dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Witolda

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowe 2 pokojowe mieszkanie (pokoje otwarte) z oddzielną kuchnią w nowoczesnym apartamentowcu nad Odrą. Mieszkanie jest na 1 piętrze z widokiem na rzekę przez balkon francuski. Całkowite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł70 m² 14 113 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: sdp Nieruchomości tel. mail: polecam! Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej inwestycji. Mieszkanie: ma 70,15 m2 i składa się z: - holu 8,00 m2, - łazienki 7,50 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł32 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe Księcia Witolda opiekun oferty: tel: mail: (for english scroll down) ***wolne od zaraz*** Mieszkanie składa się: -Pokoju sypialnianego. -Pokoju dziennego z aneksem. -Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

1 300 000 zł94 m² 13 830 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje w apartamentowcu z widokiem na Odrę! Opiekun Oferty tel. *******we speak English******* Opis mieszkania: serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowy loft w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy, klimatyzowany, piękny apartament dla wymagającego klienta , w prestiżowej inwestycji Bulwary Książęce, z najpiękniejszym rozpościerajacym się z balkonu widokiem na Odrę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł46 m² 87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament w Marina II gotowy do wynajęcia z garażem ,najwyższy standard, najlepsze materiały, miejsce premium, przy rzece.Zapraszamy do wynajmu TYLKO na długi termin , także osoby ,które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: (for English scroll down) ***wolne od 15/09/2020*** Serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o wysokim standardzie apartament. Nieruchomość zlokalizowana w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł46 m² 17 391 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w Marina II gotowy do kupienia najwyższy standard, najlepsze materiały, miejsce premium, przy rzece.Zapraszam inwestorów i osoby ,które kochają sporty wodne.Apartament gotowy także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

540 000 zł51 m² 10 588 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w fantastycznej lokalizacji w pobliżu ul. Księcia Witolda w budynku z 2015 roku. Nieruchomość położona niemal w samym Centrum. Ochrona 24h. Nowoczesna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł75 m² 57 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agent prowadzący: tel: do wynajęcia piękny apartament. Do wynajęcia nowoczesny apartament w prestiżowej lokalizacji o powierzchni 75 mkw. Zlokalizowany w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

419 000 zł34 m² 12 507,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 33,5 m2, usytuowane na trzecim piętrze ośmiopiętrowego budynku mieszkalnego z 2015 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 150 zł46 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel: mail: (for English scroll down) ***wolne od 12/08/2020*** Link do wirtualnego spaceru 3D: serdecznie polecam do wynajęcia wykończony o wysokim standardzie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

693 550 zł53 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania cesja- apartament znajdujący się w historycznej kamienicy z początku XX wieku przy ulicy Księcia Witolda we Wrocławiu. Obecnie trwają prace związane z kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie wykończone 2 pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie przy ulicy Księcia Witolda idealna dla osób ceniących sobie bliskość Wrocławskiego rynku. 2700 zł Jasne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł41 m² 56 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z tarasem (18 m2) w ścisłym centrum Wrocławia. Budynek zlokalizowany tuż nad rzeką. Ekspozycja okien od strony południowo-zachodniej. Lokalizacja: ok. ul. Księcia Witolda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

882 000 zł84 m² 10 486 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

tel. 0% prowizji Bez Podatku pcc Termin budowy: zakończona, pozwoleniem na użytkowanie. Budynek: ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych, którzy chcą cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 399 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy z tarasem - Centrum. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda Apartamentowiec zlokalizowany jest w pobliżu Wrocławskiego Rynku. Do dyspozycji mieszkańców zielone patio oraz taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 300 zł32 m² 71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: e-mail: *wolne od zaraz* Polecam do wynajęcia mieszkanie na ul. Księcia Witolda, o powierzchni 32,5 m2 ,zlokalizowane jest ono w centrum Wrocławia, 5 minut pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

3 550 zł55 m² 64,55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w sercu Wrocławia - Bulwary Książęce ul. Księcia Witolda Mieszkanie znajduje się w prestiżowym Apartamentowcu- bulwary Książęce, 5 min spacerem (ok.500m) od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł33 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Osoba prowadząca tel. *** mieszkanie wolne od zaraz *** Polecam 2 pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia, niedaleko Wrocławskiego Rynku i placu Jana Pawła II, gdzie znajduje się węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

935 000 zł55 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: dwu pokojowy, w pełni wyposażony apartament w samym centrum miasta, przy Uniwersytecie Wrocławskiem. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament z tarasem - ścisłe Centrum! Lokalizacja: ul. Księcia Witolda Apartamentowiec zlokalizowany jest w pobliżu Wrocławskiego Rynku. Do dyspozycji mieszkańców zielone patio oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł49 m² 57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament z cudownym widokiem na Odrę oraz Uniwersytet Wrocławski. Nieruchomość mieści się na V piętrze budynku i posiada taras. Lokalizacja: ul. Księcia Witolda Inwestycja Bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Nadodrze,Wrocław

564 000 zł51 m² 11 058,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Dla inwestora mieszkanie z najemcami, lokalizacja, która sama się broni. Nowy apartamentowiec, widna, ochrona. *** Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

634 746 zł43 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji dla biura Bez dodatkowych opłat Termin realizacji: II kwartał 2021 roku. Na lewobrzeżu Odry, przy głównej ulicy Wyspy Mieszczańskiej Księcia Witolda powstają dwie wieże nad brzegiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

601 258 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

538 517 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

547 944 zł40 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura; bez dodatkowych opłat. Termin realizacji - II kwartał 2021 roku. W budynku są: winda Monitoring Garaż podziemny Budynek będzie posiadał 10 pięter. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Stylowy apartament z tarasem w samym Centrum Wrocławia. Taras będzie idealnym miejscem na wypicie porannej kawy, relaks w ciągu dnia lub wieczorną lampkę wina. Lokalizacja: ul. Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

530 244 zł40 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

1 490 zł32 m² 46,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja - tak w życiu jak i na rynku nieruchomości trafia się niezmiernie rzadko. Dzisiaj udało Ci się na nią trafić! Gratuluję :) Bulwary Książęce to najnowsza inwestycja oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

810 434 zł52 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

634 746 zł43 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

669 712 zł44 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

547 944 zł40 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

613 298 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł52 m² 47,71 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 52,4 m2 na ulicy Księcia Witolda dostępne od 1 marca. Znajduje się ono w 10 letniej kamienicy na piątym piętrze. W prezentowanej nieruchomości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

601 258 zł45 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

538 517 zł40 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście, Centrum, Stare Miasto,Wrocław

2 100 zł52 m² 40,08 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane, świetny długi taras, miejsce postojowe z dojazdem windą, dozór całodobowy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł49 m² 10 887 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam na prezentację mieszkania: tel. 0% prowizji Termin budowy: zakończona, pozwoleniem na użytkowanie. Budynek: ciekawa architektura częściowo zabytkowego budynku. To idealne miejsce dla tych,.