 m² 6 145 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58,58 mkw. Położone jest na 3. piętrze bloku z windą przy ul. Trzebnickiej - śródmieście - w odległości 2,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

339 000 zł43 m² 7 806 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 43.43 mkw. Położone jest na 4. piętrze przedwojennej kamienicy przy ul. Trzebnickiej - śródmieście - w odległości 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

285 000 zł38 m² 7 402,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śródmieście, okolice ul. Trzebnickiej. Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe, wyposażone. Składa się z 2 niezależnych pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

280 000 zł52 m² 5 385 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Superoferta! Kamienica po remoncie w centrum! Opiekun oferty: tel.   Polecam 2-pokojowe świeżo wyremontowane mieszkanie mieszczące się w budynku z 1930 r. w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca - marek pernal trzebnicka ok. / dobra lokalizacja Na mieszkanie o powierzchni 38,5 m2 składają się: - dwa niezależne pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

199 000 zł37 m² 5 315 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Polecam serdecznie! Kawalerka w kamienicy! Oferta na wyłączność - klucze w biurze. Opiekun Oferty tel.   Na sprzedaż przestronne mieszkanie jednopokojowe w kamienicy na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

429 000 zł73 m² 5 865 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w super lokalizacji! 4-pokojowe mieszkanie mieszczące się w okolicach ul. Trzebnickiej. Usytuowane na drugim piętrze w kamienicy. Z bardzo dobrą lokalizacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

360 000 zł59 m² 6 101,69 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca; ewa kaim kleczków / trzebnicka ok. / 2 osobne pokoje Dwupokojowe mieszkanie z 2 osobnymi pokojami, mieszkanie ma powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołbińska

Śródmieście,Wrocław

335 000 zł52 m² 6 442,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt Monika Zakrzewska-Cichoń: tel: po remoncie / wolne od zaraz Mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy na wysokim parterze. 2- pokojowe o powierzchni 50m2 (dwustronne) sklada się z: -kuchni o powierzchni 11m2 z oknem widok na podwórze (zadbane,zielone).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

379 000 zł40 m² 9 475 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Superoferta! 2 pokoje nad Odrą! Opiekun oferty: tel. Polecam 2-pokojowe, nasłonecznione mieszkanie mieszczące się w budynku z 2015 r. na osiedlu w rewitalizowanej dzielnicy Kleczków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

329 000 zł48 m² 6 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację osoba prowadząca Tel. Umeblowane / po remoncie / super lokalziacja / rozkład Mieszkanie o powierzchni 47,50m2 położone w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

2 050 zł40 m² 51,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od już komfortowe 2 pok mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym. Nowy apartamentowiec w okolicy ul. Trzebnickiej i Reymonta. * pokój połączony z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

415 000 zł88 m² 4 689 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Polecam! Duże mieszkanie 3 pokojowe na Nadodrzu o powierzchni 88,5 m2. Cena tylko 4689 zł/m2! Opiekun oferty: tel. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamnienicy z 1903 roku. 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

430 000 zł88 m² 4 886 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Mieszkanie przestronne 3 pokojowe z możliwością podziału na 4/5 niezależnych pomieszczeń. Mieszkanie sprawdzi się jako inwestycja pod wynajem jak również i do zamieszkania. Pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

244 500 zł28 m² 8 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk pl. ŚW. Macieja / trzebnicka / po remoncie / ciche / ładne / balkon Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 28 m2 w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

319 000 zł52 m² 6 134,62 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na bezpłatną prezentację zadzwoń! osoba prowadząca tel. Mateueszuk , tel. Rozkład / dwustronne / balkon / 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni 52 m 2. Pełen rozkład, składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania z 2 niezależnymi pokojami, dużą, wygodną łazienką, osobną i jasną kuchnią, oddalonego jedynie 10 min. pieszo do centrum, nie pozwól na przepuszczenie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy w pełni rozkładowe składa się z 3 pokoi (2 pokoje ok.25m2 i 15m2), balkonu i loggi,oddzielnej widnej kuchni zabudowanej,przedpokoju z zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

180 000 zł36 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36 m 2. Zlokalizowane w kamienicy na parterze. Ogrzewanie elektryczne ale w marcu 2018r cały blok zostanie przyłączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

379 000 zł93 m² 4 090 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe, 93 m2, w pełnym rozkładzie na trzecim piętrze kamienicy przy ul. Trzebnickiej. Ładny układ - wejścia do wszystkich pomieszczeń z kwadratowego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Psie Pole,Wrocław

230 000 zł36 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz kawalerka / dębickiego / trzebnicka ok / umeblowane / do wprowadzenia Oferta wstrzymana. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł53 m² 6 825 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam! Brak podatku pcc! Brak Prowizji! gotowe, oddane do użytku. Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 52,6m2 z balkonem usytuowane na II piętrze w VI piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zegadłowicza

Śródmieście,Wrocław

288 000 zł73 m² 3 945,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Zadzwoń osoba prowadząca zapraszam na bezpłatną prezentację zegadłowicza / bardzo ładne mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 64,92m2 dodatkowo piwnica o powierzchni 8m2 w księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń katarzyna dorosz trzebnicka / chrobrego / 2 pokoje / po remoncie / pełna własność Mieszkanie o powierzchni 60m2 składa się z: sypialni, salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

300 000 zł51 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

298 100 zł52 m² 5 732,69 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. Mieszkanie po remoncie / okolice tramwaju / ołbin / Mieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z dwóch pokoi, łazienki, ciemnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

359 000 zł68 m² 5 279,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie oddalone zaledwie 6 minut autem lub 12 minut komunikacją miejską od Uniwersytetu Wrocławskiego. Nieruchomość ma powierzchnię 67,51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

335 000 zł60 m² 5 583 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Polecam na sprzedaż bardzo ładne i zadbane mieszkanie w Śródmieściu. Gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 60 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

570 000 zł82 m² 6 960 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Serdecznie polecam! Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 81,90 m2 z balkonem usytuowane na III piętrze w VI piętrowym bloku na nowym osiedlu z 2014 roku. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) śródmieście boczna ul. Trzebnickiej, plomba Z 1998 R.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

270 000 zł57 m² 4 771,16 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*bon upominkowy 1000-3000 zł dla klientów kredytowych (szczegóły oferty oraz regulamin dostępne w Biurze Nieruchomości Sweet Home) śródmieście 1,5 km do rynku, po remoncie opis / rozkład:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży urocze 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Wybrzeże Korzeniowskiego, blisko centrum miasta, ok. sklepu E.Leclerc. Mieszkanie jest dość duże o pow. 50m2, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1903

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 zlokalizowane na parterze w czteropiętrowej kamienicy w dzielnicy Śródmieście. W skład mieszkania wchodzą: salon, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

384 000 zł59 m² 6 508,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk trzebnicka / rozkład / balkon / piwnica / po remoncie Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 59 m2 w okolicy ul. Trzebnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

249 000 zł40 m² 6 148 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedania dużą, słoneczną umeblowaną i wyposażoną kawalerkę po generalnym remoncie wykończoną w wysokim standardzie. Mieszkanie o powierzchni 40,5m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

1 600 zł16 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Elegancki, nowocześnie urządzony lokal o powierzchni użytkowej 16 m2, zlokalizowane na parterze w kamienicy z witryną. Lokal w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Kleczków,Wrocław

1 500 zł39 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Psie Pole - Kleczków - trzebnicka/kleczkowska Polecam do wynajęcia dużą, wyremontowaną kawalerkę 1km od pl Bema. Lokal o powierzchni 39m składa się z pokoju, wydzielonej części.